18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Siriuz 2024-04-17, 17:59 13
Może niektórych ludzi rzeczywiście trzeba zamykać w miastach 15-minut bez samochodów?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-17, 18:03 3
Zacny wystrzał soku z arbuza.

A ktoś z samochodziarzy mi może wyjaśni, jaka jest prawna kwalifikacja takiego zdarzenia? Bo kierownik nie miał żadnej możliwości zobaczenia że pierdzik mu wyjedzie: był w martwym polu, schowany za bokiem naczepy a potem kabiny, nie zachował żadnej odległości, itd. Kierowiec rozglądał się tak jak powinien, ja tu błędu nie widzę. Tak więc: not guilty, czy też odpowie za motoseksualistę jak za człowieka?
Zgłoś
Avatar
turor 2024-04-17, 18:06
Kto teraz będzie zęby z opony wyciągał ?

majeńka napisał/a:

Zacny wystrzał soku z arbuza.
A ktoś z samochodziarzy mi może wyjaśni, jaka jest prawna kwalifikacja takiego zdarzenia? Bo kierownik nie miał żadnej możliwości zobaczenia że pierdzik mu wyjedzie: był w martwym polu, schowany za bokiem naczepy a potem kabiny, nie zachował żadnej odległości, itd. Kierowiec rozglądał się tak jak powinien, ja tu błędu nie widzę. Tak więc: not guilty, czy też odpowie za motoseksualistę jak za człowieka?



Niestety.

Motocyklista był uczestnikiem ruchu. Kierownik włączającym się do ruchu. Zanim włączysz się do ruchu , musisz upewnić się, że itd itp....

W głębi duszy wierzę , że dojebią rodzinie mtocyklisty
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-17, 18:37 2
Siriuz napisał/a:

Może niektórych ludzi rzeczywiście trzeba zamykać w miastach 15-minut bez samochodów?

Samochody to jeszcze, motopizdy zaś to prawdziwa plaga.

Opowiadałam już jak to w Indiach dosłownie kilka sekund po pierwszym wyjściu z hotelu musiałam uskoczyć przed moturem znikąd. Weszło mi nat20 na dodge tak więc żyję — ale zrozumiałam co to za plaga. Człowiek rozgląda się na wszystkie strony, ale i tak motocykl znajdzie jakiś sposób by z dziwnej strony wyjechać.

turor napisał/a:

Motocyklista był uczestnikiem ruchu. Kierownik włączającym się do ruchu. Zanim włączysz się do ruchu , musisz upewnić się, że itd itp....

No tak, ale rozejrzał się na wszystkie strony, i żaden pojazd w miejscu w którym zdrowy psychicznie uczestnik ruchu może się znaleźć nie jechał. Czyli mówisz mi że kierowca odpowiada nawet za straty kiedy fizycznie nie miał możliwości zobaczyć motopizdeusza?

Ja omijam takie ciężarówki dużym łukiem nawet jak nikogo w kabinie nie widzę, a jeśli ktoś się przy nim kręci to w ogóle obchodzę go od tyłu (z uwzględnieniem możliwości cofania) albo czekam aż sytuacja się wyklaruje. Jest blisko mnie taki sklep gdzie zwykle ciężarówki dostawcze i nie tylko parkują ryjem częściowo na chodniku w czasie rozładunku (czy budowy, coś tam niedawno robili) — wolę przejść na drugą stronę jezdni, kierowca by mnie przechodzącą przed maską nie zauważył.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-04-17, 18:55 1
Masz motór to masz zapierdalać . Rozjechanie ślimaka to na drodze było ku przestrodze że nie tylko szybka jazda zabija.
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2024-04-17, 19:51
Następnym razem musi sobie zamontować takie lustereczko u góry,czy nic nie ma przed autem
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-04-17, 19:59 1
A ja kiedyś myślałem że te testy z arbuzem słabo odwzorowują ludzką czaszkę, a tu w realu widzę efekt rozbryzgu jest bardzo podobny.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-04-17, 20:00
Majeńka, kierowca trzasnął drzwiami i ruszył do przodu. Powinien wg mnie zasygnalizować kierunkowskazem zamiar włączenia się do ruchu.
Czas między zamknięciem drzwi i ruszeniem to kilka sekund, spuścić ręczny, zapiąć bieg i ruszyć. Nie sądzę, że spojrzał w lusterka czy nic dookoła nie znajduje się.
Jako włączający się do ruchu, ma obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pojazdom będącym w ruchu. Przed włączeniem ma upewnić się, że nie stwarza zagrożenia.
To u nas obowiązuje, a u nich różnie może być
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-04-17, 20:02 2
Ale pieknie. Gosc wsiadal, moglby go zobaczyc. Puscil hamulec, pewnie wtedy oblecial lusterka, ale motopizdeusz akurat w tym momencie byl pod lusterkiem. No za chuja nie mogl go zobaczyc. Jedyny zarzut dla zjeba na motorynce. Jak juz ciasno mijasz zastaw ktory wlacza sie do ruchu. A powinien slychac jak hamulce dostawaly powietrza, skoro kamera to wylapala, to kurwa jedz! A nie sie wpierdalasz pod maske pedem spacerowym.
Zgłoś
Avatar
faral81 2024-04-17, 20:24
Bardzo dobry materiał instruktarzowy - sekwencja zdarzeń niesamowita. Ciężko wskazać winnego.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2024-04-17, 20:35
Normalnie jakby się flaszka z winem przewróciła....
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-04-17, 21:07 1
majeńka napisał/a:

Zacny wystrzał soku z arbuza.
A ktoś z samochodziarzy mi może wyjaśni, jaka jest prawna kwalifikacja takiego zdarzenia? Bo kierownik nie miał żadnej możliwości zobaczenia że pierdzik mu wyjedzie: był w martwym polu, schowany za bokiem naczepy a potem kabiny, nie zachował żadnej odległości, itd. Kierowiec rozglądał się tak jak powinien, ja tu błędu nie widzę. Tak więc: not guilty, czy też odpowie za motoseksualistę jak za człowieka?



Był w martwym polu... tudzież stał się jego częścią.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-17, 22:59 2
Kiblarze w obliczu ciężarówek mają taki sam instynkt samozachowawczy jak antylopa nad rzeką pełną krokodyli
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-04-18, 0:12 2
Ale te tuktuki nagle turbo dostały, jak arbuz eksplodował. Nie wiedziałem, że w bantustanach to działa jak boost w mario kart.
Zgłoś