18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................s 2017-02-22, 11:29
Pewnie zobaczył(a) odbicie autobusu w szybie kasku.
Zgłoś
Avatar
uszatok 2017-02-22, 15:55
Legenda głosiła, że czasem im się udaje nie zostać rozsmarowanym na asfalcie. Czyli to prawda
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-02-22, 17:37 5
Rozkład rzecz święta.
Zgłoś
Avatar
Mateo39 2017-02-22, 22:40 2
Pasażer nie chciał być na hardzie.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2017-02-22, 23:45
Tak się zastanawiam czy jest gdzieś na świecie ten złoty środek.

Zobaczcie - u skośnookich człowiek ginie na drodze, albo umiera w agonii i nikt się nim nawet nie zainteresuje. Wszyscy sprawnie omijają miejsce wypadku i ruch idzie płynnie prawie tak samo jak przed wypadkiem.
U nas z kolei zatrzymuje się każdy kto znajdzie miejsce, a jak nie znajdzie, to przynajmniej zwalnia żeby popatrzeć. Bo przecież nie pomoże - ktoś inny pewnie to lepiej 'umi', więc ja nawet nie podchodzę.

A gdyby tak zatrzymało się z dwóch lub trzech kierowców - jeden zadzwoniłby po karetkę, drugi monitorowałby stan poszkodowanych, a trzeci powiedzmy zabezpieczył jakoś miejsce wypadku, a wszyscy pozostali widząc 'obsługę' mieliby tak samo wyjebane na wypadek jak skośni, to chyba byłby to stan idealny.

Sam staram się do tego stosować, choć pomagać przy wypadku miałem okazję tylko raz w życiu, ale jak widzę, że jest już wszystko zabezpieczone przez innych, to nie zwalniam, żeby popatrzeć, a przejeżdżam obok prawie tak jak skośni (choć staram się zachować szczególną ostrożność i nie rozjeżdżać ofiar wypadku, jeśli jeszcze leżą na jezdni).
Zgłoś
Avatar
airwalk 2017-02-23, 0:07 1
szybko ogarneła temat bravo
Zgłoś
Avatar
koxu42 2017-02-23, 1:15 1
Tak się wygrywa selekcje naturalną.
Zgłoś