18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
irish 2012-10-31, 21:35
mefisto25 napisał/a:



Obrazek
Nie spinaj się tak, bo chuj byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.



to ty byś chuj zrobił, na szczescie zyjemy w polsce i wyjebanie komuś głupiemu w łeb nie wiąże się z żadnymi sankcjami karnymi, co widać po naszym wymiarze sprawiedliwości. krzyż na droge leszczu
Zgłoś
Avatar
papiez 2012-10-31, 22:25
kamil-c napisał/a:

Jak bym wyjebał skurwysynowi to by się nauczył że nie wkurwia się spokojnych ludzi. Pytam na chuj nagrywać takie wielkie gówno ?? Chujek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wkurwia i będzie tak wkurwiał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pierdolony ryj .


ja pierdole jesteś idealnym przykładem takiego robaka o którym mówił keidyś testo. w USA powiedzą ci czy możesz ich nei filmować i masz co najmniej 3 min dyskusji bez objawów agresji, jakbyś to zrobił u nas to taki wieśniak jak ty pierwsze co by zrobił to obudził w sobie instynkt goryla i wyjebał kamerzyście w twarz
Zgłoś
Avatar
i................q 2012-10-31, 22:29
chajzer jaki wkurwiony
Zgłoś
Avatar
Analfabeta85 2012-10-31, 22:40 1
Damundo napisał/a:

@Analfabeta85:

Nie tyle może do ukrycia. Mnie by też wkurwiało, jakby jakiś randomowy typ mnie nagrywał, chuj wie co będzie z tym filmikiem później robił i w jakim celu go kręci.



ee tam ja się nie wstydzę że mam małego
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-10-31, 22:43 2
Wykład na dziś

Większość ma problem z byciem nagrywanym przez żywą osobę, którą widzą i mogą zaprotestować ale godzą się na wszechobecne CCTV - i to jest jak najbardziej celem tego przekazu. To nie jest gnojek, który wkurwia ludzi tylko ciekawa akcja społeczna, pokazująca jak bardzo jesteśmy zniewoleni. Nie mam tu na myśli żadnych teorii spiskowych, ale zobaczcie, że w sklepie, banku czy na ulicy wystarczy tylko informacja 'Obiekt Monitorowany' i już można wszystkich nagrywać do woli - i nie wiadomo co się z tym później dzieje, żaden Kowalski nie ma prawa sprzeciwu, prawa do usunięcia go z materiału czy nawet wglądu w taki zapis wideo. Mało kto ma z tym problem w życiu codziennym dopóki ktoś mu wprost nie uświadomi jakie to jest wkurwiające.
Ludzie po prostu mają tak: Dlaczego mnie nagrywasz? -Nie nagrywam ciebie, nagrywam wszystkich. -A, to ok.

Tak mi się przynajmniej wydaje.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2012-11-01, 0:10 1
mefisto25 napisał/a:



Obrazek
Nie spinaj się tak, bo chuj byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.

co za cięta riposta masakra
@UP w pełni się zgadzam ale poco wkurwiać bogu ducha winnych ludzi nie wieże że nie wyjebał byś typowi który stoi z kamerką nad tobą gdy ty próbujesz zjeść śniadanie no kurwa nie mów ze nie dostał by kopa
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-11-01, 13:34
czesto chodze po lublinie z kamerka i krece ludzi. i nie reaguja tak zabawnie. spiete poslady maja ci amerykance
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-11-01, 15:12
@kamil-c

Zastanawiałem się nad tym wczoraj i doszedłem do wniosku, że prędzej bym zaczął z nim gadać niż przepędzać. Byłbym ciekawy reakcji innych ludzi. No ale taki mam charakter
Zgłoś