18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Czaszka Hitlera
Gruby Brzuch • 2014-02-17, 7:35
Test DNA czaszki Hitlera wskazuje na to, iż nie umarł on 30 kwietnia 1945 roku.
Czaszka należy do kobiety.

Adolf Hitler nie zastrzelił się i prawdopodobnie nie umarł w swoim bunkrze.
Fragment czaszki, który od dziesięcioleci uważano za należący do nazistowskiego przywódcy,
okazało się po analizie DNA, iż należy do kobiety poniżej 40 roku życia.
Naukowcy i historycy od dawna uważali, że jest to rozstrzygający dowód na to,
iż by nie zaznać hańby schwytania przez wrogów, Hitler po tym jak zażył pigułkę z cyjankiem
strzelił sobie w głowę 30 kwietnia 1945 roku.
Kawałek czaszki, zawierający dziurę postrzałową, został wzięty z bunkra Fuhrera
przez rosyjską armię i zakonserwowany przez radziecki wywiad.

[...] “Wiemy że czaszka odpowiada kobiecie w wieku od 20 do 40 lat,"
powiedział archeolog Nick Bellantoni z Uniwersytetu Connecticut.
"Kość wydaje się być bardzo cienka, męskie kości są bardziej wytrzymałe.
I szwy, gdzie spotykają się płyty czaszkowe zdają się odpowiadać osobie poniżej 40 lat.
"
Hitler miał w kwietniu 1945 roku 56 lat.
Bellantoni poleciał do Moskwy, aby pobrać DNA z Archiwum Państwowego.
Pokazano mu również zakrwawione szczątki kanapy z bunkra,
na której uważa się, że Hitler i Braun popełnili samobójstwo.

"Miałem zdjęcia referencyjne kanapy, jakie Sowieci zrobili w 1945 roku
i widziałem te same plamy na fragmentach drewna i tkaniny,
więc wiedziałem, że pracuję na autentycznych rzeczach
"
powiedział Bellantoni.

Według świadków, ciała Hitlera i Braun były zawinięte w koce i zaniesione do ogrodu na zewnątrz bunkra,
umieszczone w kraterze bomby, oblane benzyną i podpalone.
W maju 1945 roku rosyjski zespół kryminalistyki wykopał to,
co przypuszczalnie było ciałem dyktatora.
Brakowało część czaszki jak twierdzono z powodu samobójczego strzału.
Według przechwyconych asystentów dentystycznych Hitlera pozostały fragment szczęki
odpowiadał zapisom stomatologicznym.
I było tylko jedno jądro.

Rok później na rozkaz Stalina, który był sceptyczny, co do losów Hitlera,
znaleziono brakujący fragment czaszki.

Jak i kiedy umarł Hitler jest teraz owiane tajemnicą.
Bellantoni powiedział, że jest mało prawdopodobne,
by kość należała do Braun, która miała wtedy 33 lata.
"Nie ma żadnego raportu, że Eva Braun zastrzeliła się,
lub została zastrzelona później
."
Wiele osób zginęło w pobliżu bunkra.

Link do oryginału:link
Zgłoś
Avatar
garota 2014-02-17, 8:11
Razem z Elvisem popijał szampana i robił skryte "hue hue hue" zacierając łapki. Może nadal robi jeżeli dobrze się trzymał
Zgłoś
Avatar
lysout 2014-02-17, 8:32
up@ 125 lat raczej nie dożył
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-02-17, 9:10 1
W książce Davida Irvinga "Wojna Hitlera" jest wszystko dokładnie opisane. Przez popierdoleństwo ruskiej armii do niczego już nigdy nie dojdziemy. Dzicz rozwaliła, porozkradała, pogubiła wszelkie dowody nie tylko dotyczące Hitlera. 90% pozostałości po nazistach zostało sfingowane przez ruską bandę.
Zgłoś
Avatar
socjodrwal 2014-02-17, 9:36 1
Cytat:

Według przechwyconych asystentów dentystycznych Hitlera pozostały fragment szczęki
odpowiadał zapisom stomatologicznym.
I było tylko jedno jądro.



Rrrozumiem...
Zgłoś
Avatar
repowski 2014-02-17, 10:10 4
siedzi w hameryce i wpierdala burgery
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-17, 14:29 1
Niedawno odkryto że uciekł do Brazylii i tam na zlecenie Watykanu szukał skarbu templariuszy, wraz ze swoją czarną dziewczyną-kamuflarzem Ma to zostać na poważnie zbadane analizą porównawczą z DNA, pobranym od australijskich krewnych.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-02-17, 17:36
Nie pamiętam jak to dokładnie było ale czytałem gdzieś, że ciało Hitlera zostało jakoś wywiezione z Berlina. Pochowany został w skrzyni w ogródku jakiegoś domu. 10 lat później podobno do tego domu zapukało CIA, wykopali Adiego (uchylili wieko by upewnić się czy jest, wówczas kobieta dostrzegła jeśli dobrze pamiętam opaske ze swastyką na ramieniu), zabrali na jakieś badania, a potem reszte zwłok spalono a prochy wrzucono do Odry. Także Adolf pływa sobie z rybkami
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-17, 18:00
Mogli by dziś odtworzyć takiego Hitlera, sklonować dziada tylko po to żeby sprawdzić czy wprowadzony w normalne środowisko i normalnie wychowany nadal będzie miał tak destrukcyjne wizje. Ciekawe
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-02-17, 19:30
@up mi się wydaje że byłoby wszystko git jak by go przyjęli do akademii sztuk pięknych.
Zgłoś
Avatar
SztywnyDrąg 2014-02-17, 19:31
Ależ on ma się dobrze, żyje sobie na Księżycu/Antarktydzie i planuje inwazję...
Swoją drogą ciekawy temat, podobno było kilka amerykańskich misji na biegunie, niby naukowe ale do czego im potrzebne były pancerniki, kilkuset żołnierzy, samoloty zwiadowcze itp? Czytałem, że z tych wypraw wracali przeważnie bez kilkudziesięciu żołnierzy i kilku samolotów.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-02-17, 20:51
Stalin specjalnie rozsiewał plotki i oskarżał zachodnich przywódców o ukrywanie Hitlera. Hitler przed śmiercią był bardzo schorowanym (cierpiał na parkinsona) słabym człowiekiem który wyrażał złość bo myslał że Niemcy są narodem wybranym, gorzko się rozczarował. Ostatnim jego rozkazem było zrównać Berlin z ziemią.
Zgłoś
Avatar
Pierwszy 2014-02-17, 22:41
"Mogli by dziś odtworzyć takiego Hitlera, sklonować dziada tylko po to żeby sprawdzić czy wprowadzony w normalne środowisko i normalnie wychowany nadal będzie miał tak destrukcyjne wizje. Ciekawe"

Ponoć Angela Merkel jest jego córką. Oczywiście sztucznie zapłodnioną.

"mi się wydaje że byłoby wszystko git jak by go przyjęli do akademii sztuk pięknych."

Nie przyjęliby go, ponieważ był cienkim artystą. Ewentualnie bardzo przeciętnym. Ludzie, którzy kupowali jego obrazy byli podstawieni. Ktoś go używał jak marionetkę, aby doprowadził do wybuchu wojny.

"Ależ on ma się dobrze, żyje sobie na Księżycu/Antarktydzie i planuje inwazję...
Swoją drogą ciekawy temat, podobno było kilka amerykańskich misji na biegunie, niby naukowe ale do czego im potrzebne były pancerniki, kilkuset żołnierzy, samoloty zwiadowcze itp? Czytałem, że z tych wypraw wracali przeważnie bez kilkudziesięciu żołnierzy i kilku samolotów. "

Na biegunach są otwory do wnętrza Ziemi. Teraz ta część Antarktydy jest zmilitaryzowana. Strzelają do każdego kto przekroczy granice. Kiedyś dawali ostrzeżenia, ponoć już tego nie robią i mają rozkaz zestrzelić całą załogę statku, samolotu lub czegokolwiek. Nie wiem kto strzeże tych otworów.
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2014-02-17, 23:01
up@ jakich kurwa otworów?
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-18, 2:09
@up
Wpisz w google Hollow Earth Theory, ale ostrzegam, że kupy to się za bardzo nie trzyma.

A co do zmilitaryzowanych wypraw (a właściwie to jednej) na biegun to też o tym słyszałem coś, podobno mieli rozkaz zlikwidowania ostatniego bastionu szwabów, co też uczynili.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie