18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kokinosz 2013-04-22, 19:23 11
Osiągnęli to, co każde imperium we wcześniejszej historii (Persja, Rzym): wyćwiczyli się w wojnach. Jednak prędzej czy później imperium oparte tylko na tym - upada. Jedyne co ich trzyma: poziom doktoratów. Tam rodzą się genialne wynalazki, nauka. Tam faktycznie inwestują także w naukę dla tych, co chcą się uczyć. Resztę mają w dupie i trzymają w ciemności. Łatwiej sterować takimi.
Zgłoś
Avatar
w................r 2013-04-22, 19:27 8
W sumie fajny sposób na kontrolowanie społeczeństwa. Robisz zamach, wymyślasz jakieś nieistniejące państwo, wypowiadasz temu panstwu wojnę, a na koniec podonosisz podatki na wojsko i policje/ograniczasz swobody obywateli w celu zwiekszenia bezpieczeństwa
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-22, 19:29 1
Weźcie mi to kurwa sprzed oczu, bo jak widzę zachowanie tych tępych hamburgerów to mam ochotę wyjebać monitor przez okno. Weź mnie ktoś trzymaj, no kurwa infantylizm.
Zgłoś
Avatar
Ziemni4k 2013-04-22, 19:51 3
okej mózgi. to gdzie leży iowa i co jest tego stanu największym miastem, gdzie jest oregon? a moze cos łatwiejszego? gdzie leży jebane chicago.... Mamy jeszcze więcej debili na metr kwadratowy niz w stanach... i nie jestem żydem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-04-22, 19:54
Nie ma co się śmiać, też miałem w klasie typa, który w 8 klasie podstawówki na pytanie "pokaż południk" wskazał... równik, a gdy nauczycielka dała mu drugą szansę (bo nie chciała go zostawiać 3 razy w 8 klasie wskazał... zwrotnik raka. Teraz się wyrobił, skończył zaocznie prywatnie studia z zarządzania i marketingu (ktoś kto podpisał się pod jego dyplomem powinien od razu zostać zesłany na Syberię) i dzięki wsparciu ojca został samorządowcem, trzepie kasę na lewo i śmieje się z "wykształciuchów"
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-22, 19:58 1
@up, to już nie jest kwestia znajomości geografii (zgadzam się, w Polsce też znajdą się ludzie, którzy nie pokażą Niemiec na mapie. Choć wciąż uważam, że hamburgery to największe geograficzne imbecyle). To kwestia intelektu? W wiadomościach podają, że zamachowcy są z pochodzenia Czeczenami. A spora część społeczeństwa przekręciła sobie Czeczenię na Czechy, bo brzmi podobnie, a w konsekwencji Czechosłowacja zmartwychwstała. No kurwa, jeżeli 3 nazwy własne brzmią podobnie i to już sprawia, że mają mindfuck, to rzeczywiście świadczy o ich niskim poziomie inteligencji.
Zgłoś
Avatar
Ziemni4k 2013-04-22, 20:03
starttestiq.pl/statystyki.html - mamy 2 punkty więcej przy dużo mniejszej ludności. Ciekawe ilu statystycznie polskich idiotów potrafi korzystac z twittera , fb lub w ogole posiada komputer, smartfon?
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-04-22, 20:06 4
@Ziemni4k
Des Moines, na zachodnim wybrzeżu, w Illinois nad jeziorem Michigan

przykro mi ciulu ale niestety przeciętny polak jest w stanie wskazać więcej miejscowości w USA niż przeciętny amerykaniec w Europie...
Zgłoś
Avatar
cryptic 2013-04-22, 20:10 23

Zgłoś
Avatar
Ziemni4k 2013-04-22, 20:11 1
makabrax sam jesteś ciul w dupe wyciorem pchany....a googla to mysle ze i tak nie umiesz korzystać... 20 minut.out.
Zgłoś
Avatar
kunafis 2013-04-22, 20:14
To jest fakt! Jak byłem w stanach poznałem tam pewnego Słowaka kiedyś murzyn zaczepił nas w NY (tak po hamerykańsku) pyta się where you`re form K: Slovakia M: haaaaa ( z bananem na ryju) Cechoslovakia dobrze ze nie poprawił się na Russia. Tempe chuje
Zgłoś
Avatar
fifi 2013-04-22, 20:22
makabrax napisał/a:

@Ziemni4k
Des Moines, na zachodnim wybrzeżu, w Illinois nad jeziorem Michigan

przykro mi ciulu ale niestety przeciętny polak jest w stanie wskazać więcej miejscowości w USA niż przeciętny amerykaniec w Europie...



Mylisz sie, mialem okazje zdawac rozne egzaminy w Polsce jak i w Stanach, gdzie to tu natrafilem na testy pytan na ktorych sie wylozylem. Mam znajomych w PL jak i w USA i powiem ci, ze jest bardzo duzo, mnustwo ludzi w Polsce ktorzy najdalej w swoim zyciu, byli w najblizszym miescie, a gdy korzystaja z telefonu musi byc odlaczony od ladowarki zeby nie nastapil pobor danych i kasy przez internet w sieci nie wciagnelo. 70% wynalazkow jest patentowanych w USA. Polacy z NY, bedac na wakacjach np. w Chicago, mowia, ze za tydzien wracaja do Ameryki (nie do ny), dlatego, ze jedyne co wiedza o Stanach, zyjac i pracujac, to nazwy stacji subway-ow i na ktorej ulicy znajduje sie kosciol.
Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-04-22, 20:23
Co znaczy Hamerykanie??
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-04-22, 20:32
amerykanie to idioci, to nie stereotyp.
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-22, 21:01 2
Stix2511 napisał/a:

Co znaczy Hamerykanie??



Witamy w internecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie