18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Podczas koncertu Mozila w Liverpoolu, dwie najebane laski zaczęły się głośno zachowywać jednocześnie przeszkadzając innym. Mozil postanowił grzecznie panie wyprosić.

Notka z fejsa:
ukryta treść
Gdy zaczynałem koncert w Liverpoolu była totalna cisza i skupienie. 130 osób siedzących i stojących, w milczeniu i z uwagą słuchało występu.

Od pierwszego kawałka nie mogłem się skupić, ponieważ dziewczyny po mojej lewej stronie były pijane i głośno ze sobą rozmawiały, co jakiś czas wulgarnie się zachowując. Wielokrotnie zwracałem im uwagę i prosiłem, żeby uszanowały innych słuchaczy. Wiele razy to właśnie publiczność komentowała ich żenujące zachowanie.

Ja w moim Solo Akcie przedstawiam swoje życie na emigracji i to, jak je przeżyłem będąc dzieckiem. To bardzo intymne spotkania dla mnie i moich fanów, którzy też są emigrantami. Podczas tych koncertów wielokrotnie zdarzało się, że ludzie byli bardzo wzruszeni, a później mówili mi, że te teksty są bardzo prawdziwe, oraz że ktoś kto nie był na emigracji nie zrozumie o co w tym chodzi.

Już wiele razy w życiu zlekceważyłem sytuacje gdzie powinienem był zareagować. Biorę na klatę to, że z wielką przyjemnością powiedziałem kobiecie żeby wypierdalała, bo kilka razy wcześniej prosiłem ją, oraz jej koleżankę, o szacunek wobec innych. Gdy w pewnym momencie podczas spokojnej piosenki zadzwonił telefon jednej z nich, a ona go odebrała i głośno manifestując zaczęła rozmawiać przeszkadzając innym w odbiorze koncertu, to nie mogłem tego dłużej tolerować.

Na Solo Aktach mam światło na ludzi żeby mieć z nimi kontakt, żeby czytać ich reakcje. Jak widzę, że jedna osoba przeszkadza całej reszcie to moim obowiązkiem jest zareagować. I tak zrobiłem. Był to finalnie jeden z najbardziej udanych koncertów na trasie. Po koncercie stałem ponad dwie godziny z fanami podpisując płyty i rozmawiając o zaistniałym incydencje.

Chciałbym dodać, że całą trasę (16 koncertów), zagrałem na własne ryzyko finansowe. Nie miałem żadnych sponsorów, ani z góry opłaconych koncertów. Wszystkie koszty trasy zostały pokryte wpływami z biletów. Nie licząc gigantów polskiej sceny metalowej, jestem jedyną osobą, którą odwiedziła Polonię w tak wielu miastach w całej Wielkiej Brytanii.

Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,
spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny „Wiwat Polonia!"

Poniżej przedstawiam nagranie z całego "zajścia".

Czesław Mozil


Zgłoś
Avatar
Adi0303 2015-01-30, 15:26
Snalasła ras pefna pani
aparat to bani...
Zgłoś
Avatar
d................8 2015-01-30, 15:33 1
Już nie mówcie, że postąpił po chamsku, bo do takich tępych strzał jak będziesz mówił grzecznie, to nic nie dotrze a jeszcze bardziej sobie pozwolą na robienie wiochy na koncercie.
Zgłoś
Avatar
ssX666 2015-01-30, 15:38
Blacharski przeżytek polszczany pewnie dzwonił klient .
Zgłoś
Avatar
teken 2015-01-30, 15:39 2
Ale tak jest, że do przyjebanych ludzi nie dotrze kulturalnie, to trzeba od razu na ostro, bo inaczej nie podziała. Dobrze zrobił.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2015-01-30, 15:46 2
Wiecie co innego jest na dużym koncercie w jakimś dużym klubie, gdzie muzyka łupie, wszyscy śpiewają tekst piosenki. A tutaj mamy widok jak w kościele, każdy cichutko czeka na piosenkę. A tu nagle wyskakuję taka kobita, telefon specjalnie chyba tak długo odbierała, żeby ją ktoś zobaczył... Nie dostosowała się po prostu do warunków jakie tam panowały. Gościa rozproszyło to jej wygarnął. A to, że chamsko z jednej strony co miał jej powiedzieć skoro była pijana ? Proszę się uspokoić ? to by go wyśmiała... Rzucił by jej te 5 funtów w mordę czy ile ten bilet kosztował i wtedy moim zdaniem wszystko było by okej i nie darła by się, że zapłaciła za bilet.
Zgłoś
Avatar
revelsat 2015-01-30, 15:55 5
byłem na jego koncercie dzień wcześniej bodaj w manchasterze i tez chciał kobiete wypierdolic, bo prosił o ciszę a jakaś tępa dzida darła się DAWAJ!!! Powiedzial jednak ze jest 'dziś kulturalny i nie powie jej WYPIERDALAJ, co ja poradzę ze się najebałaś, naucz się pic na emigracji! ' dostal owacje od publiczności (około 50 osob lacznie) i już było milo i zajebiscie później
Zgłoś
Avatar
keiichi343 2015-01-30, 15:57
[Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,
spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny „Wiwat Polonia!"
nie przyszło wam do głowy że to mogło być ustawione? na poczet filmu dokumentalnego ?
z takimi smaczkami film jest atrakcyjniejszy.

Ale jeżeli to jest prawda Czesław dobrze zrobił , czy zbyt chamsko ? nie ! czemu nie ? bo Czesław nie mówi po polsku perfekcyjnie był wkurwiony i szukał najprostszych słów.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2015-01-30, 15:59 3
Tak właśnie tępe pizdy przynoszą wstyd normalnym emigrantom. Brawa dla Mozila za stanowczość.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-01-30, 16:09
Niech stąd wypierdala tylko wstyd przynosi dla Naszego kraju
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-01-30, 16:10 4
Z innych relacji z koncertu wynika, że "pan" (w cudzysłowie bo pomyłką jest obdarzanie jakimś szacunkiem takiego osobnika, który w wulgarnych słowach obraża damy) był pijany, zamiast spiewać (choć śpiewem też jego twórczości bym nie nazwał) to głównie gadał coś do siebie i mamrotał do mikrofonu i co chwile wrzucał jakieś teksty na Polaków (że sami sobie zgotowaliście ten los, mieszkacie w norch jak szczury żeby tylko parę funtów zaoszczędzić etc oraz oczywiście standardowy pocisk "Polaczki"), z obfitej relacji wideo wycięto niemal wszystko to co miały do powiedzenia "pijane" panie i pozostawiono jedynie kilka sekund "tłumaczenia się" tego "artysty" (i tak poprzycinane i posklejane)... Wolność słowa
Zgłoś
Avatar
mrobi 2015-01-30, 16:19 1
kto to jest kurwa ten Czesław?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-01-30, 16:55
dupablada666 napisał/a:

Artysta, co 3/4 życia spędził poza granicami naszego kraju (a krytykuje Polskę przy niemal każdej okazji) i pijana lafirynda, co sobie musi na koncercie przez telefon porozmawiać. Obydwoje siebie warci...


Co za untermensch.. Ty za to nawet kurwa nie wiesz co to jest krytyka. Naprawdę polaczki zróbcie to dla siebie i zajrzyjcie czasem do słownika, bo jak już pozujecie na takich kurwa patriotycznych mędrców, to wypadałoby się chociaż zapoznać z określeniami, których tak często używacie..
Zgłoś
Avatar
borys93 2015-01-30, 17:02
Dobra może to było chamskie. Ale za to szczere i z wyraźnym przekazem :]
Zgłoś
Avatar
Novik 2015-01-30, 17:31
brawo czesiek XD
Zgłoś
Avatar
revelsat 2015-01-30, 18:08 8
bloodwar napisał/a:

Z innych relacji z koncertu wynika, że "pan" (w cudzysłowie bo pomyłką jest obdarzanie jakimś szacunkiem takiego osobnika, który w wulgarnych słowach obraża damy) był pijany, zamiast spiewać (choć śpiewem też jego twórczości bym nie nazwał) to głównie gadał coś do siebie i mamrotał do mikrofonu i co chwile wrzucał jakieś teksty na Polaków (że sami sobie zgotowaliście ten los, mieszkacie w norch jak szczury żeby tylko parę funtów zaoszczędzić etc oraz oczywiście standardowy pocisk "Polaczki"), z obfitej relacji wideo wycięto niemal wszystko to co miały do powiedzenia "pijane" panie i pozostawiono jedynie kilka sekund "tłumaczenia się" tego "artysty" (i tak poprzycinane i posklejane)... Wolność słowa



szczerze wątpię, byłem na jednym z tych koncertów i tak, gadał sporo, bo tak wyglądają wszystkie jego koncerty, a z tym co mówił niejeden emigrant się uosabia, było kulturalnie i na luzie, kurwa, tylko cebulandia twojego pokroju jak zawsze znajduje jakies ale bez żadnych potwierdzonych info. Także potwierdzone info od uczestnika: czeslaw jest przechuj za to co stworzyl (tj. tą trasę) a koncerty, czy raczej spektakle przemiodne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie