18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ok, a więc gość udaje sytuacje przez telefon, że gada z mężem kobiety z którą niby spał.. i że jak mu coś nie pasuje żeby przyszedł i się bił i podaje gdzie stoi.. jako rysopis podaje człowieka stojącego obok i ucieka, a potem przychodzą kafary

Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2013-06-10, 20:37 1
choć ? serio ? Wracaj do gimbazy
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-10, 21:10 13
Niedzwiedz23 napisał/a:

choć ? serio ? Wracaj do gimbazy


Tak kurwa, przypierdol się, że jest ć zamiast dź. Purysta językowy się znalazł.. Rozumiem jakiś błąd typu wogle zamiast w ogóle, albo rzycie zamiast życie, ale jebane ć ? "chodź" ma dwie formy, "chodź" i "choć".. Np Chodź na lody, lub.. Zjadłbym naleśnika choć mam też ochotę na kurwa jajecznice. Tym bardziej że słowo "chodź" rzadko używa się w piśmie, a obie formy brzmią tak samo. Wybacz nie jestem maszyną, a człowiekiem, którego naturą jest popełniać błędy.

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic..
Zgłoś
Avatar
salv 2013-06-10, 22:23 5
Cytat:

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic..


Za to masz piwo, dobra riposta.

P.S.
Jeszcze robi przerwę/spację przed znakiem zapytania.
Zgłoś
Avatar
Leti 2013-06-10, 23:20
jebać spiny.

fantastyczna wkręta
Zgłoś
Avatar
mat3u5z 2013-06-11, 13:43
szkoda że nie znalazł sie kozak który bym im wpierdolił wtedy byłby zart na Sadisticka !
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-06-11, 14:19 7
MudPie napisał/a:


"chodź" ma dwie formy [...] a obie formy brzmią tak samo.



Nie, "chodź" ma jedną formę i jest zupełnie innym słowem niż "choć". Jak ktoś nie potrafi zapamiętać fundamentalnej różnicy, to jest jebanym ułomem i niech mi nikt nie pierdoli o dysortografii czy innym gównie wymyślonym przez analfabetów. Widzę, że u nas zaczyna się to samo co w Hamburgerlandii z ichniejszym "your" and "you're". Lepiej zacznijcie książki czytać, zamiast pierdolić jacy to biedni jesteście. Jak popełnicie przestępstwo to też będziecie się usprawiedliwiać, że nie pamiętaliście kodeksu karnego, bo jest zbyt wiele artykułów? Język ojczysty trzeba znać, do chuja.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-11, 14:51
Takeda napisał/a:



Nie, "chodź" ma jedną formę i jest zupełnie innym słowem niż "choć". Jak ktoś nie potrafi zapamiętać fundamentalnej różnicy, to jest jebanym ułomem i niech mi nikt nie pierdoli o dysortografii czy innym gównie wymyślonym przez analfabetów. Widzę, że u nas zaczyna się to samo co w Hamburgerlandii z ichniejszym "your" and "you're". Lepiej zacznijcie książki czytać, zamiast pierdolić jacy to biedni jesteście. Jak popełnicie przestępstwo to też będziecie się usprawiedliwiać, że nie pamiętaliście kodeksu karnego, bo jest zbyt wiele artykułów? Język ojczysty trzeba znać, do chuja.



Zmień sobie nick na Robienie z igieł wideł od błędu ortograficznego do przestępstwa...
Zgłoś
Avatar
boo 2013-06-11, 15:02 3
A ty MudPie, następnym razem przeczytaj x2 to co nabazgrałeś, korzystaj ze słownika lub pomocy osób trzecich jak nie potrafisz prawidłowo napisać prostego zdania.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-11, 15:28
mudpie nałucz sie pisać dziecko i nie wstawiaj tego co juz było
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-06-11, 15:30
MudPie napisał/a:



Zmień sobie nick na Robienie z igieł wideł od błędu ortograficznego do przestępstwa...



To była zwyczajna analogia, żeby uświadomić ci głupotę twojego rozumowania. Miałem nadzieję, że to pojmiesz.
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-06-11, 15:32
Gdyby nie opis myślałbym, że to instrukcja kalkulatora.
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-06-11, 15:45
Akurat jedyny fajny prank jaki widziałem.
Zgłoś
Avatar
revet 2013-06-11, 17:02 6
MudPie napisał/a:


Tak kurwa, przypierdol się, że jest ć zamiast dź. Purysta językowy się znalazł.. Rozumiem jakiś błąd typu wogle zamiast w ogóle, albo rzycie zamiast życie, ale jebane ć ? "chodź" ma dwie formy, "chodź" i "choć".. Np Chodź na lody, lub.. Zjadłbym naleśnika choć mam też ochotę na kurwa jajecznice. Tym bardziej że słowo "chodź" rzadko używa się w piśmie, a obie formy brzmią tak samo. Wybacz nie jestem maszyną, a człowiekiem, którego naturą jest popełniać błędy.

Prędzej Ty wróć do gimbazy bo zaczynasz zdanie od małej litery i stawiasz za dużo znaków zapytania, plus na końcu nie postawiłeś kropki, mr fantastic..




Tyle w temacie.
Zgłoś