18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Centurion 2008-05-08, 20:05 2
nie ma co się podniecać to pewnie jest rodzina, ale każdy zobaczył co chciał zobaczyć ;]

teraz zrobisz zdjęcie swojego gołego niemowlaka podczas kąpania i wrzucisz w Internet i się stajesz pedofilem. ludzie są przeczuleni i szukają sensacji na siłę...
Zgłoś
Avatar
Yami 2008-05-08, 20:06 1
Nie wiem jak ty, ja bym nie ryzykował pokazując coś takiego w TV ^^
Zgłoś
Avatar
Centurion 2008-05-08, 20:18 3
no rzeczywiście jak się ojciec z dzieckiem kochaja (w sensie platonicznej milosci ojca do syna) dobrze bawią wszedzie jest radosc i szczescie a w polsce pedofilia

na swiecie sa bajki z teletubisiami a w polsce sa bajki z teletubisiami w ktorych stroze moralnosci widza gejow

czasem mam wrazenie ze wiekszosc polakow jest emocjonalnie i mentalnie na poziomie trzylatka, z psychika wypaczona przez kosciol i klapkami na oczach

nie wydaje mi sie zeby na tym filmiku byla pokazana jakakolwiek pedofilia, jest natomiast masa glupoty w komentarzach na tej stronie z linkiem
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2008-06-16, 23:20 1
A mi to jednak cos niezdrowo wygląda szczerze mówiąc
Zgłoś
Avatar
Sadist_ 2010-01-09, 18:35
No dobra. Może sobie być platoniczna czkolwiek mi to tu na taką nie wygląda. Moment, w którym ten facet tego chłopca zębami za bluzę to nieteges.
A końcówka rzeczywście mnie zabiła.
Zgłoś
Avatar
Nieto 2010-02-19, 3:02
Nieco dziwne zachowanie, nie powiem.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2010-02-19, 11:06
Ustawia sobie młodego na OD TYLCA a ludzie jeszcze im klaszcza
Zgłoś