18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Czego to ludzie nie robią dla kasy i sławy
s................s • 2018-07-12, 21:20
Fragment z jakiegoś zagranicznego teledurnieju (czy jak tam się tego typu programy nazywa) o nazwie "I'm A Celebrity...Get Me Out Of Here!" gdzie ludzie wpieprzają żywe robale, taplają się w gnojówce i uskuteczniają inne dziwne czynności ku uciesze gawiedzi przed telewizorami. Odmóżdżające, ale na swój sposób całkiem zabawne za sprawą sporego stężenia obrzydliwości.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-12, 21:30 5
No co? Ludzie muszą odreagować by się nie pozabijać.
Może jakby w '33 takie coś było to nie zginełoby 238milionów żydów i nie żądaliby od nas kwadryliona odszkodowań.
Nie mówiąc o tym, że jak takie coś przeszedłby bandera to i na Wołyniu nie byłoby takich masakr
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-07-12, 22:36 2
Fear factory tylko z największymi zerami ludzkości
Zgłoś
Avatar
Miruu 2018-07-12, 23:06 7
Na końcu powinna być komora gazowa, by utylizować takie bezmózgi. A jeszcze dalej jakiś piecyk z kominem.

Świnia ruchable przed, ale za udział w takim czymś, tylko do tego się nadaje.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-07-13, 4:55 11
Laska zajebista ale po tym jak zobaczyłem jak dała się upodlić dla kilku diengów to chyba bym jej nie chciał za żonę... Skoro laska zrobiła coś takiego dla kasy to pomyślcie jak by zareagowała jakby miała obciągnąć jakiemuś starem klocowi za kasę. Albo Murzynowi. Na pewno by nie miała oporów by chapać po same bile 20 cm murzyńską pałę
Zgłoś
Avatar
14.Gumiś 2018-07-13, 6:21
Przy tych glutach myśle sobie, no to jeszcze niech ją w pióra wszadzą to ją całkiem zeszmacą i stało się
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-13, 8:30 1
dawniej się używało smoły i piór, ale i tak ladacznicę upokorzyli

PS to cię umyję i będziesz moja
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-07-13, 10:41 2
Mogła wejść nago, węgorze miały ochotę.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-07-13, 12:32
Wszystko takie sobie, nawet nie obrzydliwe ale w pajęczarni to bym się obsrał po pachy. A tak w ogóle to co ludzie potrafią ze sobą zrobić dla pieniędzy...
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2018-07-13, 21:55 12
^^up

Taki był dowcip (z pamięci):

- Czy gdybym zapłacił Ci milion, to byś mi się oddała?
- Hmmm, w sumie za milion to pewnie tak.
- A gdybym dał stówę, to byś mi się oddała?
- Co ty? Masz mnie za kurwę?
- Chwila, chwila. To już ustaliliśmy - teraz się targujemy.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2018-07-14, 19:20
Niektóre laski walą się z mudzinamii śmierdzącymi koniem więc taki tor to pikuś
Zgłoś
Avatar
sandal007 2018-07-14, 20:48 1
Ja pierdole , ale wy jestescie smutni...
Sa programy dla lduzi wymagajacych jak 1z 10 i sa programy dla ludzi co chca wieczorem przyjdz z pracy i nie myslec o niczym tylko patrzec w szkieko czy dla kur domowych.
Wielce sie oburzacie co to ludzie nie zrobia dla kasy czemu sie nie oburzacie na prostytutki co sie puszczaja za kase.

Sa lduzie ktorzy zeby osiagnac cel zrobia wszystko, i kazdy ma inne cele. A sa jeszcze ludzie bez celu, ktorzy siedza na internecie i krytykuja innych co staraja sie ( w rozny sposob ) osiagnac swoj cel.
Zgłoś
Avatar
wiesnak66 2018-07-14, 20:49 1
fajne, zeszmacić babsztyla wmawiając jej jaka jest twarda
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-07-14, 22:26
Laska sobie występuje w programie raz, że za kasę, a dwa, żeby przeżyć sobie przygodę, a Ci zaraz o upodleniu... te bzdury które piszecie świadczą o was, nie o niej.
Zgłoś
Avatar
Martsia1 2018-07-14, 22:52 4
Mors_Nigra Bo kobieta powinna się jakoś zachowywać ziomek. Jakby jej nasrali na klatę to pewnie też by to zjadła za parę monet.. Daj spokój! Są jakieś granice..
Zgłoś