18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Elektryk fachowiec - teraz popularne
Avatar
SpuderMin 2014-12-30, 21:29 13
Ja żyje w Polsce ,więc rozumiem faceta.
Zgłoś
Avatar
Vongin 2014-12-30, 21:33 2
Przestań już kurwa co chwilę wrzucać materiały ze swojego kanału, proszę
Zgłoś
Avatar
N................a 2014-12-30, 21:38 2
Vongin napisał/a:

Przestań już kurwa co chwilę wrzucać materiały ze swojego kanału, proszę


spoko, dzisiaj jeszcze 10 filmów i kończymy na ten rok
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2014-12-30, 21:44 6
No bardzo wzruszająca historia,muchy mu nasrały i miał larwy w dupie,ktoś tam umierał kolo niego ,ale posłał 12 listów i dlatego dostał kare śmierci.Ale w końcu huj wie czemu jest znowu w Polsce i maluje coś tam a wy mu huje płaćcie
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-12-30, 21:48 38
jebany diler płacze... powinni go tam ruchać aż do śmierci...
Zgłoś
Avatar
rai87 2014-12-30, 21:52 2
Czemu nie siedziałeś tam Ty czy ja? Kto ryzykuje ten płaci.
I te tajskie więźniarki pod prysznicem... współczuję

______________

Wszyscy czerpiemy swoistą przyjemność z cudzego nieszczęścia, z cudzej rozpaczy. To sadyzm, gdy wczuwamy się w rolę oprawców. I masochizm, gdy identyfikujemy się z ofiarami.
Zgłoś
Avatar
szefunio 2014-12-30, 22:15 2
naiwny, glupi, duzo szczescia... i wytrzymala psychika ja po takim czyms pewnie z domu bym nie wyszedl albo zostal bym psycholem
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-12-31, 1:26
Polecam obejrzeć film oparty na faktach "Midnight Express". Historia prawie taka sama, a film naprawdę ciekawy

Więcej info tutaj i tutaj
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-12-31, 2:12 23
I co mamy współczuć?
No kurwa wolne żarty!
Wiedział co robi i co za to grozi? No to sam jest sobie winien a jak nie wiedział to powinien się dowiedzieć przed.
W więzieniach sami niewinni i poszkodawni, bidulki kurwa.
A do tego teraz z niego robią męczennika...
Bohaterzy XXI wieku...

Gdyby się mu udało przemycić tone koksu za miliard zielonych to pił by teraz na jakiejś plaży i smiał się jak to wydymał system i jaki to nie jest kozak, ale że dostał w pizdę (i słusznie) to teraz łamiącym się głosem (jak dla mnie typowe aktoreznie) opowiada jaki to on nie jest biedny i jak go źle potraktowano...
A to że jakikolwiek polityk się za nim wstawił to już w ogóle paranoja!

______________

Nie daję piw fantastico.
Zgłoś
Avatar
N................a 2014-12-31, 3:13 4
Szajba_Man napisał/a:

I co mamy współczuć?
No kurwa wolne żarty!
Wiedział co robi i co za to grozi? No to sam jest sobie winien a jak nie wiedział to powinien się dowiedzieć przed.
W więzieniach sami niewinni i poszkodawni, bidulki kurwa.
A do tego teraz z niego robią męczennika...
Bohaterzy XXI wieku...



To jest historia, przestroga! Czym kończy sie zabawa w dilerke. Nie ma tu ani slowa o bohaterstwie czy chlubie !
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-12-31, 7:41
ale trzeba przyznac ze obrazy tworzy ladne.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-31, 8:54 1
Cytat:

Czym kończy sie zabawa w dilerke



No, czym? Przestroga to by była jak by go prawidłowo poćwiartowali 12 razy. Ta historia uczy nas, że przestepstwa się opylają.
Zgłoś
Avatar
N................a 2014-12-31, 9:34
Dexter37 napisał/a:



No, czym? Przestroga to by była jak by go prawidłowo poćwiartowali 12 razy. Ta historia uczy nas, że przestepstwa się opylają.



Jakby go pocwiartowali, to by nam nic nie opowiedzial.
Jeżeli uważasz że to co przeżył w wiezieniu i cudem ocalał = opłaca się, to nie mam pytań
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-31, 9:35
Wrócił i robi hajs na jatabie czy tam tivi i jeszcze ksiunszke wydał. Brzmi zachęcająco.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów