18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-13, 11:07
mateuszsick napisał/a:

Widzę że w służbach mundurowych głupota wskoczyła na jeszcze wyższy poziom. Żeby już z czołgiem na pace na przejeździe kolejowym stawać to już ułomność wyższego stopnia. Co się dziwić, ostatnio wracając z roboty zamiast 20 min jechałem 2 godziny z resztą pół miasta stało bo jedna ulica miała korek i jebane kurwa ameby pierdolone muszą na zielonym wjechać na srodek skrzyżowania i stanąć bo korek i co z tego a to że zmienia się światło na czerwone i przecinające ulice mają zielone i w ten oto sposób trzeba było stać na zielonym świetle bo kurwa przygłupie fajnopolsctwo nie wie że się nie wyjeżdża na skrzyżowanie jak jest korek pomimo tego że zielone to jebane gówna masowo tak jechały i potem stał taki przygłup i udawał że dobrze zrobił. Zagęszczenie debila na 1000m² to tak na oko co 1 na 3 osoby bo masowo stawali na środku skrzyżowania prawie wszyscy, tak więc nie dziwne że w końcu padło na lawetę z czołgiem.



widzę że przeżywasz ten korek do teraz
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-13, 11:19
to jnie czołg, tylko M109 palladin, samobiezna armatohałbica, coś jak krab wysłany do banderolandu
Zgłoś
Avatar
pochminick 2024-09-13, 11:59 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

widzę że przeżywasz ten korek do teraz



po emocjach sądząc, to musiał być korek, ale analny.
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-09-13, 11:59
Jak można nie odróżnić czołgu od armatochałbicy haha
Zgłoś
Avatar
potwor_z_gowna 2024-09-13, 12:21
Artyleria USA M109 Paladin, można taką postrzelać w grze o czołgach online Armored Warfare- tylko w PVE
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-13, 12:36
pochminick napisał/a:

po emocjach sądząc, to musiał być korek, ale analny.



I jeszcze ktoś wjechał mu w czerwone, aż mu się zielone zrobiło, czy jakoś tak 😁
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-09-13, 12:38
To jest Działo samobieżne a nie czołg fujaro.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-09-13, 15:09
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

widzę że przeżywasz ten korek do teraz



W nocy mój własny krzyk mnie budzi jak mi się przyśni 😁

[ Dodano 2024-09-13, 15:56 ]
shoe5maker napisał/a:

Nie widzisz że zawisł na torach. Debil bo wjechał, ale nie stał tam dobrowolnie.



Pewnie masz rację nie zauważyłem tego. Ale wydaje mi się że takie transporty powinny być planowane ze ścisłym uwzględnieniem ukrztałtowania, szerokości i twardości (mam na myśli żeby taka droga wytrzymała cięzar takiego czołgu). A już przedewszystkim ludzie wykonujący takie transporty muszą być świadomi czym jadą i czy przejadą czy nie, nie zależnie czy jest to wzniesienie czy jakiś zakręt w który może się nie zmieścić bo jest za wąsko na przykład albo gdzieś może być za nisko też mógł by nie chcieć tam być. I wydaje mi się że jako zawodowy kierowca jest zobowiązany do myślenia wcześniej a już nie wspomne o szkoleniu które musiał odbyć. I czy on tam chciał stać czy nie, nie ma znaczenia bo taka górka nie jest losowa i nie wyrosła nieszczęśliwie pod naczepą tylko poprostu jest i nie powinno go tam być tak czy siak. Bo wiesz nie o to chodzi żeby zamknąć oczy i gaz i co bedzie a potem że nie stał dobrowolnie 🙂
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-13, 17:02
to nie jest czolg....tylko plywajaca wyrzutnia pociskow balistycznych czerwony pazdziernik....
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-09-13, 18:08
Jakoś u Jankesów jest zupełną normą utykanie na przejazdach. Czy oni naprawdę nie potrafią myśleć i zapobiegać temu? Praktycznie 99% filmów ze stojącymi na przejazdach ciężarówkami jest z jankeslandii. A niby tacy zaje są... 8)
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-13, 20:03 2
Tu macie całą kompilację filmików z tej kraksy pociągu z armatohaubicą m109 paladin (jak to już niektórzy wcześniej zauważyli że to nie czołg)



i jeszcze komentarz do nagrania gościa który twierdzi że zna się na takim transporcie o przyczynach takiej sytuacji (tłumaczenie translatorem):
Cytat:

przyczepa tutaj nazywa się low-boy. Mieszkam na obszarze (przemysł pól naftowych), gdzie transportuje się wszelkiego rodzaju ciężkie rzeczy. Absolutnie nie mogą podróżować po tego typu torach. planują swoje trasy tak, aby unikać tak wysoko położonych torów. Środek przyczepy opadł na podłogę, podnosząc ciężarówkę na tyle, że stracił przyczepność. nie wiem. Obejrzałam drugi punkt widzenia. Głupi dupek mógł skrócić zakręt i zająć się mechaniką przejazdu kolejowego. Połowa przyczepy nawet nie jest na drodze.

Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-09-13, 20:03
Już 2go rok wojny a ci dalej nie potrafią odróżnić czołgu od haubicy....
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-09-13, 22:05
Czyli na wojnę przeciw czołgom trzeba wystawić pociągi
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-17, 14:07
Zgłoś