18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Avatar
wodzwioski 2014-03-26, 19:48 38
haha jaki perfidny skurwiel
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-26, 19:57 8
reprezentacja kobiet usa, brazylii rozjebała by Polską reprezentacje pedałów bez wniku.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-26, 19:59 9
Wredny śmieć... pewnie olała jego jaskiniowe prośby o spotkanie to się chłopak bulwersuje
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-03-26, 20:32 1
Jeszcze mógł odejść pogwizdując
Zgłoś
Avatar
danielowaty 2014-03-26, 20:42
Co to za nuta ?
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-03-26, 23:27 3
Zaloty w czarnuchowie
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-03-27, 0:47 19
Za moich czasów taki bambo miałby straszny wpierdol

Za bicie dziewczyny jeszcze większy

Powiedzcie mi jedno, jak często widzieliście w szkole, by ktoś uderzył dziewczynę? Ja nie przypominam sobie jakiejś konkretnej sytuacji, może śniegiem w zimę ktoś rzucił za mocno... to zupełnie inny świat, to znaczy USA, Francja, Anglia, etc. etc. Tam murzyni biją kobiety pięściami po twarzy, kopią je, jak leżą. Rozumiem, że jak kobieta zaatakuje faceta, musi się liczyć z ciosem zwrotnym, ale zobaczcie reakcje ludzi na tym filmie, każdy przechodzi do obojętności, bo jak zaatakuje 1 murzyna, 100 się rzuci i zleje białego, któremu żaden biały nie pomoże. Czy N_A_P_R_A_W_D_Ę chcecie multi-kulti w Polsce? Naprawdę jesteście za imigracją? To właśnie szykuje nam platforma, bo we Francji i Anglii, Włoszech, Hiszpanii nie wiedzą co robić z ludźmi z gett, to my ich weźmiemy.
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2014-03-27, 2:02
Ale jebła
Zgłoś
Avatar
swampman 2014-03-27, 2:11 4
Cytat:

Czy kobiety nadawałyby się do piłki nożnej?



gdzie kurwa ? w kuchni ?
jak ? kopac arbuza i strzelac do piekarnika ?
Zgłoś
Avatar
dreakus 2014-03-27, 2:45
@danielowaty CeeLo Green - fuck you
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-03-27, 6:42 1
jakie kurwa końskie zaloty
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-03-27, 7:00 2
Policeman napisał/a:

Za moich czasów taki bambo miałby straszny wpierdol

Za bicie dziewczyny jeszcze większy

Powiedzcie mi jedno, jak często widzieliście w szkole, by ktoś uderzył dziewczynę? Ja nie przypominam sobie jakiejś konkretnej sytuacji, może śniegiem w zimę ktoś rzucił za mocno... to zupełnie inny świat, to znaczy USA, Francja, Anglia, etc. etc. Tam murzyni biją kobiety pięściami po twarzy, kopią je, jak leżą. Rozumiem, że jak kobieta zaatakuje faceta, musi się liczyć z ciosem zwrotnym, ale zobaczcie reakcje ludzi na tym filmie, każdy przechodzi do obojętności, bo jak zaatakuje 1 murzyna, 100 się rzuci i zleje białego, któremu żaden biały nie pomoże. Czy N_A_P_R_A_W_D_Ę chcecie multi-kulti w Polsce? Naprawdę jesteście za imigracją? To właśnie szykuje nam platforma, bo we Francji i Anglii, Włoszech, Hiszpanii nie wiedzą co robić z ludźmi z gett, to my ich weźmiemy.


No właśnie kurwa każdy zadowolony a jak ja bym to zobaczył to bym go rozjebał jak gnój po polu. Z karate kida bym mu wyjebał.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-03-27, 7:17
czy ktoś może powtwierdzić, wydaje mi się ,że ta dziewczyna może być biała ?
Zgłoś
Avatar
dzida95 2014-03-27, 8:15
haha wyjebał lasce haka i poszedł choćby nigdy nic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie