18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~krzys.toxic 2014-08-18, 21:24
Mój pradziadek nie o taką polskę walczył. Zależy mi na położeniu geograficznym a nie na teraźniejszej ojczyźnie.
Zgłoś
Avatar
Pokaram 2014-08-18, 22:00
Kurcze, do mnie mam tez tak mówiła, smutne. Pracujmy i uczmy się bo kiedyś wojna będzie, a uciekać nie można.
Zgłoś
Avatar
debaser 2014-08-18, 22:44 10
Szkoda tylko kurwa, że nie możemy liczyć na polityków, którzy działają na szkodę narodu. Chuj tam, możemy mieć wrogów, ale najważniejsze jest zaufanie do rządu, władzy, wojska, a jest jak jest. Politycy bardziej szanują pierwszego lepszego śmiecia z Brukseli czy Waszyngtonu niż mądrego rodaka, który chce dobra ogólnego dla narodu...

Chuj z taką władzą.
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-08-18, 22:50 9
Jak to nie można ludzie uciekać, rządzący spierdolą 10 minut przed sprzedaniem tego pięknego kraju i będą pławić się w tym co zajebali przez te lata... a reszta ma ginąć kurwa za długi, brak pracy, chore społeczeństwo, ZUS itd. (można wymieniać w nieskończoność sami dobrze wiecie) no pomyślcie trochę kurwa dobrzy ludzie.
Nie będę ginąć za ten kraj mimo, że bardzo go lubię, mimo tak wielu minusów życia tutaj, ale kurwa życie mogę oddać za swoją rodzinę itp. jak będzie miała wybuchnąć wojna zbieram całą najbliższą rodzinę i spierdalamy siłą ich kurwa zaciągnę za granicę, obojętnie gdzie, byle dalej. Jeśli ktoś chce ginąć nie ma problemu jego sprawa, jeśli ma aż tak mocne odczucia patriotyczne proszę bardzo, ale pamiętajcie kurwa ta śmierć będzie na marne. Tak samo jak wielu polaków zginęło w IIWŚ na daremno, bo nic się nie zmieniło od tylu kurwa lat.
Ja to pierdolę... mam chujową pracę, mieszkanie wynajmowane, cokolwiek chciałbym przedsięwziąć albo za mało kasy, albo za mało kasy nosz ja pierdolę taki układ, jebać to dobrzy ludzie.
Pozdrawiam ciepło znad wietrznego jak pizda 40 letniej kurwy miasta
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2014-08-18, 23:13 7
Słuchajcie, jeśli wybuchnie jakiś konflikt to naszym zadaniem przede wszystkim przeżyć i zapewnić ciągłość narodowi polskiemu, bo nie mamy już wystarczających zasobów biologicznych na kolejna daninę krwi. Polska nie znajduje się przy wiejskiej, czy woronicza Polskę każdy z nas ma w sercu. Ta Polska musi przeżyć. Musimy zebrać się na szczyt naszych możliwości i zmienić system, bo to on jest kluczem do przetrwania. Dzień sznura sie zbliża nie tylko w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Namex 2014-08-18, 23:14
Chuja nie wojna będzie, ruscy skończą z ukrainą, potem za nas sie wezmą, niemcy wezmą sobie pewnie 2 nasze miasta które leżą obok nich i tak oto mamy 3 czy 4 rozbiór. Nikt teraz się w wojny na skale światową nie będzie bawił. A nato ma nas w dupie tak samo jak anglia czy usa. Uciekać ze statku puki jeszcze są na ukrainie, bo potem może być za późno
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-08-18, 23:15
Kurwa dałem piwo a to "teorie" nawiedzonego typa.
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-08-19, 12:34 3
Niby mądrze gada, ale:

1 wysłanie na front patriotów pozwoli władzy odetchnąć? Albo kłamie albo nie ma zielonego pojęcia o tym co mówi. Wysyłając wszystkie organizacje patriotyczne na wojnę stworzą sobie większego wroga niż rosja. Do wyruszenia na wojnę wystarczy przeszkolenie zasadnicze w strzelaniu i okopywaniu się. Nie ma jakiś mistycznych szkoleń które muszą trwać rok. Po powrocie tacy żołnierze są mocno zdyscyplinowani i o dużej wartości bojowej. Pucz wtedy jest tylko formalnością.

2 Macierewicz i Kaczyński. Proszę was. Tacy sami jak tusk i miller. Jak oni przejmą władzę to zamiast w telewizji będziemy mieli Smoleńsk zamiast tęczy a reszta będzie bez zmian. Ja chcecie zmiany na lepsze to nie może w sejmie pozostać nikt kto siedzi tam w tym momencie.

Jeżeli mam już na kogoś z nich głosować to wolę jednak tuska bo macierewicza w rządzie nie zdzierżę. I jak ktoś ma wywołać wojnę Polsko ruską to będzie to właśnie kaczyński. Tusk iCO kradnie a myślicie że kaczyńskiego przydupasy co robią? Jak myślicie co będzie robił taki hoffman i jemu podobni? Wyjebana chata dwa luksusowe samochody i tylko 10k na lokacie. Jasne. Ja z małym domkiem i starym trupem mam większe oszczędności.

Co do kłótni PO z PiSem to pic na wodę. Mam okazję znać jednego posła i raz przy imprezie opowiadał ja w kawiarni sejmowej(tam gdzie kamer nie ma ogólnie) sobie kaczorek z tuskim łapki podają a hoffman i niesiołowski sobie razem kawusie popijają i żartami sypią.

Jedni są warci drugich i tylko totalny imbecyl może dojść do wniosku że za pisuarów będzie lepiej.

Obydwie partie mają wspólne korzenie a wojna między nimi jest tylko dla tego że tak łatwiej rządzić narodem( dziel i rządź).

Co do smoleńska to, macierewiczowi wierzyłem do czasu aż zaczął matać przy dowodach i sam je sobie wymyślać na poczekaniu.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2014-08-19, 16:11
@wudun, kolego najpierw obejrzyj całość, a później skomentuj albo obejrzyj jeszcze raz bo widocznie nie zrozumiałeś co Pan Grzegorz mówi.
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2014-08-19, 21:52
abstrahując od tego co mówi Pan Grzegorz (nie mam wolnych 2 godzin), kolega wudun ma rację
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2014-08-19, 22:59
nawiedzony jakiś koleś, pojebało się mu w głowie
Zgłoś
Avatar
ssonix 2014-08-21, 0:41
Stresci ktos?
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-08-23, 22:07
Nawet jeśli mądrze gada bez zbędnego pierniczenia to wcześniej zdążył mnie znechęcić do oglądania
Zgłoś