18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
master of disaster 2011-09-23, 12:02 24
Tak, z pewnością pokazując 3/4 cycków ( i to jaaaakich cycków) oczekiwała, że Conan będzie się lampił w jej oczy. Na pewno kurwa.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-09-23, 12:20 3
100% pomyslało to samo co ja-chuj jej w cyc
Zgłoś
Avatar
maychan 2011-09-23, 12:37 1
Można PL ? Bo mnie tylko niemieckiego uczyli :adolf:
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-09-23, 13:22
specjalnie to zrobila, powinna dostac klapsa
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2011-09-23, 13:30 4
maychan napisał/a:

Można PL ? Bo mnie tylko niemieckiego uczyli :adolf:


Ale po co? Tu chodzi tylko o cycki
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-09-23, 13:53 3
Polskie tłumaczenie: laska pokazuje cycki, mówi mu żeby się nie lampił jej w bufet jak z nim mówi, on mówi że pierdoli system, wierzga głową, pluje, harczy a potem mówi że to patrzanie się w cyce to było najlepsze 30 sekund jego życia seksualnego, wyłączywszy pierwszy raz z kobietą który trwał jednakowo długo.
Zgłoś
Avatar
Broccoli 2011-09-23, 15:06 54
Nie lubię takich kobiet. Ma fajne cycki, fajnie wyglądają, no ale co z tego. Dużo rzeczy fajnie wygląda, fajnie je się ogląda i nikt nie robi z tego halo. A tego typu kobiety myślą, że posiadanie fajnych cycków, czy dupy sprawia, iż mają jakąś kontrolę nad facetem.
Oczywiście są tacy faceci, którym pizda na oczy nachodzi i nic po za tym nie widzą. Nie mniej jednak, faceci tak samo jak kobiety są wzrokowcami i lubią fajne rzeczy. Fajne samochody, telewizory, dupy oraz cycki. Jeśli kobieta będzie traktowała te obie rzeczy jako coś cennego, znajdującego się w jej posiadaniu, to dojdzie do takiej sytuacji, że pewien facet zechce, te rzeczy wypożyczyć np. na jedną noc, lub kupić. W końcu dupa i cycki ulegają zużyciu, tak jak to jest z każdą rzeczą i nabyć trzeba nową. Wtedy właśnie następuję w kobiecie zdziwienie i dochodzi ona do wniosku, że mężczyzna, to świnia.
Pozdrawiam wszystkie kobiety, które nie licytują swoich cycków i dupy.
Zgłoś
Avatar
Sradowazy 2011-09-23, 15:33 16
Zgłoś
Avatar
tortured_soul 2011-09-23, 15:47 9
To by rozwiązało jej problem.
Zgłoś
Avatar
DjKloPS 2011-09-23, 16:18 1
tak to jest ubierają push-up, dekolty po pępek, miniówki, stringi jak szelki ubrane a tylko po to żeby przykuć faceta uwagę i przy wszystkich zganić go że jest zboczeńcem ! Samolubne, perfidne i wyrafinowane baby !
Zgłoś
Avatar
npsl 2011-09-23, 18:00
Wybaczcie panowie, ale Nicole ma sztuczne piersi... tzn, nie wiem czy wszystkim to przeszkadza, ale tak tylko informuje... Chcecie dowodow? Pogooglujcie jej stare zdjecia i wywiady..
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2011-09-23, 18:42 1
npsl napisał/a:

Wybaczcie panowie, ale Nicole ma sztuczne piersi... tzn, nie wiem czy wszystkim to przeszkadza, ale tak tylko informuje... Chcecie dowodow? Pogooglujcie jej stare zdjecia i wywiady..



Urosły jej

Cytat:

Chciałbym być na miejscu Lewisa Hamiltona, nie koniecznie jadąc bolidem



przed KKK już byś zmienił zdanie

dla cycków to ja mogę się ogolić ale nie zmieniać się w czarnucha
Zgłoś
Avatar
Mikoler 2011-09-23, 20:10 2
Flushingflash napisał/a:



Chciałbym być na miejscu Lewisa Hamiltona, nie koniecznie jadąc bolidem



Ta.. chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-09-23, 21:15
Wardzela wymalowała jak te panie, które ubijają u nas pobocza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie