18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
cholonek 2014-11-13, 18:02 15
Uff... dzięki za film! Dzięki niemu dowiedziałem, że nie jestem homofobem. Nie mam lęków przed pedałami. Po prostu ich nie lubię.
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2014-11-13, 18:04 4
Homofobia to lęk przed tour de france. I nie nazywajcie tych łysych cweli narodowcami bo chuja mają z nimi wspólnego.
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2014-11-13, 18:11 4
to se kurwa wymyśliły pedałki fobie hehe
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2014-11-13, 19:13
Co to kurwa za głąby są?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-11-13, 19:30 6
Pierdolona lewacka nowomowa. Proponuję, żeby na członków PO i ich lemingowy elektorat mówić pisofoby. Zamiast określać kogoś dumnie ateistą, powinno się mówić chrześcijanofob albo religiofob. Bycie za aborcją powinno się nazywać życiofobią, a JP na 100% i hwdp policjofobią.
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-11-13, 19:51
@up Aborcjofill
a przeciwienstwo homofobi kutasofilia

kurwa jak ja nie nawidzę psychologów gówno wiedza a pierdolą jakby byli alfą i omega i to kurwa na wszystko co tam ktoś powie , nieważne czy to ma sens

Psychologist should go to mars
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-11-13, 19:57
up, to bardziej już kutasofagiagia by pasowała
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-11-13, 20:20 4
Homofobia - strach przed moralną degrengoladą, lęk przed aberracją naturalnej seksualności wykonywanej przez inne osoby, naturalny mechanizm zdecydowanej większość populacji który wywołuje obrzydzenie w momencie obserwacji dokonywania wszelkich aktów przez osoby o homoseksualnej orientacji seksualnej.
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-11-13, 20:38
Hmmm ja np. brzydzę się pająków, no po prostu mnie odrzucają strasznie i rzygać mi się chce jak je widzę... Czyli to też nie fobia prawda? To znaczy, że homofobem także nie jestem
Zgłoś
Avatar
kolens88 2014-11-13, 20:41
nie jestem homofobem, raczej homosceptykiem
Zgłoś
Avatar
Cloud90 2014-11-13, 20:41
Kto to słowo (wraz z "homoseksualny", zrozumiałbym "monoseksualny" ale nie "homo") w ogóle wymyślił i nadał mu takie znaczenie? Ja rozumiem że łacina jest językiem wymarłym i dla niektórych może być ciężko rozumieć znaczenia takich słów jak "homo" (człowiek) i "phobia" (strach).
Homofobia mogła by być używana przy nerwicy społecznej (i miałoby to większy sens niż obecna definicja tego słowa) ale nie, do kurwy nędzy, przy byciu obrzydzonym samą myślą o pedałach i niechęci do tego spaczonego odpadku ludzkości.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2014-11-13, 21:18 2
Ja nie jestem homofobem. Ja jestem po prostu antypedał.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-11-13, 22:34 1
Nie zazdroszczę homofobom. Większość życia spędzają na rozmyślaniu o tym jak jeden facet rucha drugiego w dupę itp. Nie macie nic innego do roboty. Bo mnie to nie jest w stanie obrzydzać z jednego powodu, mam ciekawsze tematy do rozmyślań i bardziej absorbujące zajęcia niż dywagacje na temat osranych fiutów dwóch facetów. Nawet jak czasami przemknie zbliżona myśl to na pewno sobie tego nie wyobrażam. No ale większość ludzi żyje życiem innych bo ich jest tak chujowe, że lepsze rozmyślania o ruchających się facetach niż ich samych zasrana egzystencja.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2014-11-13, 22:38
Wietrzę podstęp - blondyna to tranzol?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie