18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
luxik1988 2013-06-29, 16:06
Spajk napisał/a:



Pele nigdy nie grał w europejskich klubach. Ale chuj poudajesz sobie znawce tematu Gratulacje



Gdzie napisałem, że Pele grał w Europie? Przeczytaj dokładnie tekst, zanim się do kogoś raczysz dopierdolić. Gratuluję głupoty.
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-06-29, 16:07
Spajk napisał/a:

nudny już jest ten hejt na Barce, ale wynika to z waszej frustracji bo od lat kopie dupy waszym ulubionym drużynom.



Ha Ha śmieszny jesteś. Co ugrała w LM rok temu czy w tym roku? Co ma mnie boleć dupa jak kibicuje CFC i wyeliminowaliśmy Barce rok temu? W tym roku też przyjemnie mi się oglądało jak Barca oberwała 7-0 w dwumeczu z Bayernem Kopać dupy i pokazywać klasę to sobie oni mogą... z Espanyolem, Osasuną itp drużynami w hiszpańskiej lidze haha
Zgłoś
Avatar
eRsko87 2013-06-29, 17:23
hehe eksperci z bożej łaski kto zna się na piłce i przepisach w niej obowiązujących rozumie zasady gry.Nie trzeba urwać nogi żeby sędzia gwizdał fakt, Neymar na owym filmie dużo dał od siebie co nie znaczy że nie było kontaktu z przeciwnikiem (a tu już przepisy się kłaniają).Każdy symuluje,mniej lub bardziej.Jestem za Barcą i tak,tam lubi sobie posymulować Dani Alves np ale czy gdzie indziej nie?Ktoś wyżej napisał że od 2-3 sezonów CR7 nie miał większej symulki,więc chyba nie oglądał dokładnie,nie mówiąc o innych graczach tego klubu ,a Anglia?Włochy? Wszędzie to samo;) mniej lub bardziej
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-06-29, 22:35
Najlepsze jest to, że fani barcelony i realu wyprzedzają się nawzajem próbując udowodnić, że to przeciwna drużyna najbardziej symuluje a nie oni sami. A prawda jest taka moi drodzy, że cała ta hiszpańska liga to jest jakaś jedna wielka kpina i nigdzie tak się nie symuluję tak jak tam.

Pewnie teraz mnie wszyscy pocisną ale mnie krew zalewa jak taka krystyna czy busqets padają na ziemie jak pachołki.

Co do komentarza z największą ilością piw to się trochę zgodzę, ale nie do końca. W Angielskiej championship gra się jeszcze ostrzej a w samej premier league nie brakowało symulantów takich jak np D.Droga. Ja nie rozumiem jak duży facet mocno zbudowany może tak często leżeć na murawie. Ale co racja to racja, w Anglii gra się twardziej.
Zgłoś
Avatar
Archilus 2013-06-30, 3:11
Swoją drogą - widać, że noga Gargano jest w zupełnie innej płaszczyźnie niż Neymara i TYLKO z kamery "gifowej" wygląda na nadepnięcie - w rzeczywistości nie ma o tym mowy.

Nagonka na Barce jest nie dla tego, że tyle wygrali, a dlatego, że bez sędziego by nawet do finałów nie doszli... Słynny mecz vs Chelsea i wydrukowana końcówka, busquets z interem (później piękna scena honoru barcy ze zraszaczami po przegranej - na szczęście wtedy im się nie udało przejść) etc.
Dużo drużyn wygrywało LM - i NIGDY na żadna nie było takiej nagonki jak na Barce - wyciągnijcie wnioski. Co do rzekomej dominacji barcy w europie dwie rzeczy:

1. Nie przypominam sobie, żeby obroniła tytuł LM
2. 0:7 z Bayernem. Cya
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-07-01, 2:56 4
Kolejny dobry mecz w wykonaniu Neymara. I tym razem nie zawiódł Stevena Spilberga. Jego talent aktorski jest na wysokim poziomie. 50mln się należy

Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-07-01, 3:38
co za pizda. Każda przejebana przez niego akcja : leży na glebie i udaje kurwa torturowanego. Co za płaczek...
Zgłoś