18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Mówio o was



Wrzucam źródło (całość na YT) jako zachętę do zobaczenia żeby nie było srania iż podjebane:
ukryta treść

Dajcie łapkę dzwoneczek czy tam chuja jej do dupy

Zgłoś
Avatar
berhol 2024-02-08, 14:23 2
Żeby ją stado czarnuchów w dupe wyruchało! , ps jestem stary i nie nabuzowany
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-02-08, 14:30 4
Ma rację, większość osób tutaj to mentalne nastolatki z mnóstwem frustracji.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-08, 14:30 4
crookla napisał/a:

Jak widać po komentarzach trafila w sedno



Też nie do końca. 11 lat nosiła urazę i nakłamała, tylko za to, że jej napisali, że jest nieśmieszna, a żarty sztuczne i wymuszone. Znalazłem ten temat i wcale nie było takich wyzwisk jak ona tam mówi, jedynie krytyka.
Zgłoś
Avatar
Oker_walker 2024-02-08, 14:34 12
Aż pozwolę sobie o pierwszy komentarz po kilkunastu latach z wami na temat tej pierdolonej kurwy. Szmata pierdolona w ciągu tego wywiadu zaprzecza sama sobie w ciągu godziny, sposób wypowiedzi i formą konstruowania zdań można przyrównać do jakiejś ameby umysłowej, traci wątek w czasie rozmowy jak ja po 8 piwach i 4 jointach.Wpierdala wszystkich do jednego wora ale sama nie chce być tak traktowana, pierdoli coś o wolności wypowiedzi a sama tą wolność ogranicza swoim oglądającym, lecz dopiero po gratyfikacji własnej osoby. A więc panowie,panie,helmans i flodzia macie moja pełna zgodę do zmieszania kurwy z błotem. Jebać KURWĘ
Zgłoś
Avatar
PisPo 2024-02-08, 14:41 1
PentagramOdDiabła napisał/a:

Olka Szcześniak. Stunduperka. Swoją drogą fajna babka z Niej, Spermiarze.



sadolowe zera się zbulwersowały kidoski xD
Zgłoś
Avatar
acetylosalicylowy 2024-02-08, 14:57
Bardzo mi miło.
Zgłoś
Avatar
Netrunner 2024-02-08, 15:00 10
Niech spierdala ze swoją feministyczną mordą
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-02-08, 15:35
motylekwbrzuchu napisał/a:

Znalazłem ten temat i wcale nie było takich wyzwisk jak ona tam mówi, jedynie krytyka.



Zapodasz link?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-08, 15:36 1
Strasznie brzydka. Wygląda jak jakiś trans.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-02-08, 15:41 1
żmij napisał/a:

Zapodasz link?



Został usunięty bo standup podlinkowany z YT został usunięty z YT i był temat trup na forum
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-02-08, 15:42 1
Angel napisał/a:

Został usunięty bo standup podlinkowany z YT został usunięty z YT i był temat trup na forum



Sprytny kurwiszon
Teraz może pierdolić dowolne farmazony i nie da się temu zaprzeczyć.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-08, 15:46
Zgłoś
Avatar
buszta2 2024-02-08, 15:48 4
Jebana rzymianka... będzie mi pierdolić o jedynej rasie panów jaką niezaprzeczalnie są sadole nie wiedząc o nas nic. Wąsy same rosną od słuchania.
Zgłoś
Avatar
Kujda 2024-02-08, 15:49 2
Nie rozumiem po co wrzucać standup na sadola, skoro standup z tematami sadolowymi nie miał nic wspólnego. Wydaje mi się, że po prostu pani szuka atencji a nie ma nic lepszego niż zrobić z siebie ofiarę i narzekać, że ktoś ją powyzywał w internecie.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-02-08, 15:49 1
Flodzia napisał/a:

Ej, ej tylko nie żałosna



Krysia??? xD

Krystyna Janda:
"Zatrudniam takiego pana, który co rano likwiduje hejty - wyznała aktorka. Ale po popołudniu są już nowe. Na przykład: "Ty komunistyczna kurwo, wypierdalaj z tego kraju". "Kurwa" rozumiem, ale dlaczego komunistyczna?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie