18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Czesi przeciwko cyganom
Hauer88 • 2013-06-27, 18:29
Cytat:

Około tysiąca osób wzięło udział w demonstracji w miejscowości Duchcově w kraju usteckim w Czechach.

Manifestację zorganizowała Robotnicza Partia Sprawiedliwości Społecznej (Dělnická strana sociální spravedlnosti) chcąc zwrócić uwagę na cygańską przestępczość, słaby poziom bezpieczeństwa w mieście, a także zjawiska przemocy na tle rasowym której poddawani są biali Czesi.

Kilka tygodni temu w Duchcovych grupa kilkunastu cyganów skatowała czeskie małżeństwo, a demonstracje solidarności z nimi były atakowane przez policjantów.

Podobnie było i tym razem. Po przemówieniu lidera DSSS Tomasa Vandasa, nacjonaliści wyruszyli w pochodzie, chcąc porozmawiać z organizatorami wiecu o zaletach wielokulturowości.

Na drodze pochodu stanęła tradycyjnie agresywna czeska policja i po krótkiej wymianie argumentów, demonstranci zmienili swoją trasę. Zostali wówczas ponownie zaatakowani również przy pomocy polewaczki i gazu łzawiącego.

Ostatecznie rannych zostało pięć osób w tym dwóch policjantów, a zatrzymano 22 uczestników zgromadzenia.



Zapowiedź:


I sam przebieg zgromadzenia:


W tym samym dniu podobna manifestacja przeciwko mniejszości cygańskiej miała miejsce na Węgrzech:

nacjonalizm.wordpress.com/2013/06/24/demonstracja-przeciwko-cyganskiej...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-27, 19:01
Pierdolone zwierzęta!

A Cyganie też swoją drogą
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-06-27, 19:35 3
W tym języku to te dwa filmiki są przekomiczne

Opor!!!
Zgłoś
Avatar
konik159 2013-06-27, 19:49 6
powoli powoli i za ciapatych sie wezma
Zgłoś
Avatar
ojciecsqrviel 2013-06-27, 20:25
szkoda ze u nas tak hucznie nie obchodzimy dnia cygana
lecz skoro marsz niepodleglosci potrafi wygladac kolorowo to czemu by nie dodac nowych swiat na ktorych by warto dac upust emocja
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2013-06-27, 23:17 4
To żałosne . Oglądasz Max Kolonko i choćby on krzyczał to nie wleci Ci do tego pustego łba autorze że artykuł/relacja z zdarzeń powinna być obiektywna. Co za cymbał to pisał "szli porozmawiać", "agresywna policja stanęła im na drodze" "po krótkiej wymianie argumentów". Jasne.
Nie jestem upolityczniony w żadnym kierunku.
Więc cymbałowi wytłumaczę że iść porozmawiać to iść aby w konstruktywny sposób wymienić zdania i swoje opinie a nie darcie puste ryja, rzucanie obelgami i przy okazji wybijanie szyb.
Agresywna policja która blokowała przepływ dla nielegalnie zorganizowanej demonstracji. Już widzę jak policja pcha się tak dla hecy na tłum i go atakuje.
Wymiana argumentów to nie napierdalanie się i też rzucanie wyzwiskami.
Nie chodzi mi o robienie chłamu z tych czeskich nacjonalistów. Artykuły w tym serwisie powinny mieć filtr na obiektywność. Mówić tak jak było i dlaczego a nie sugestywne artykuły.
Zgłoś
Avatar
krzychon 2013-06-28, 1:02 3
Jestem całym sercem z Czechami ! Władza na wpuszczała sobie rumunów i żółtych i teraz mają z nimi problem...
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-06-28, 1:16
No niestety, ale pepiki się spinają i to jest na poważnie a ja siedzę i się śmieję, bo po czesku wszystko brzmi 5 razy śmieszniej
Zgłoś
Avatar
Szczwany_Lisek 2013-06-28, 1:43
Akurat Czesi to nie mają za bardzo na co narzekać. Dwa lata temu mieszkałem jakiś czas w takiej robotniczej dzielnicy Pragi i nie mogłem się nadziwić jak pepickom udało się zagonić Cyganów do pracy. A udało się, bo co jakieś roboty drogowe, albo remont w okolicy, to fizycznymi byli właśnie Romowie. Wiem, że to tylko mały wycinek sytuacji, ale i tak super w porównaniu z polskimi, wiecznie opierdalającymi się cyganami, których zdaniem jedynym uczciwym zajęciem godnym ich stanu jest śpiewanie na weselach...
Zgłoś
Avatar
benalizah 2013-06-28, 1:44
Dziś jechałem sobie przez miasto i zawitałem w mniej przyjazne rejony gdzie mieszkają między innymi romowie. Jadąc wolniej między kamienicami zobaczyłem takich dwóch idących, jeden pomagał drugiemu (niepełnosprawnemu) pomyślałem: "kurwa możę te brudasy to też ludzie". Minąłem kolesi, wjechałem za róg ulicy nagle na mój widok rozbiega się grupka małych cyganów na moje oko między 7-12 rokiem życia, okazało się, że próbowali ukraść rower stojący parę metrów dalej przypięty do ściany łańcuchem.
Morał z tego taki, że te brudasy to niereformowalna hołota, nigdy im nie ufałem, nigdy nie zaufam to złodzieje i oszuści od dziecka, tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2013-06-28, 3:27
PRAWIDŁOWO

Tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
hendrix_radek 2013-06-28, 7:42
Ciekawe gdzie ta policja była gdy uczciwie pracujący obywatele są bici przez cygańskich darmozjadów.... Smutne, że we własnym kraju legalny obywatel jest gorzej traktowany niż cygan....
Zgłoś
Avatar
Dikson 2013-06-28, 7:51
pier****ne cygaństwo. same z nimi kłopoty. słabo, że czesi dostali wciry od swoich.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-28, 8:23
żodyn cygon nie byndzie mieszkac w czehoch, żodyn!
Zgłoś
Avatar
kamcios1 2013-06-28, 8:44 2
6:15 nieaa kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie