18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ProVVe 2020-11-05, 19:24 18
Hahah i z takimi ludźmi warto się trzymać, Piwo
Zgłoś
Avatar
~Angel 2020-11-05, 19:29 31
ProVVe napisał/a:

Hahah i z takimi ludźmi warto się trzymać, Piwo



Idź z takim do knajpy to nawet na drugą nóżkę nie wypije
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2020-11-05, 19:34 6
Z flamingiem to mnie rozjebał
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2020-11-05, 19:36 4
Angel napisał/a:

Idź z takim do knajpy to nawet na drugą nóżkę nie wypije



Ale jak się nachla i wypierdoli na ulicy, to nikt nie powie "patrz jaki najebany", tylko powiedzą "biedny niepełnosprawny - aż dziw, że tyle doskakał"
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-11-05, 20:12 4
No kurde o to chodzi żeby mieć dystans do siebie!
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-11-05, 22:48
JAkbym zaplacil za pokaz komediowy i jakis pedal by mi sie zaczal chwalic swoim instagramem i ja mam KURWA robic "ooooooo hehe jaki on ma dystans", za moje KURWA JEBANE 20 zika, i ma mi byc KURWA SZKODA KALEKI, zamiast wsie posmiac przy browarku jak ktos opowiada zarty o gwalceniu dzieci JA PIERDOLE KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-05, 23:16 3
Halman napisał/a:

Czy można żartować z swojego kalectwa?



A ty nie umiesz żartować ze swojego kalectwa umysłowego, choć napisałeś pod filmikiem "Można, tylko trzeba chcieć..." Tobie leniu nawet żartować się nie chce!

Adae napisał/a:

JAkbym zaplacil za pokaz komediowy i jakis pedal by mi sie zaczal chwalic swoim instagramem i ja mam KURWA robic "ooooooo hehe jaki on ma dystans", za moje KURWA JEBANE 20 zika, i ma mi byc KURWA SZKODA KALEKI, zamiast wsie posmiac przy browarku jak ktos opowiada zarty o gwalceniu dzieci JA PIERDOLE KURWA!!!



Jesteś jebanym sknerą bez poczucia humoru i szacunku dla kreatywnych ludzi pełnych energii- siedź dalej w piwnicy i pisz te zjebane komentarze, bo tyle ci w życiu zostało.
Zgłoś
Avatar
meier 2020-11-05, 23:29 2
bardzo smieszne naprawde. szkoda ze nikogo to nie obchodzi
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-11-05, 23:46
Salieri16000 napisał/a:

A ty nie umiesz żartować ze swojego kalectwa umysłowego, choć napisałeś pod filmikiem "Można, tylko trzeba chcieć..." Tobie leniu nawet żartować się nie chce!
Jesteś jebanym sknerą bez poczucia humoru i szacunku dla kreatywnych ludzi pełnych energii- siedź dalej w piwnicy i pisz te zjebane komentarze, bo tyle ci w życiu zostało.



Jestem bardziej kreatywny od tego typa, co on takiego rozkminil? "Hue hue nie mam nogi przebiore sie za pedala i zrobie zdjecia", nmawet jednego zartu nie potrafil wymyslec, na przyklad taki:

Co ma 5 palcow u stop i drewniane dildo w dupie? Ten many z filmiku.
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-11-06, 1:12
naprawdę zręczny koleś pomimo okaleczonej nogi
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-11-06, 2:43 1
trzeba mieć dystans do siebie i stalowe jaja.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2020-11-06, 6:55 1
Krata piwa dla chłopa
Zgłoś
Avatar
kuslaw 2020-11-06, 7:51
Niektóre z waszych komentarzy są tak zjebane jak wasze życie. A w serduszku zazdrościcie chujowi, że sobie stoi na scenie a wy dalej na chacie u mamusie - zjebani stulejarze Dobry typ, pozamiatał was i macie ból dupy
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-11-06, 8:21
kuslaw napisał/a:

Niektóre z waszych komentarzy są tak zjebane jak wasze życie. A w serduszku zazdrościcie chujowi, że sobie stoi na scenie a wy dalej na chacie u mamusie - zjebani stulejarze Dobry typ, pozamiatał was i macie ból dupy



Nie każdy jest gimbusem jak Ty, apropo to zajmij się zdalnym nauczaniem a nie sraniem po intermecie
Zgłoś