18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Ronin69 2021-01-14, 17:10 7
maszynisty szkoda - tak jakby debil nie mógł się powiesić...
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-14, 18:32 9
Ciekawostka -

w Japonii jest tak dużo jebanych samobójczych cweli, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.

Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-01-14, 19:08
Determinacja popłaca
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-01-14, 19:11 7
Tradycyjnie maszynista chuj, nawet nie próbował skręcać.
Zgłoś
Avatar
b................3 2021-01-14, 19:18 2
Fajne mają te zapory w Rosji
Zgłoś
Avatar
Adrian649 2021-01-14, 21:48
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-01-14, 22:10 5
Ronin69 napisał/a:

maszynisty szkoda - tak jakby debil nie mógł się powiesić...



a czemu niby szkoda maszynisty? miał taki sam wpływ na to jak pasażerowie (o ile nie był to towarowy) czy ziomek z monitoringu... Ba, może jeszcze dzięki temu dostał płatne wolne na jakiś czas. Poza tym, w tej grupie zawodowej ponoć dość często się to zdarza, podobno mniej jest tych, co jeszcze nikogo nie rozjechali
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2021-01-15, 0:24 5
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo jebanych samobójczych cweli, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie


Co ty pierdolisz zjebie. Osoby które targają się na swoje życie maja poważne zaburzenia psychiczne. Nikt w miarę normalny nie chce się zabić. Żeby kurwa twoja rodzina kiedyś nie musiała dostać rachunku za ciebie.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-15, 15:02
Wombat212 napisał/a:

Co ty pie**olisz zjebie. Osoby które targają się na swoje życie maja poważne zaburzenia psychiczne. Nikt w miarę normalny nie chce się zabić. Żeby k***a twoja rodzina kiedyś nie musiała dostać rachunku za ciebie.





Pan psychiatra i expert spuścił z kija. Rodziny się do takich spraw nie miesza dlatego samobójcy są zjebami.
Ty natomiast jesteś ograniczonym prostakiem, który musi wykrzyczeć weto zamiast np nie zgadzam się. Współczuję światopoglądu i horyzontów, które tłumaczą tak nienaturalne zachowanie jak samobójstwo.
Nawet karaluchy siedzą na głównie całe życie i nie myślą się zabić. Nie pozdraeiam
Zgłoś
Avatar
crenton 2021-01-15, 15:03 1
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo jebanych samobójczych cweli, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie



już wiem czemu przestałem wchodzić na sadola ładne pare lat temu - przez takich zjebów jak ty. Sadystyczny content to jedno, spierdolenie mózgowe społeczności tego portalu to drugie. Ależ jesteś kurwa baronem sadyzmu nazywając samobójców w ten sposób. Chuj z tobą, obyś kiedyś był zmuszony stać się jednym z nich, hrrr tfu, udław się tymi piwkami
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-15, 15:17
crenton napisał/a:

już wiem czemu przestałem wchodzić na sadola ładne pare lat temu - przez takich zjebów jak ty. Sadystyczny content to jedno, sp***olenie mózgowe społeczności tego portalu to drugie. Ależ jesteś k***a baronem sadyzmu nazywając samobójców w ten sposób. ch*j z tobą, obyś kiedyś był zmuszony stać się jednym z nich, hrrr tfu, udław się tymi piwkami



Ja Ci się nie podoba to wypierdalaj na pudełka.
Możesz też napisać biografie jak od tych sadolowych zjebów uciekles bo przekonałeś się że jesteś lepszy od innych.
Prawda w oczy kole misiaczku
Zgłoś
Avatar
crenton 2021-01-15, 15:30
RYHOO napisał/a:

Ja Ci się nie podoba to wypierdalaj na pudełka.
Możesz też napisać biografie jak od tych sadolowych zjebów uciekles bo przekonałeś się że jesteś lepszy od innych.
Prawda w oczy kole misiaczku



najebałeś 500 postów w 4 miesiące i rozstawiasz ludzi po kątach? Masz rację bo dostajesz dużo piwek od dzieci? niby 37 lat a głupi jak but, ratunku już chyba dla ciebie nie ma, ale może przynajmniej dostaniesz order Sadola Roku xD , jedyne co zostaje to cię podsumować i zapomnieć
Zgłoś
Avatar
23456789 2021-01-15, 15:54
RYHOO napisał/a:

Ciekawostka -
w Japonii jest tak dużo jebanych samobójczych cweli, że jeżeli takowy się zabije skacząc pod pociąg to rodzina dostaje rachunek zapewne kilkuzerowy za opóźnienia w przejeździe.
Dlaczego nic nie warte ścierwo ma swoim debilizmem wpływać na życie innych - zdroworozsądkowe myślenie w kraju gdzie honor ma jeszcze znaczenie



Tak tak bo samobójce bardzo obchodzi że rodzina dostanie rachuneczki..
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-01-15, 16:15
crenton napisał/a:

naj***łeś 500 postów w 4 miesiące i rozstawiasz ludzi po kątach? Masz rację bo dostajesz dużo piwek od dzieci? niby 37 lat a głupi jak but, ratunku już chyba dla ciebie nie ma, ale może przynajmniej dostaniesz order Sadola Roku xD , jedyne co zostaje to cię podsumować i zapomnieć



Panie pizdolu roku zbieraj se co lubisz na pizdolu.

Zgłoś