18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Podczas koncertu Mozila w Liverpoolu, dwie najebane laski zaczęły się głośno zachowywać jednocześnie przeszkadzając innym. Mozil postanowił grzecznie panie wyprosić.

Notka z fejsa:
ukryta treść
Gdy zaczynałem koncert w Liverpoolu była totalna cisza i skupienie. 130 osób siedzących i stojących, w milczeniu i z uwagą słuchało występu.

Od pierwszego kawałka nie mogłem się skupić, ponieważ dziewczyny po mojej lewej stronie były pijane i głośno ze sobą rozmawiały, co jakiś czas wulgarnie się zachowując. Wielokrotnie zwracałem im uwagę i prosiłem, żeby uszanowały innych słuchaczy. Wiele razy to właśnie publiczność komentowała ich żenujące zachowanie.

Ja w moim Solo Akcie przedstawiam swoje życie na emigracji i to, jak je przeżyłem będąc dzieckiem. To bardzo intymne spotkania dla mnie i moich fanów, którzy też są emigrantami. Podczas tych koncertów wielokrotnie zdarzało się, że ludzie byli bardzo wzruszeni, a później mówili mi, że te teksty są bardzo prawdziwe, oraz że ktoś kto nie był na emigracji nie zrozumie o co w tym chodzi.

Już wiele razy w życiu zlekceważyłem sytuacje gdzie powinienem był zareagować. Biorę na klatę to, że z wielką przyjemnością powiedziałem kobiecie żeby wypierdalała, bo kilka razy wcześniej prosiłem ją, oraz jej koleżankę, o szacunek wobec innych. Gdy w pewnym momencie podczas spokojnej piosenki zadzwonił telefon jednej z nich, a ona go odebrała i głośno manifestując zaczęła rozmawiać przeszkadzając innym w odbiorze koncertu, to nie mogłem tego dłużej tolerować.

Na Solo Aktach mam światło na ludzi żeby mieć z nimi kontakt, żeby czytać ich reakcje. Jak widzę, że jedna osoba przeszkadza całej reszcie to moim obowiązkiem jest zareagować. I tak zrobiłem. Był to finalnie jeden z najbardziej udanych koncertów na trasie. Po koncercie stałem ponad dwie godziny z fanami podpisując płyty i rozmawiając o zaistniałym incydencje.

Chciałbym dodać, że całą trasę (16 koncertów), zagrałem na własne ryzyko finansowe. Nie miałem żadnych sponsorów, ani z góry opłaconych koncertów. Wszystkie koszty trasy zostały pokryte wpływami z biletów. Nie licząc gigantów polskiej sceny metalowej, jestem jedyną osobą, którą odwiedziła Polonię w tak wielu miastach w całej Wielkiej Brytanii.

Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,
spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny „Wiwat Polonia!"

Poniżej przedstawiam nagranie z całego "zajścia".

Czesław Mozil


Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2015-01-30, 14:24 4
Prostactwo wyprosił prostactwem.
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2015-01-30, 14:38 2
A już chyba czytałem posty jak to Czesiek nie lubi imigrantów. I jaki z niego chuj, bo sam na emigracji zaczynał. I jakoś mi się właśnie w to wierzyć nie chciało... no i proszę... rację miał. Nie dziwię się mu...

Ma ktoś źródełko z YT.? Bo muszę to jednemu chujkowi pokazać!
Zgłoś
Avatar
grocheł 2015-01-30, 14:48 24
Zobacz dziwko co narobiłaś...
Zgłoś
Avatar
btnx 2015-01-30, 14:49 2
jaki wiesniak z tego czeslawa, boze typowy polak
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2015-01-30, 14:53 29
Kameralny koncert, fajna atmosfera, i dwie dzidy ktore maja maniere niepotrafienia ani sie zachowac, 'jestem na koncercie nie moge rozmawiac, a ty co tam?' , jeszcze ta maniera tych tepych lasek, mowienia jakby seplenily bez przerwy, wyzywanie i slownictwo... szkoda ze reszta ludzi , ktorzy wiedzieli w jakim celu przyszli, nie rozszarpaly tych dziwek na strzepy ze slowami 'wypierdalac na solarki i robic tipsy' . musze przyznac, ze dosc wiele widze w UK takich tempych sepleniacych ztipsowanych, z doczepianymi kudlami, w kozaczkach skretynialych produktow ludziopodobnych.
Zgłoś
Avatar
HoRy27 2015-01-30, 14:56 2
Do czego miało nawiązać to gówno wiesz o Polsce to nie mam pojęcia ale piwo dla Czesia za to piękne łamane Wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
f................l 2015-01-30, 14:56 1
polactwo nic dodac nic ujac.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2015-01-30, 14:59 24
Nie przepadalem za nim, ale zlapal plusa. Bo to zachowanie bylo wybitnie chujowe, na 200 osob ktore zaplacily jedna szmata musiala isc na koncert i robic bydlo pod scena. Jeszcze komure odbierala. A wy dojebujecie sie ze jej cos powiedzial, najpierw delikatnie i z kultura dal lasce do zrozumienia ze chujowo sie zachowala. Nastepnie zrobil to co powinen, powiedzial jej prosto co ma zrobic tonacja i doborem slow , po swojsku po Polsku bo pizdzie sodowa angielska do glowy uderzyla.
Zgłoś
Avatar
qhash 2015-01-30, 15:00 4
współczesne kobiety to w 80% tępe szmaty
Zgłoś
Avatar
kials 2015-01-30, 15:03 11
Żadne chamstwo, jak sam stwierdził wielokrotnie zwracał im uwagę, a bydła grzecznie nie uprosisz niestety.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2015-01-30, 15:11
Wielkie fanki, co zapłaciły i teraz są mogą wszystko. Ja bym tam poszedł wsadził jej kutasa w japę i powiedział, że więcej zapłaciłem i mi kurwa wolno. Co do Czesława, to on i jego muzyka się nie zmieniła, dalej Tesco Value.
Zgłoś
Avatar
ochotnik 2015-01-30, 15:14
Mam nadzieję, że udało mu się coś zarobić i nie wyszedł na zero.
Zgłoś
Avatar
parsi 2015-01-30, 15:18
do swojej starej niech tak gada
Zgłoś
Avatar
szklanypawel 2015-01-30, 15:20 4
Czesiek troszkę przesadził...

Przy tej całej sytuacji przypomniał mi się jeden z koncertów Macieje Maleńczuka, kiedy to totalnie najebany grał kolejny kawałek. Pod sceną zebrała się grupa, nawalonego społeczeństwa która zaczęła zakłócać koncert (nie wiedzieć czemu).

W tym momencie Maleńczuk podnosi ręce, podchodzi do muzyków informując aby zaprzestali, staje na środku i mówi:

'zamknąć kurwa mordy bo nie będę grał!'

Nastała cisza, a reszta koncertu odbyła się we względnie rodzinnej atmosferze
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2015-01-30, 15:24 9
Osobiście go nie lubię, ale według mnie zachował się odpowiednio. Jeżeli głupia cipa przychodzi na koncert tylko po to żeby gadać przez telefon i wkurwiać ludzi dookoła to coś trzeba było z tym zrobić. "Wiecie co z nim zrobić" w wersji alternatywnej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie