18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
RockyWood 2014-04-09, 23:12 1
musiałem chwilę się przyglądnąć aby się przekonać czy oni aby nie są firmy Honda...
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-04-09, 23:14 6
No nic specjalnego nie pokazali.
Nie jest powiedziane że będą ,,Pro" w tym co robią. Wszystko zależy od tego czy będzie ich to bawić.
Nie dam piwa bo nie jarają mnie dzieci na BMX i uważam, że tu nie pasują.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-04-09, 23:16 1
Ojcowie już ich w rułki cisną.
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-04-09, 23:39 3
przynajmniej kaski mają ubrane, a nie jak większość "kaskaderów" za 5 gr ubierze rurki i koszulkę i już myśli, że może salta nakurwiać. piwko
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-04-09, 23:48 12
4 lata? jeśli to prawda to mega opcja,nie raz musieli sie wyjebać, żeby tak jezdzić, fajnie, że się nie zniechęcili i że starzy nie srali sie o każdego siniaka.

@brudny
Ty nie bądź taki zazdrosny...sam waliłeś pewnie kupe w nocnik w wieku 4 lat, a sukcesem było jak nie wpierdoliłeś klocka, więc doceń dzieciaczki
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-04-09, 23:54 1
Cytat:

Ty nie bądź taki zazdrosny...sam waliłeś pewnie kupe w nocnik w wieku 4 lat, a sukcesem było jak nie wpie**oliłeś klocka, więc doceń dzieciaczki


Specjalnie nie pamiętam co robiłem jak miałem 4 lata.
A co do wyczynów to mnie naprawdę nie jarają. Programowane dzieci z chin robią lepsze rzeczy.
Mój komentarz nie obraził nikogo, był neutralny, wyraziłem swoje zdanie. A ty mnie kasztanie obrażasz.
Ze sportem mam sporo wspólnego ale raczej nie będę ci się zwierzał.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-04-10, 0:00
@brudny starzy nie chcieli ci roweru kupić jak byłeś mały? Albo mialeś rower, ale rozjebany jak gnój na polu i baleś się na nim jeździć?. A co do tematu, to fajnie że dzieciaki mimo upadków nie zrażają się do dalszej jazdy. Nie jak niektóre, ledwie skórę z ręki zedrze a drze ryja jakby go z tej skóry obdzierali.
Zgłoś
Avatar
p................9 2014-04-10, 0:00
Nie wiem debile czy zauwazyliscie ale to dobrze zrobiony FAKE
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2014-04-10, 3:04
Kurwa kumpel z ławki szkolnej 40 lat a nie umie jeździć na rowerze...
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-04-10, 7:44 2
@brudny
zjedz snicersa.
Zgłoś
Avatar
Takeya 2014-04-10, 12:26
Rzeczywiście fake. Mają powiększone głowy i dali im specjalnie takie ciuchy, przez co wyglądają na dzieciuchów.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-04-10, 12:39
Nic do nich nie mam ale jeśli wyrosną na kolejnych pedałów w rurkach to chuj im w dupe
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-04-10, 12:44
te dzieci już na pewno dzieci mieć nie będą
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-04-10, 12:57 1
oozyxak0o napisał/a:

Nic do nich nie mam ale jeśli wyrosną na kolejnych pedałów w rurkach to chuj im w dupe



Jakby się dobrze przyjrzeć, okazuje się, że obok pedałów w rurkach krąży więcej panienek, niż obok heteryków w dresach.

Nie rozumiem was... Co was to obchodzi jak kto chodzi ubrany? Wy wszyscy macie pretensje fashonistów? Wszyscy zapierdalacie na pokazy mody i przez to macie odpowiednie wyczucie stylu i tak dalej?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie