18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lofix1 2012-10-31, 8:36 1
coraz mniej pomysłow, a jakoś oryginalnym trzeba być... dno, syf i wodorosty.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-10-31, 8:45 1
Zawsze jak widze ,że ktoś atakuje kamerzyste (3.22) to zastanawiam sie czy filmujący to taka pizda niemiłosierna czy poprostu umyślnie daje sie bić jak mała suka aby poźniej do sądu iść i pierdyliard dolców odszkodowania.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-10-31, 9:04 1
Dość ekscentryczny sposób na spędzanie wolnego czasu.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2012-10-31, 9:17 20
Jak bym wyjebał skurwysynowi to by się nauczył że nie wkurwia się spokojnych ludzi. Pytam na chuj nagrywać takie wielkie gówno ?? Chujek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wkurwia i będzie tak wkurwiał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pierdolony ryj .
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2012-10-31, 9:55 45
kamil-c napisał/a:

Jak bym wyjebał skurwysynowi to by się nauczył że nie wkurwia się spokojnych ludzi. Pytam na chuj nagrywać takie wielkie gówno ?? Chujek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wkurwia i będzie tak wkurwiał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pierdolony ryj .




Nie spinaj się tak, bo chuj byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.
Zgłoś
Avatar
Analfabeta85 2012-10-31, 10:39 2
dobre pokazuje że każdy ma coś do ukrycia
Zgłoś
Avatar
LwiaKaszanka 2012-10-31, 12:18 2
poproszę o więcej filmików.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-10-31, 13:27
@Analfabeta85:

Nie tyle może do ukrycia. Mnie by też wkurwiało, jakby jakiś randomowy typ mnie nagrywał, chuj wie co będzie z tym filmikiem później robił i w jakim celu go kręci.
Zgłoś
Avatar
nevonus 2012-10-31, 13:33 10
chyba trochę łapię o co gościowi chodzi:
na człowieka z kamerą reagują generalnie agresywnie, że zakłócają prywatność etc.
Na kamery monitoringu, które po prosu wiszą nie zwraca się uwagi, później są szukając czegoś zupełnie innego natrafia się na taśmie jak kierownik działu siedząc po godzinach pierdoli zaskakująco szybko awansujące pracownice.
Kamerki z dźwiękiem ładnie rejestrują kłótnie z żoną, nr pin karty hasło do kompa firmowego etc.

W tym centrum handlowym było to ewidentne, przeganiali go ale kamer co wisiały na sufitem z których obraz bacznie obserwował pan Heniu na recepcji/ochronie, już kamieniami nie obrzucili.
Zgłoś
Avatar
dracello 2012-10-31, 13:43 5
a mnie się podoba, dawać resztę filmików.
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-10-31, 13:47 2
@up
Masz rację

-"Dlaczego filmujesz?"
-"Hmm.... Wyszedłeś z apteki?"
-"Tak"
-"Tam też są kamery"
-"I?"
Zgłoś
Avatar
AntyNwo 2012-10-31, 13:54
jak to znalesc na yt ?
Zgłoś
Avatar
sxside 2012-10-31, 13:55 1
Nie ma sensu się bulwersować, to w końcu sadistic Proszę autora o namiary na podobne filmiki!
Zgłoś
Avatar
matol 2012-10-31, 14:04 2

Człowiek Kamera Bezpieczeństwa
Surveillance Camera Man (tytuł z YT)

Ja pierdolę, tłumaczenie na polski godne tytułów niektórych filmów hamerykańskich "przetłumaczonych" na nasz ojczysty.
Tagi też dobre, prosto ze słownika :: surevilance ::
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie