18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
zonk 2014-12-31, 9:43 2
Owszem opłaca się. Będzie teraz robił hajs na książce a do tego pewnie stanie się celebrytą.
Zgłoś
Avatar
N................a 2014-12-31, 9:51
SQT napisał/a:

Owszem opłaca się. Będzie teraz robił hajs na książce a do tego pewnie stanie się celebrytą.



na pewno też inni wezmą z niego przykład i będą robić jak on Taka turystyka po tajskich więzieniach - dosłownie zyc nie umierać

Mam nadzieje ze jednak większość ludzi wyciągnie z tej historii nieco mądrzejsze wnioski
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-12-31, 9:52
Poza tym Nawrotka, gdzie zdjęcie twoich cycków z karteczką ?
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-12-31, 16:21 1
Dura lex, sed lex

______________

“I much prefer the sharpest criticism of a single intelligent man to the thoughtless approval of the masses.”
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2014-12-31, 17:02 1
To na chuj podawał swój adres na listach?

______________

zwdzawada napisał/a:

jestem osoba eksperymentalna mam czasem takie schizy ze lezac w lozku mam ochote zdoic sie na siebie stoi my pyda pelen pecherz i zaczynam szczac na siebie w lozku..

Zgłoś
Avatar
777 2014-12-31, 17:41
Nie rozumiem...
Wysyłał listy z Polski z dragami ze swoim adresem i wiedząc, że go wsadzą w Tajlandii właśnie tam pojechał?
Dlaczego nasi go nie wsadzili?

______________

Zgłoś
Avatar
kokos19 2014-12-31, 17:42
Za darmo tego dożywocia nie dostał
Zgłoś
Avatar
T34v2 2014-12-31, 17:45 2
Podoba mi się jak opowiada op więzieniach. Tak powinny wyglądać i u nas, niestety zapomiano że więzienie ma być KARĄ...
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-12-31, 17:57 1
Dostał 12 wyroków śmierci, a w więzieniu siedział 6 lat. Coś się opierdalali z tą karą śmierci...

______________

9. "To jest sadistic, tu można wyzywać, nie szanować i mieszać ludzi z błotem" - a właśnie, że nie, SADYZDM TO NIE JEST BRAK SZACUNKU, KULTURY I ELEMENTARNEJ WIEDZY ORTOGRAFICZNEJ, a z tym niektórzy lubią sobie ten portal utożsamiać.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-12-31, 18:08
czytałem i polecam

______________

(|)-------C====8
Zgłoś
Avatar
Skurwodaktyl 2014-12-31, 18:43 1
nazwał bym to tak: opowieść debila który miał farta... ot całe streszczenie.
Zgłoś
Avatar
issenpl 2014-12-31, 19:09
osa79 napisał/a:

jebany diler płacze... powinni go tam ruchać aż do śmierci...


Co masz na myśli? Jakie substancje zażywałeś i kto cię do tego zmusił?
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-12-31, 20:45
osa79@Sam się ruchaj każdy orze jak może ,,gdybyśmy byli normalnym krajem''gdzie dostajesz taką pensję na jaką zasługujesz i jesteś sam w stanie się z niej utrzymać takich przypadków byłoby mniej..niestety żyjemy w państwie w którym króluje mentalność mieć a nie być i większość polaczków gdy dorwą się do stołków zapominają dzięki komu się tam dostali więc tak długo jak taka mentalność będzie w narodzie wartością nadrzędną nigdy ale to nigdy jeżeli jesteś przeciętnym Kowalskim się u nas nie dorobisz.
Zgłoś
Avatar
centylion 2014-12-31, 21:29
Rynek przepełniony jest dilerami tytoniu czy alkoholu i nikt ich nie wsadza. Były czasy że i alkohol był nielegalny. Powiem więcej, zdarzają się jeszcze zacofane miejsca na świecie gdzie... i tu uwaga! Konopie indyjskie są nielegalne... jakaś paranoja.
Zgłoś
Avatar
Sz0rTi 2014-12-31, 21:43
Nie rozumiem, dlaczego ten kutas mówi w taki sposób, jakby był pokrzywdzoną ofiarą. Próbuje wywołać żal i współczucie, ale czemu? Przemycał narkotyki, czy tam brał w tym udział, to mu się należało. Chuj mu w dupe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów