18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kiedy moja żona zostawiła mnie z powodu mojej, jak ona powiedziała, "niedojrzałości", byłem zdruzgotany.

Ale jestem optymistą. Pomyślałem, że po prostu pójdę do Mc Donald's, zamówię Happy Meal, pobawię się nową zabawką i od razu zrobi mi się weselej.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-03-11, 1:44
Trudno ocenić, ekspertem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-11, 10:04 1
A możesz też pojeździć modelem RC bo to ważniejsze, niż dziewczyna. Znam taki przypadek. Trzeźwo myśląca dziewczyna zerwała związek w końcu. Koleś wolał samochodziki, niż dbanie o cipkę. Dosłownie, sama go namawiała na seks, a on nie, bo musi zrobić to tamto bo samochodzik nie jeździ jak powinien. I nie samochodzik z "Biedronki", ale taki za kilka kafli (!), a części na zamówienie z Niemiec po kilka stówek. Beka. Jeździ na zjazdy fanów RC, gdzie przeciętna wieku wynosi 12- 17 lat, a sam ma 29. Można? Można. Sam mam samochód (NORMALNY dupowóz, nie samochodzik RC), co jest wart tyle, co jego gówniana zabawka RC (ceny części podobnie, w nawet mam taniej). Nie pojmę. Ja wygodnie trzaskam kilometry, a on pociągiem, autobusem, jak bliżej to rowerem ( a, rower też nie taki zwykły, ponoć 6 kafelków kosztował, jak słyszałem) - no kurwa, trudne do uwierzenia, ale koleś mieszka u rodziców, którzy na hajs nie narzekają. Prawka nie ma, bo jakoś tak niepotrzebne. No spoko. Ja się wychowałem w takiej kulturze, że nie picie wódki, ale posiadanie prawka jest wyznacznikiem dorosłości. A i fejsbuk kiedy się da. Zdjęcia z dyskotek, gdy ma oficjalnie zwolnienie lekarskie, bo zapalenie płuc Osobliwie łapie zapalenie gdy wypłata na koncie. Nazywamy to krótko zachlanie żołądkowe. Wyjebać z roboty? Zapomnij. Gumowe ucho kierownika.
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-03-11, 13:56 4
suche jak pięty cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-11, 14:01 8
@up Modelarstwo RC to popularne hobby i ludzie w każdym wieku się nim zajmują. W ogóle modelarstwo to zajęcie wymagające wiele samozaparcia, cierpliwości i zdolności. A cipka jak cipka. Ileż można się bawić tą samą cipką? W końcu się znudzi. No chyba, że ktoś nie miał nigdy cipki i traktuje ją jak mistyczne miejsce wiecznej szczęśliwości i wydaje mu się, że jak na jakąś natrafi to będzie mu się chciało dzień i noc. Dojrzała kobieta cieszy się jak trafi na człowieka który ma swoje zainteresowania, pasje, szerokie horyzonty. Trochę pożyjesz to zobaczysz, że nie samym ruchaniem człowiek żyje.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2013-03-11, 14:04 1
Zgłoś
Avatar
veteralizator 2013-03-11, 14:15
@Kaprys: ja od 3 lat buduje model odrzutowca nie powiem, moja wkurza sie, ale jakos to znosi.... wole nie liczyc ile kasy w to poszlo
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-11, 17:18 1
Cytat:

Wyjebać z roboty? Zapomnij. Gumowe ucho kierownika.



Trzeba bylo od tego zacząć, to bym miał ekstra 45 sekund życia.
Zgłoś