18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2019-04-17, 11:27 6
tej to 600 się należy!
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-04-17, 11:48 4
Popierdoleńcy z Indii, są jak widać na tym samym poziomie co nowomodni popierdoleńcy z Polski za swoimi amstafinami bawiącymi się z małymi dziećmi
...jedyna nasza przewaga, to fakt że u nas są jeszcze normalne regiony, gdzie miejsce psa jest na łańcuchu czy za siatką.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-04-17, 14:47 1
Ja też bym spierdolił, jakbym zobaczył tyle piszczących kretynek.
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2019-04-17, 17:25 1
to male co mu pecyne kopytkiem potraktowala piwo
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-04-17, 18:47 2
Kraj mlekiem i gównem płynący
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-04-17, 19:32 1
janlew napisał/a:

Popierdoleńcy z Indii, są jak widać na tym samym poziomie co nowomodni popierdoleńcy z Polski za swoimi amstafinami bawiącymi się z małymi dziećmi
...jedyna nasza przewaga, to fakt że u nas są jeszcze normalne regiony, gdzie miejsce psa jest na łańcuchu czy za siatką.



Od kiedy, baranie, trzymanie psa w domu, a nie w budzie jest NOWOMODĄ? I na chuj piszesz "z Polski", jakby nasz kraj był jakimś wyjątkiem? Mam rozumieć, że w Holandii, USA, Japonii, czy w 200 innych Państwach nie trzymają ras "groźnych" psów w domu?
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-17, 20:00 2
ja od krow wole kozy taka mniejsza poreczniejsza
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-17, 20:50
Kurwa jakie gówno nie materiał... Zaraz Sztrasburger będzie wrzucał materiały na sadistic jak takie suchary są tolerowane.
Zgłoś
Avatar
pulqita 2019-04-17, 22:09
0:18 dziewczynka może podziękować mądrej mamusi, że dostaje racicą w czerep...
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-04-18, 10:18 1
Coordinator napisał/a:

Od kiedy, baranie, trzymanie psa w domu, a nie w budzie jest NOWOMODĄ? I na chuj piszesz "z Polski", jakby nasz kraj był jakimś wyjątkiem? Mam rozumieć, że w Holandii, USA, Japonii, czy w 200 innych Państwach nie trzymają ras "groźnych" psów w domu?


Oczywiście że trzymanie psa w domu/mieszkaniu to debilna moda z PRL, szkodząca zresztą temu zwierzęciu. Chów psów powinien odbywać się na powietrzu i w budzie. Dla psa zresztą twój dom to własnie buda, z jego perspektywy mieszkasz więc w psiej budzie, z mojej też.
Psy od wieków to zwierzęta użytkowe wykorzystywane były do pilnowania stada, obejścia, lub przy polowaniach. Nikt z nimi nie mieszkał, nie spał w łóżku i nie przytulał się czy lizał, i nazywał rodziną. Bo to już trąci zoofilią.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-04-18, 19:04 1
janlew napisał/a:

Oczywiście że trzymanie psa w domu/mieszkaniu to debilna moda z PRL



No to albo nowomoda, albo moda z PRL... Już sam nie wiesz co pierdolisz, prawda?

janlew napisał/a:

Psy od wieków to zwierzęta użytkowe wykorzystywane były do pilnowania stada, obejścia, lub przy polowaniach



A na moje to od WIEKÓW psy trzymane są tez w domach. Jasne, ze używa się ich czasem do pracy, jeśli jest się rolnikiem, albo myśliwym. Jedni trzymają je w domu jako przyjaciela, a drudzy jako pracownika. Jedno wyklucza drugie?

janlew napisał/a:

Nikt z nimi nie mieszkał, nie spał w łóżku i nie przytulał się czy lizał, i nazywał rodziną. Bo to już trąci zoofilią.



Aktualnie nie mam psa, ale jak miałem, to nigdy nie spał w moim łóżku, tylko na swoim miejscu w przedpokoju. Nie używałem go do pracy w polu, a wiec nie był ujebany błotem i nawozem, a ponadto kąpałem go co jakiś czas. A wiec był czystym i zadbanym psem, którego czasem przytulałem, ale nigdy nie dałem mu się lizać po twarzy, bo zwyczajnie się brzydziłem. Niektórzy tak robią, owszem, ale to i tak jest mniejszość.
Według Twojej logiki byłem zoofilem, czy nie?
Zgłoś
Avatar
bacio 2019-04-21, 20:23
Jeszcze się brudasy cieszą
Zgłoś