18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Ma pań ochotę pomóc? - teraz popularne
Avatar
tajfunkanalia Wczoraj 6:38 1
Gość w kasku to mój faworyt. Tak długo się zbierał że aż miło się patrzyło na finał sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Wacław Wczoraj 6:42 6
Robię na kopalni KWK ak katowice, winda szkoła nam się zerwała i podskoczyliśmy przed końcem i nic nam nie było trza myśleć
Zgłoś
Avatar
bansheex Wczoraj 7:13
Matko, jaki zacny materiał :⁠-⁠D
Zgłoś
Avatar
squallaz Wczoraj 7:26 10
paclawek napisał/a:

Mocny materiał jeszcze ta upiorna muzyka



Akira Yamaoka - Remodeling - Silent Hill 4
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 Wczoraj 8:11
Nieogary z tych ludzi co się wyglebili i spokojnie sobie czekali aby ich przycięło. Osobiscie to pierdole te windy. Za dzieciaka, w latach 90 się zaciąłem w takiej PRLowskiej, w której od wewnątrz widać było szyb. Od tamtego czasu nie jezdzę
Zgłoś
Avatar
maciejmonte Wczoraj 8:23 5
Czemu kuzwa oni tych nóg nie zabierają
Zgłoś
Avatar
belfer87 Wczoraj 8:28 2
Windą.... do nieba
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 8:34 3
1:40 - jak facet zajrzał do windy, to pewnie nie jedną akcję już zrobiła świntucha
Zgłoś
Avatar
Kidl3r Wczoraj 9:18 5
Windy i schody ruchome. Brak czujników amperometrycznych zatrzymania. Zresztą sama moc choćby schodów. Mogą unieść 20-100 osób. Zmielenia człowieka nie poczują. Urządzenia tak wygodne jak niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle Wczoraj 9:51 3
Kurde, nie myślałem że te rozsuwane drzwi mają taką słabości że wystarczy je od dołu pchnąć i wpadają do środka, chyba że to taka chińska jakość.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf Wczoraj 10:43
Od zawsze panicznie boję się jeździć windami. Właśnie dlatego
Zgłoś
Avatar
seeed71 Wczoraj 11:00 3
mun66 napisał/a:

Pracowałem kiedyś na 21 piętrze i mieliśmy koleżankę, która wchodziła na piechotę. Pewnie widziała ten film/



Albo chciała mieć zgrabny tyłek

[ Dodano 2024-09-25, 11:01 ]
Wyobraźcie sobie że macie pi 8 lat, a wasz kolega zostaje powieszony w windzie na waszych oczach, i wisi tak może kilka godzin aż do przyjazdu techników.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette Wczoraj 11:22 1
W końcu coś normalnego na sadolu
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL Wczoraj 12:31 1
Po raz kolejny sadiatick udowadnia, że nie można tracić czujności. Wszystko i wszystkich należy traktować jak potencjalne zagrożenie
Zgłoś
Avatar
Rutus Wczoraj 15:47
Wacław napisał/a:

Robię na kopalni KWK ak katowice, winda szkoła nam się zerwała i podskoczyliśmy przed końcem i nic nam nie było trza myśleć



I mocno pierdolnąłeś się w głowę, szola ma hamulce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie