18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Moreq 2012-10-31, 4:33 15
Tak dobrego materiału się nie spodziewałem. Piwo!
Zgłoś
Avatar
karygwronkkinog 2012-10-31, 6:02 2
to bedzie hit!
Zgłoś
Avatar
lunio86 2012-10-31, 6:12 27
Mam wrażenie że debile/PRowcy beda wjebywać filmiki ośmieszające prawdziwych Polaków za każdym razem kiedy rząd bedzie robił w gacie.
Zgłoś
Avatar
markedone 2012-10-31, 6:17 3
To jest tak samo denne jak osoba na filmiku.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-31, 7:04 118
lunio86 napisał/a:

Mam wrażenie że debile/PRowcy beda wjebywać filmiki ośmieszające prawdziwych Polaków za każdym razem kiedy rząd bedzie robił w gacie.



Jak rozumiesz "prawdziwych polaków"? Kaczyński albo wykorzystuje śmierć własnego brata i bratowej do rozgrywek politycznych (i to się nazywa czystym skurwysyństwem) albo rzeczywiście wierzy, iż Donald, Putin i świta zaplanowali zamach i rozjebali za pomocą sztucznej mgły, trotylu i nitrogliceryny tupolewa (tego oczywiście nie można wykluczyć, ale święte o tym przekonanie i tak graniczy z paranoją).
Jarek ma w dupie "szarego obywatela" a jeśli myślisz, że jest patriotą to masz nierówno pod sufitem. Facet żyje we własnej rzeczywistości, która nijak ma się do świata realnego. Otacza się ludźmi pokroju Macierewicza, którzy pierdolą mu do uszu farmazony oraz przytakiwaczami - karierowiczami udającymi, że się z panem prezesem partii zgadzają.
Nie ma konta w banku, prawa jazdy, żony i dzieci. Nie ma pojęcia o życiu i problemach ludzi o których głosy zabiega.

Oto Twój "prawdziwy Polak" ...


A jeżeli chodzi o Smoleńsk:
Tusk nie miałby jaj żeby zrobić coś takiego, tym bardziej że w sondażach PO zdecydowanie prowadziło. A Putin znał te sondaże i wiedział, że Kaczyński długo na stołku siedzieć nie będzie. Jeśli była tam jakaś bomba to możliwe że zrobił to ktoś z ekipy technicznej, która przed lotem sprawdzała samolot pod kątem bezpieczeństwa (standardowa procedura). Możliwe że jakiś szajbus, który szczerze nie cierpiał jakiejś osoby z pokładu Tupolewa...
Zgłoś
Avatar
C................r 2012-10-31, 7:34 6
Kurde, nie lubię żadnego z politycznych idiotów, takiej muzyki, ale wyszło w miarę. Swoją drogą, to Kaczyński zawsze wygląda, jakby aż za dobrze wiedział, że marihuana jest z konopii...
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-31, 8:29 13
Albo sami założymy partię, albo te chuje tępe z PO, PiS, PSL, SLD , PPKota rozpierdolą ten kraj do reszty...

Zamachem mogli być zainteresowani nie tyle Tusk z Putinem, ale postPRLowskie służby, które przeniknęły do biznesu, a boją się rozliczenia, dla nich Kaczyński i spółka był tego symbolem.

Oligarchowie ruscy, którzy Kaczyński i spółka, stał na drodze do przejęcia strategicznych dla kraju przedsiębiorstw energetycznych, wydobywczych oraz telekomunikacyjnych, poprzez spółki córki zarejestrowane na zachodzie... niestety nasze służby tego jak odpowidni wydział w MI wywiadu brytyjskiego nie monitorują dokładnie

Niestety dla niektórych móżdżków strategie geopoplityczne, to za ciężki temat... i kupują tą dziennikarzynową medialną sieczkę... Jak wiadomo, dziennikarz, to specjalista od wszystkiego... i niczego, bo nie poszedł na studia na których przedmioty prowadzone wymagają logicznego myślenia i kombinowania bo by sobie nie poradził...
Dla większości czytelników lepiej, pośmiać się z krzywego ryja, zdań wyrwanych z kontekstu, a potem narzekać na wysokie koszty utrzymania, niskie płace, chujową administrację w szpitalach, urzędach, sądach i uczelniach.

Nie jestem sympatykiem żadnej partii, większość ludzi zapomina o jednym, że partie polityczne nie są przyjacielem dla obywatela, i to obywatel powinien je rozliczać, a nie liczyć na upośledzone kontrolne instytucje państwa... rozliczać z tego, co zwarły w programie, a z tego co zrealizowały, jaką daną ideologię partia prezentuje, a jaką ideologią kieruje się w rzeczywistości, ,większość niestety nie zna programu żadnej z partii, a przy decyzjach, kieruje się tym, co mu pani/pan z tv powie... , nawet nie wnikając jak było naprawdę...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-10-31, 8:41 19
MrSpook napisał/a:

Albo sami założymy partię, albo te chuje tępe z PO, PiS, PSL, SLD , PPKota rozpierdolą ten kraj do reszty...



SPK - Sadyści Polscy, kurwa!

Mam nawet hasło wyborcze:
Głosuj na SPoKo albo chuj ci w oko!
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-10-31, 9:21
to co chciał już ma:)
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-31, 9:29 1
Piosenka o PISie jest tylko jedna
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-10-31, 9:42
Timing na najwyższym poziomie
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-10-31, 9:45
Mnie to wali czy tam byl ten zamach czy nie, ale po kazdym ataku seryjnego samobojcy - to wszystko coraz bardziej spierdzi.
Zgłoś
Avatar
cizia666 2012-10-31, 9:47
Jak ktoś robi z poczekalni harda to jestem w stanie zrozumieć. Ale z głównej harda. Coś tu chyba jest nie tak.
Zgłoś
Avatar
furyy127 2012-10-31, 10:01
"To jest tak samo denne jak osoba na filmiku."
ja tam widzę wiecej osób

a nuta przyjemna dla ucha ;>
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie