18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
j................l 2013-03-04, 12:07 6


Zgłoś
Avatar
CzarnyCygan 2013-03-04, 12:12 89
Prawie Ci się udało ale Jezus to ten mniejszy;DDDDDDDDDDD
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-04, 13:26 1
Nawet ma kurwa aureolke na baterie.
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-03-04, 15:48 21
dobra, ja znalazłem - murzyn jest po lewej

Zgłoś
Avatar
fezer44 2013-03-04, 15:58 13
I to ma być śmieszne? Ludzie tutaj działa jakaś siatka antykościelna opłacana przez żydów która chce odepchnąć ludzi od kościoła po to by araby nas podbili.Dlaczego nie ma takiego obrazka o mahomecie?Młodzi araby są bardzo religijni i dumni że mogą być muzułmanami, a wy co wyczyniacie?Śmiejecie się z własnej religii przodków? To tak jak by samemu w twarz sobie pluć, i się niedziwcie że muzułmanie nas zdominują.
Zgłoś
Avatar
g................g 2013-03-04, 16:00 6
@fezer44

Ty tak na serio, czy drzwi pomyliłeś?
Zgłoś
Avatar
L................k 2013-03-04, 16:08 1
Suche jak stopy Jezusa...
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-03-04, 16:10 1
@fezer44 , młodzi muzułmanie nie mają wyjścia, albo mahomet albo mogiła, my na szczęście wybór mamy
Zgłoś
Avatar
Mikstura 2013-03-04, 17:51 4
fezer44 moi ''przodkowie'' to Słowianie, a ni chuja nie przypominam sobie aby byli katolikami. Mieszko przyjął chrzest ze względów czysto politycznych.
Zgłoś
Avatar
ppm 2013-03-04, 17:57 3
fezer44 napisał/a:

I to ma być śmieszne? Ludzie tutaj działa jakaś siatka antykościelna opłacana przez żydów która chce odepchnąć ludzi od kościoła po to by araby nas podbili.Dlaczego nie ma takiego obrazka o mahomecie?Młodzi araby są bardzo religijni i dumni że mogą być muzułmanami, a wy co wyczyniacie?Śmiejecie się z własnej religii przodków? To tak jak by samemu w twarz sobie pluć, i się niedziwcie że muzułmanie nas zdominują.



Tak się składa, że twoich prawdziwych przodków wybili chrześcijanie, za pomocą religii podporządkowali sobie pół świata, zrobili to co chcą teraz zrobić muzułmanie. Poza tym, na tym forum były obrazki z Mahometem. Po ostatnie primo obrazek jest śmieszny, a ja mam wrażenie, że ktoś chce zrobić z sadistica katolickie forum. Jak ci coś tutaj nie pasuję to wiesz co masz robić.
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2013-03-04, 18:13 2
fezer44 napisał/a:

I to ma być śmieszne? Ludzie tutaj działa jakaś siatka antykościelna opłacana przez żydów która chce odepchnąć ludzi od kościoła po to by araby nas podbili.Dlaczego nie ma takiego obrazka o mahomecie?Młodzi araby są bardzo religijni i dumni że mogą być muzułmanami, a wy co wyczyniacie?Śmiejecie się z własnej religii przodków? To tak jak by samemu w twarz sobie pluć, i się niedziwcie że muzułmanie nas zdominują.



Te obrazki są po to, aby śmiać się z kretyńskiego bólu dupy jak twój.

Co do sprawy Mahometa, to tylko dowodzi, że każda religia jest problemem i nie należy kościołowi katolickiemu niczego ułatwiać. W rzeczywistości gdyby mogli to chętnie by skazali parę osób na stos, jak za starych ciemnych czasów.
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-04, 18:53
fezer44, nie wiesz, że zanim chrześcijaństwo stało się wielkim ruchem religijnym, było żydowską sektą. Nie dziw się dlaczego was nienawidzą.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-03-04, 22:07
a ja jestem Druidem
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-04, 23:51
fezer44 napisał/a:

I to ma być śmieszne? Ludzie tutaj działa jakaś siatka antykościelna opłacana przez żydów która chce odepchnąć ludzi od kościoła po to by araby nas podbili.Dlaczego nie ma takiego obrazka o mahomecie?Młodzi araby są bardzo religijni i dumni że mogą być muzułmanami, a wy co wyczyniacie?Śmiejecie się z własnej religii przodków? To tak jak by samemu w twarz sobie pluć, i się niedziwcie że muzułmanie nas zdominują.



Uważaj, bo ci reptiliański kaktus z dupy wyrośnie.
Zgłoś