18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Więc zdarzenie miało miejsce 11.12.2021 nie wrzucałem od razu bo nie miałem czasu ... artykuł o zdarzeniu https://radioolsztyn.pl/wypadek-na-trasie-dobre-miasto-lidzbark-warminski-piec-osob-zostalo-rannych/01608848

Brat po operacji złamane 2 kości przedramienia z przemieszczeniem (jest tak gruby że nie mogli mu dać znieczulenia ogólnego bo ma bezdech i coś jeszcze ale nie wiem co .... Lekarze zdecydowali się na podanie fentanylu przez wkłucie w ramię ale szczegółów nie znam )
Jego syn złamany obojczyk z przemieszczeniem też miał zabieg
Bratowa złamanie kilku kości stopy też po operacji
Jest jeszcze ich córka której zdjęcia nie mam (miała złamany obojczyk)) bez operacji
Typ który prowadził 2 samochód (białe audi ) miał zabrane prawko od 6 miesięcy ....podobno zaczął wyprzedzać i zasłabł . Nie jest mi znany jego stan














2022-05-30, 11:03
Nie zaczyna się zdania od "więc".

2022-05-30, 11:06
lepiej wrzuć cycki bratowej

2022-05-30, 11:08

2022-05-30, 11:22
Życzę zdrówka, ale cycki wrzuć :)

2022-05-30, 11:33
TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.

Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.

2022-05-30, 11:52
Szkoda mlodego, ty a wrzuc zdjecie bratowej z przed wypadku.

2022-05-30, 12:00
ch*j w wypadek, cycki lepiej pokaż bratowej.

2022-05-30, 12:01
Rodzina spaślaków.

2022-05-30, 13:51
Za materiał własny piwo

2022-05-30, 14:20
Brat grubasek. Bratowa też tęga loszka. Dzieciak normalny. Pewnie mu podbierają śniadania i dlatego chudy.
Zdrowia życzę!

2022-05-30, 15:04
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



tak tak :D bo w mercach,toyotach ,fordach to same dobrzy kierowcy xD ( janusze z wąsem i j***nym wielkim bebzonem. ale ty musisz mieć mały móżdżek !

2022-05-30, 15:32
djpyza napisał/a:

tak tak bo w mercach,toyotach ,fordach to same dobrzy kierowcy xD ( janusze z wąsem i j***nym wielkim bebzonem. ale ty musisz mieć mały móżdżek !



sam musisz być kierowcą kaudi (cztery zera z przodu, piąte za kierownicą), skoro ich bronisz. jeździcie jak gówno to macie gównianą opinie

2022-05-30, 15:42
Brat ulany, jak wieprz. Nieźle mu witkę konował pokroił, żeby poskładać kości...

Bratowa też dobra locha patrząc na "nóżki", a w komentarzach prośby, żeby pokazać jej cyce... Sporo koneserów tłustych świń mamy tutaj... :lol:

2022-05-30, 15:44
„ Nie jest mi znany jego stan ”

Miejmy nadzieje, ze zdechł w męczarniach! ;-)