18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
T34v2 2012-10-25, 23:04
Mam czesia w tomtomie. Dobrze prowadzi
Zgłoś
Avatar
Kofe28 2012-10-25, 23:35 1
gatun0 napisał/a:

Ja miałem Leppera ale się wieszał.



sadistic.pl/andrzej-lepper-vt137285.htm

A może sam byś kurwa trochę pomyślał...
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-10-25, 23:55
Tylko pizdy nieorientujące sie w terenie używają mówionego gpsa, można sobie sprawdzić gdzie jest dane miejsce, ale bez przesady
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-10-26, 1:26
@kpaxian, no tak, w końcu każdy zajebisty ma mapę Polski w głowie i nawet w nieznajomym mieście potrafi idealnie dojechać na wybraną ulicę.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-10-26, 3:25
Większość pierdoli takie smuty "ohhh, po chuj głos w navi, przecież to gówno, miejscowości trzeba znać". Ja nie wiem, czy wy kurwa to piszecie, żeby zabłysnąć na sadolu? Jajebie, po chuj sobie utrudniać życie. Jedziesz, mówi Ci "skręć tu" to skręcasz, a nie kurwa, patrzysz na navi co 5 minut, bo "MOŻE TO TUTAJ SIĘ SKRĘCA, A NIE ZA CHWILE". Jak mnie wkurwia takie pierdolenie - "Ja jestem lepszy, bo HOHOHOHO, nie mam głosu w nawigacji, jestem pro kurwa kierowcą, który jeździ codziennie tylko do pracy i czasami pojadę na wieś do rodziny, bo tam mam obcykane te dwie ulice na krzyż". Ogarnijcie się. Osobiście korzystam z nawigacji jak muszę. Przesiadłem się (a właściwie rodzice, bo ubezpieczenia w Anglii w chuj drogie, że nawet mnie nie stać na kupno i ubezpieczenie samochodu jako młody kierowca) z Audi A6 '01 do BMW 7 '03 (btw. polecam). Mam specjalnie nie używać nawigacji, żeby być kurwa pro driverem? Czasami myślę, że ludzie pozamieniali się z chujami na mózgi, serio. Nie, to nie jest fajne.

p.s. Zapraszam wielce panów obeznanych do Londynu, gdzie co druga ulica wygląda tak samo jak poprzednia . Nie używajcie nawigacji, przecież lepiej sobie pokomplikować życie. Pozdrówki kierowcy bombowcy.
Zgłoś
Avatar
BlackMamba 2012-10-26, 12:27 1
@up

Przyznaj, że cały Twój tekst miał na celu pochwalanie się, czym jeździsz. Ajj Ty spryciarzu Tyyy
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-10-26, 16:13
BlackMamba napisał/a:

@up

Przyznaj, że cały Twój tekst miał na celu pochwalanie się, czym jeździsz. Ajj Ty spryciarzu Tyyy



Oh no przecież, zwłaszcza, że to nie moje auto .
Zgłoś