18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
Misiek_KRK 2014-06-12, 8:42 44
wolę takiego "zarabiacza" niż żebrzących cyganów z karteczką "mam 5 dzieci i chorą żonę"
On musi coś pokazać i coś umieć żeby zarobić
Zgłoś
Avatar
kinektel 2014-06-12, 8:42 2
hahahaha... kurwa material powyzej wlasnie pisalem ze gameplay sie skonczyl wiec materialy o grach tez. Teraz czas na wszysctko co zwiazane z pilka nozna? Onet/wp ;] a nie sadistic...
Zgłoś
Avatar
Silver.Surfer 2014-06-12, 9:20 4
Ja też zdecydowanie wolę takie przedstawienie niż narzucający się brudasy którzy "czyszczą" ci szybę, która w rezultacie jest jeszcze bardziej upierdolona.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-06-12, 10:33 2
I to mi się podoba ! Ode mnie coś by tam dostał. W Berlinie zwłaszcza przy ICC i Messe stoi zawsze banda brudasów którzy "myją" szyby. Kiedys byli na tyle nachalni, że ujebali szybę brązową wodą, rozmazali to na lewo i prawo, szyba kompletnie ujebana a oni żądali opłaty za wykonaną robotę
Wkurwiali mnie też ci od długopisów, dawali długopis, człowiek myślał że to reklama, to brał. A potem rundka z powrotem i brali opłaty niby dla biednych dzieci za gówno warty długopis. Jak już ktoś wziął pisadło, to oddać było głupio, tym bardziej że dla dzieci kasa, i tak się biznes kręcił.
Zgłoś
Avatar
Frezzy 2014-06-12, 12:30
niech naszych tak nauczy...
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2014-06-12, 12:43
@PatrolZG U mnie w mieście dawno temu stał typek co rozdawał ulotki "ratujmy psy" i za wzięcie ulotki żądał przynajmniej 2zł....
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2014-06-12, 12:46 2
To lepsze niż szczerbaty cygan, który upierdoli ci szyby jakąś starą, niemytą szmatą (nie mówię o jego matce akurat tutaj), a później sepleni coś w swoim języku i pluje ci na tą ujebaną szybę, bo mu nie zapłaciłeś. Wtedy przydaje się stara blokada do kierownicy...
Zgłoś
Avatar
SuperMotorzysta 2014-06-12, 13:44 3
A mnie taki wkurwia ziomek, bo przez niego kierowcy nie patrzą w lusterka i nawet nie wiecie w jak wielkim ryzyku jest teraz ten motorzysta na środku!
Zgłoś
Avatar
swampman 2014-06-12, 14:32
i gdzie ta biala beemka jak potrzeba
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-06-12, 14:50
Przynajmniej na chama szyb nie myje...
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2014-06-12, 15:25
piwko za skillsy
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2014-06-12, 16:12 1
Za to ja wczoraj w tramwaju doświadczyłem takiej sytuacji... wszedł jakiś gostek i zaczął napierdzielać na gitarce. Myślę sobie... jakiś żul pierdolony, albo cygańskie ścierwo. Z początku to granie było to wkurwiające, ale po 2 piosenkach (które nawet mu wyszły), wstał, powiedział że wszystkim dziękuje i jednocześnie bardzo przeprasza i już kończy, po czym przeszedł się, by zebrać kasę. Do moich uszu dobiegał prawie jednostajny brzęk monet (jak w kościele). Gdy gościu doszedł do przodu tramwaju (gdzie siedziałem) okazało się, że to zwykły, czysty i zadbany facet w wieku emerytalnym. Podejrzewam, że parę złotych zarobił, a po kilku takich "eventach" wychodzi mu pewnie niezła dniówka.

I właśnie tacy ludzie zasługują na te kilka gorszy. Podobnie jak chłopak z filmiku. Nie to co te brudasy, co rozedrą japę w akompaniamencie akordeonu na cały autobus/tramwaj i liczą na coś innego niż wpierdol.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-12, 17:59
Akurat jak potrzeba jakiegoś rozpędzonego na maksa wariata popierdalającego w poprzek przejścia to go nie ma!
Zgłoś