18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
z................m 2014-11-09, 17:21 12
Po perpetuum mobile i tApinamburze jak osobiście wymiękam. Panele słoneczne rozjebane jedną serią z broni, do studni wystarczy wrzucić kawałek padliny. Od drugiej minuty facet już nie jest niezależny.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-09, 17:21 67
A ten się przygotowuje na wojne w 1410 czy kurwa kiedy?
Zgłoś
Avatar
filipsko 2014-11-09, 17:35 11
On jest niezależny do 2giej minuty. Ty padasz na samym początku ;>
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-11-09, 17:44 36
@zincum nawet nie obejrzałeś do połowy a pierdolisz przewiń do 4-50 i posłuchaj. Facet tłumaczy łopatologicznie jak przetrwać bez nowoczesnej technologi, i pieniędzy czyli to co jest niezbędne do przetrwania taki surwiwal na wojnę. Ludzie pierwsze co robią to uciekają z miast na wieś bo wszystko przestaje działać : wodociągi stop, elektrownia stop, dostawy żywności stop, służby stop, transport stop a na wsi człowiek zawsze przetrwa wystarczy zakasać rękawy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-11-09, 17:51 9
zincum napisał/a:

Po perpetuum mobile i tApinamburze jak osobiście wymiękam. Panele słoneczne rozjebane jedną serią z broni, do studni wystarczy wrzucić kawałek padliny. Od drugiej minuty facet już nie jest niezależny.



przy 04:50 mówi o 50.000 litrowych zapasach wody w razie ewentualnego skażenia wód. Na jakiś czas starczy. Potem ratują nas ewentualnie soki z owoców, roślin. Chyba, że wszystko będzie skażone no to wtedy dupa.
Zgłoś
Avatar
N.e.o 2014-11-09, 17:58 4
Zimne piwko dla tego Pana dobrze mówi
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-09, 18:05 2
No ci mi tłumaczysz? Jak facet jest na wsi. Wodę mu zatruć można bez żadnych specjalnych środków. Prądu pozbawić nawet przypadkowym ostrzałem.

Co ty odkrywasz? Że na wsi łatwiej przeżyć niż w mieście? To od wieków wiadomo. Nie robisz konserw słoikowych? To trudno, ja wciąż robię. Zakopana woda w PET? Jebnie kilka pocisków artyleryjskich i po zasobach. Siekier nie ma w gospodarstwach rolnych? Kurwa, na działkach rodzinnych znajdziesz minimum po jednej sztuce. Wojaczka mieczem? Z kim?

I to wszystko mówi facet z eternitem na dachu i panelami słonecznymi? Daj spokój, jak ktoś się chce tym podniecać to spoko. Nie przeszkadza mi ale skoro to ma być sposób na przetrwanie wojny/kataklizmu to wiedz jedno. Bzdura.

@Szeryfian
50 tysięcy litrów wody zakopanych w butelkach PET?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-09, 18:13 6
zincum napisał/a:

No ci mi tłumaczysz? Jak facet jest na wsi. Wodę mu zatruć można bez żadnych specjalnych środków. Prądu pozbawić nawet przypadkowym ostrzałem.

Co ty odkrywasz? Że na wsi łatwiej przeżyć niż w mieście? To od wieków wiadomo. Nie robisz konserw słoikowych? To trudno, ja wciąż robię. Zakopana woda w PET? Jebnie kilka pocisków artyleryjskich i po zasobach. Siekier nie ma w gospodarstwach rolnych? Kurwa, na działkach rodzinnych znajdziesz minimum po jednej sztuce. Wojaczka mieczem? Z kim?

I to wszystko mówi facet z eternitem na dachu i panelami słonecznymi? Daj spokój, jak ktoś się chce tym podniecać to spoko. Nie przeszkadza mi ale skoro to ma być sposób na przetrwanie wojny/kataklizmu to wiedz jedno. Bzdura.

@Szeryfian
50 tysięcy litrów wody zakopanych w butelkach PET?



On chyba nie ma pojęcia jak wygląda taka ilość wody a co dopiero jak wygląda taka ilość wody w butelkach (nie wiem czy jakaś hurtownia ma na składzie 25 tysięcy butelek nawet o 50 tysiącach nie wspominając a ci to mają niby w ziemi zakopane? ).
Pomijam fakt że woda się psuje a PET'y również nie są najlepszym sposobem jej przechowywania( bo co się z tąwodą stanie jak przez najbliższe 10 lat nie będzie wojny? Równie dobrze można pić własne siki).
Do tego jak sam piszesz na dachu etrnit z którego czerpią wode...
Ogólnie gość ma dobrze w bani namieszane ale to takie nieszkodliwe dziwactwo więc jak dla mnie ok.
Tak już całkowicie BTW śmierdzi mi to jakąś sektą.

Ps2 Tak sobie pliczyłem że na same bytelki (o ile ich nie kupili u producenta w co wątpię) musieli by wydać jakieś 30-40 tysięcy! No kurwa bez jaj kto w to uwierzy!
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-11-09, 18:35 5
Nie żałuję, że obejrzałem.
[nawet nabrałem ochoty by zabawić się w podobny sposób]
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-09, 18:42 2
Bo to wiesz, naoglądają się durnych hamburgerowych programów i kopiują. Tylko, że tam niektórzy pierdolnięci robią to z rozmachem. A tu wieś śpiewa i tańczy, nawet nie wie co to topinambur. Żadna nowość w Polsce.

Nieszkodliwe dopóki nie wmówi innym, że to jedyna droga i on ma receptę na przetrwanie. Sam widzisz, że tu już się zaczyna dyskusja. Że ja nie mam racji a to zbawiciel świata.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-11-09, 18:43
Takich prepersów przygotowujących się na wszystko na zachodzie jest pełno. Wielu z nich to już drugie pokolenie ludzi, którzy już nie dożyli owego kataklizmu

I tak sobie przygotowują się i przygotowują od 70 lat, a wojny jak nie było tak i nie ma

No i epickie dwa paneliki solarne Nie wiem czy nawet komórkę dasz radę podładować za taką ilość jakie on wyprodukuje.
Dalej studnia. Otóż woda z studni jest bardzo podatna na zakażenie i trzeba ją długo przegotowywać (lub, jak to robili w armii Pruskiej, przerobić na piwo). Dlatego też potrzeba będzie zezwolenie, żeby potem po wypiciu na surowo takiej wody nie spadł z rowerka.

Z wędzeniem to też pierdolenie zasłyszane od dziadka który zna DJa który ma siostre która słyszała, że Unia zabroni. Otóż:
tokfm.pl/Tokfm/1,103085,15265495,Wedzonki_jak_czarna_wolga__Unia_wcale...

BTW: tak tylko powiem, że im bardziej przygotowani i zaradni tym szybciej idą do odstrzału - tak było np w Sarajewie, gdzie ci co mieszkali w rozsypujących się chałupach przeżyli oblężenie, a ci co mieszkali w potężnych domach z roletami i wysokim na 3 metry płotem zostali zabici przez bandytów.

Na koniec zawsze tak się zastanawiam, czy naprawdę warto przeżyć i chujowo wegetować w gównianym świecie, gdzie cały dorobek cywilizacji szlag trafił. Wszak nawet Gurwin mówił, że celem życia nie jest przeżycie (a już na pewno nie żałosna egzystencja na granicy śmierci głodowej, gdzie byle bolący ząb może ciebie zabić)
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-09, 18:57 1
Dobrze gada, polać mu
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-11-09, 19:01
Po pierwsze pan nie powinien uzywać wyrażeń, których nie rozumie. Po drugie skoro jest tak na kataklizm przygotowany, ma zapasy wody, żarcia i 3000 tysiące siekier, to nie powinien sę tym chwalić publicznie. Dopóty cywilizacja trwa jest tylko nieszkodliwym świrem, "pasjonatą" survivalu i samowystarczalności. Gdyby jednak coś nie pykło, to będzie pierwszą osobą,do której przyjdą głodni, zdesperowani szabrownicy. I raczej żaden z nich nie będzie chciał wymienić złotego zegarka na zabytkową siekierę.
Zgłoś
Avatar
T................M 2014-11-09, 19:11
Zabawa dla starych znudzonych redneckow.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie