18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
kidawa 2013-11-17, 16:29
Kurwa, ubiegłeś mnie i teraz muszę wyjebać temat! A tak liczyłem na te browarki :/
Zgłoś
Avatar
blakot 2013-11-17, 16:34 19
to nie żaden cs, to po prostu szczera prawda
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-11-17, 23:45
Mnie się wydaje, że bijecie do naszej reprezentacji !
Zgłoś
Avatar
szanujzielen 2013-11-17, 23:45
Skoro Beenhakker był w stanie wygrywać z Portugalią, robiąc z przeciętnego E. Smolarka gwiazdę, to mając do dyspozycji Lewego,Blaszycza i paru innych jesteśmy w stanie szwabskie świnie zarzynać.
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2013-11-17, 23:46
@szanujzielen
Chyba śnisz.
Zgłoś
Avatar
chmyk 2013-11-18, 0:12 6
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-11-18, 0:14 3
szanujzielen napisał/a:

Skoro Beenhakker był w stanie wygrywać z Portugalią, robiąc z przeciętnego E. Smolarka gwiazdę, to mając do dyspozycji Lewego,Blaszycza i paru innych jesteśmy w stanie szwabskie świnie zarzynać.


Cytat:

@szanujzielen
Chyba śnisz.



Z całym szacunkiem, ale on ma rację. Potencjału zdecydowanie nam nie brakuje. Teoretycznie jesteśmy w stanie obsadzić niemal każdą pozycję zawodnikiem na przynajmniej średnim poziomie europejskim.

Na bramce mamy dwóch zawodników światowej klasy, Boruca i Szczęsnego.
Na lewej obronie lekka bryndza, gdyby tylko Boenischowi się chciało, to byłoby znacznie lepiej. Chłop gra w Bundeslidze i mimo kilku mankamentów, ma miejsce w składzie trzeciej obecnie drużyny Niemiec. W środku mamy Glika, który jest etatowym obrońcą drużyny z Serie A, oraz Szukałę, podstawowego gracza ligi Rumuńskiej. Na prawej obronie chwilowo kontuzjowany Piszczek, ewentualnie Jędrzejczyk. W pomocy jest Sobota, gracz z Brugge, Błaszczykowski, gracz wicemistrza Niemiec, można dać też Krychowiaka, Mierzejewskiego, Klicha, Zielińskiego, wszyscy grają w miarę silnych ligach. W ataku jest przecież Lewandowski, który potrafi strzelać bramki.

Zapytajcie Greków, którzy w barażach wtłukli właśnie Rumunom, czy nie chcieliby mieć kogoś z tych zawodników w kadrze. Spytajcie wspomnianych Rumunów, Ukraińców, czy choćby Islandczyków, którzy do baraży też się przecież zakwalifikowali. Może pogardziliby Boenischem, może Klichem, może Sobotą, chociaż z pewnością chcieliby mieć każdego z nich, choćby na rezerwie.

Nie przegrywamy dlatego, że nie mamy materiału. W pewnym stopniu przegrywamy przez selekcjonera, który nie potrafi dotrzeć do tych zawodników, ale przede wszystkim, zbieramy w ryj przez samych piłkarzy, którzy potrafią grać przyzwoicie, dobrze lub bardzo dobrze w swoich klubach a jak przyjeżdżają na kadrę, są zupełnie innymi ludźmi.
Tutaj jest kwestia taka, żeby do tych graczy dotrzeć, żeby im się chciało i żeby zaczęli grać jak należy.

Gadanie w odniesieniu do naszej kadry, że z gówna bata nie ukręcisz jest dowodem na ignorancję.
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-18, 2:04 2
"Tutaj jest kwestia taka, żeby do tych graczy dotrzeć, żeby im się chciało i żeby zaczęli grać jak należy."

Posmarować im jeszcze więcej?
Granie w kadrze narodowej to jest kurwa przywilej i z szacunku i miłości do własnego kraju powinni tam ZAPIERDALAĆ za symboliczną sumę.
Nachapali się kurwa w klubach i na reklamach, jeszcze im mało?
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-11-18, 9:00
606 napisał/a:

Posmarować im jeszcze więcej?
Granie w kadrze narodowej to jest kurwa przywilej i z szacunku i miłości do własnego kraju powinni tam ZAPIERDALAĆ za symboliczną sumę.
Nachapali się kurwa w klubach i na reklamach, jeszcze im mało?



Mnie też przecież chodzi o to, żeby zapierdalali i żeby się odblokowali psychicznie. Dlatego cieszę się z wyboru Nawałki na selekcjonera, bo to zamordysta, który nie toleruje pizdeczek.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2013-11-18, 9:29
Nawałka był trenerem w u mnie w mieście i chłopaki z Jagielloni szeptali że to był człowiek " daj troche z wypłaty to wejdziesz na boisko"
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-11-18, 13:56
Człowiek Skurwiel. Nowy bohater narodowy.
A tak na serio - jest jeszcze jedna strona medalu.
Gra na 100% naszym (bardzo dobrym swoją drogą - ale w klubach) się nie opłaca. To już nie te czasy, gdy grali o chwałę białoczerwonych. Teraz liczy się kasa, a kasę mają w klubach. Ani Lewandowski, ani Błaszczykowski nie będą się "żyłować" podczas meczu reprezentacji, gdyż nawet głupia kontuzja może ich wyeliminować z gry o większą kasę w klubie. Poza tym jak ktoś wyżej wspomniał - owszem - wina również trenera, ale i także niezrozumienia pomiędzy zespołem. Co z tego, że "święta trójca" dogaduje się bez słów na klubowym boisku, skoro tutaj, w reprezentacji zrozumienia pomiędzy nimi, a resztą BRAK? A we czwórkę, czy w trójkę meczu jednak nie wygrasz. To i tak dobrze, że bramkarzy mamy światowych, bo gdyby nie to i to jakie bomby potrafią wyciągać, to byśmy te swoje mecze przegrywali średnio po 0:10, a nie 0:2.

I jeszcze dopiszę - obrony jak nie mieliśmy tak nie mamy, i z każdym kolejnym meczem widzę te same błędy. Widzę też dziwne podejście - że Lewandowski, nasz bohater uratuje z każdej opresji. No kurwa, a co on jest, Terminator? Trzeba grać ZESPOŁEM, a nie liczyć na to, że wystarczy podać do Lewego, a on ogarnie całą resztę.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-11-18, 14:46
True story but......
My chłopaki z małej mieściny wkładamy więcej serca na treningach niż te kurwy jebane.
Ale tak to jest jak jest się jedyną drużyną które się płaci za dostanie wpierdol od wszystkich i wyżebranie jakiegoś wyniku z San Marino.
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-18, 15:36
Slonx napisał/a:



cieszę się z wyboru Nawałki na selekcjonera, bo to zamordysta, który nie toleruje pizdeczek.



Bardzo bym chciał żebyś miał rację.
Zgłoś
Avatar
Dysk 2013-11-18, 19:50
Nawałka nie Dżepetto, drewna nie ożywi.
Zgłoś