18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czy teraz kolej na Polskę?
O................p • 2013-06-07, 23:15
Ekspansja islamu ma się bardzo, nie tylko na zachodzie, ale i w Polsce. Czy wiedzieliście, że w naszym pięknym kraju jest 5 czynnych meczetów (owszem niektóre to zabytki, jednakże wciąż pełnią pierwotną funkcje)?

Meczet w Gdańsku:


Meczet w Poznaniu:


Meczet w Warszawie:

Meczet w Bohonikach:


Meczet w Kruszynianach:


Mało? Wciąż trwa budowa kolejngo meczetu w Warszawie. Oczywiście protesty mieszkańców władza ma daleko gdzieś (poniższy filmik o tym). Warto zwrócić uwagę na słowa: "11 tysięcy warszawskich muzułmanów".



W ostatnim filmiku nie ma za specjalnie nic ciekawego, ale pokazuje stosunek mediów i całego państwa do sprawy. Rzygać mi się chcę z pierdolenia marnego dziennikarzyny o tolerancji.

(Filmik ktoś już wcześniej wstawił na sadistic'a, więc daje link do tematu, może nie wszyscy widzieli)

sadistic.pl/muzulmanie-w-polsce-vt201494.htm2169241

Ciekaw jestem czy "dziennikarz" dalej by mówił, że Islam nie stwarza zagrożenia, gdyby grupa muzułmanów napadła gdzieś jego córkę lub żonę.
Zgłoś
Avatar
BibaS 2013-06-08, 5:48 4
@epll Bo Łódź jest żydowskim miastem i pewnie jak ruszyła budowa, to panowie z garbatymi nosami poruszyli kilkoma sznureczkami Lub wszystko zaplanowali, bo mogli po prostu nie wydać tej zgody, a tak arabskie pieniądze poszły w błoto. A wszyscy wiemy, co ma dla żydów największą wartość.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-06-08, 7:14 2
Ale tak naprawde o co w tym temacie chodzi? Zbieramy sie i idziemy palic te meczety czy jak?
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-06-08, 8:01 2
Ktoś, kto nawołuje do spalenia zabytków - nie różni się niczym od Talibów w Afganistanie, którzy wysadzili starożytne posągi Buddy. Jest takim samym talibem i bezmózgowcem i wstyd, że mówi po polsku. Ignorancja i ignorancja. Meczety, jakie do tej pory były w Polsce są Tatarów. To zżyci z nami ludzie, szanujący naszą kulturę. Są różne odłamy islamu, jak i różne chrześcijaństwa. Np. normalni kapłani protestanccy żenią się i nie mają problemów z pedofilią jak w katolicyzmie. Św. Jehowi nie uznają transfuzji krwi, ale nie wpieprzają się w politykę. Itd. Niebezpieczny jest islam wywodzący się z terenów biednych: Afryki (Somalia), Afganistanu, etc. Dlatego też nie powinno być nas w Afganistanie, skoro nie chcemy ich w Polsce. Także najpierw uderzmy się w pierś, co my robimy tam daleko, a potem zastanówmy się, czy ktoś nam za to się nie "odwdzięczy". Komorowski obiecał wycofanie wojsk stamtąd i Palikot się o to z nim pokłócił, po facet po wyborach zmienił zdanie jak został prezydentem. To po pierwsze, że Polacy często nie widzą najpierw swoich przewinień. Po drugie, odwalcie się od Tatarów i od zabytków, bo wychodzicie na głupków bez znajomości historii, sztuki i kultury. I powtarzam: jesteście tacy sami jak radykalni talibowie. Może nawet i kozy w domu macie.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-08, 8:04 2



no, nie mam aparatury aby dopracować to dzieło
Zgłoś
Avatar
radarw12 2013-06-08, 8:10
rozjebać w pizdu
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-06-08, 8:22
pkh napisał/a:

O Kurwa! A ja tyle razy tam obok przechodziłem idąc do BlueCity i zastanawiałem się, co to za pokurwiony budynek w dziwnych kształtach.

Bez żartów, trzeba będzie tam wrzucić świński łeb.



No ja tam przechodziłem kilka razu w życiu i od razu wiedziałem, że to meczet.

Też od razu zgłodniałem i nabrałem ochotę na bekon. A 2 inne meczety są z drewna. If u know what i mean.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2013-06-08, 8:34
o ty kurwa jebana jego mać !
Zgłoś
Avatar
sajlas13093 2013-06-08, 8:36
Spalić !
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-08, 8:46
Szejkowie finansują islamizację, to oczywiste. Polecam książeczkę przygodową " Świt półksiężyca ", ciekawa, przedstawia pewną teorię spiskową. To jest prawda, wydarzenia z przed wielu lat, bitwy, które my poznajemy jedynie na historii, to na bliskim wschodzie są wciąż żywym tematem, tamtejsze społeczeństwa rozmawiają o nich ze sobą, dysktują, jest to wciąż żywe. Mam tu na myśli wszelakiej maści starcia muzułmanów z chrześcijanami. Oczywiście islam też czeka laicyzacja, ale nim to nastąpi populacja może się znacznie zmniejszyć w wyniki konfliktu nuklearnego... Ludzie nie powinni mieć władzy nad taką potęgą, to był błąd. Aż dziw, że Bóg na to pozwolił, na ujarzmienie nuklearnej bestii, która dotąd na Ziemi żyła tylko w samym jej jądrze... Hmm...
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-06-08, 8:49
Jak będę na tyle bogaty, żeby wyrzucać pyszną wieprzowinę to podjadę z pewnością

Tak przy okazji to może wreszcie się Polacy ogarną i się kurwa w końcu w jakimś stopniu, przeciwko czemuś zjednoczymy.
Zgłoś
Avatar
mika93 2013-06-08, 8:54
moge wytrzymać murzynów,żydów kitajców i inne nacje, religie ale araby i muzułmany po prostu mnie wkurwiają, allah akbar 3kg c4 i na niewiernych :/
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2013-06-08, 9:07
Cytat:

Jak będę na tyle bogaty, żeby wyrzucać pyszną wieprzowinę to podjadę z pewnością

Tak przy okazji to może wreszcie się Polacy ogarną i się kurwa w końcu w jakimś stopniu, przeciwko czemuś zjednoczymy.



Adminowi i modom. Cacy, cacy ciapaci... przepraszam muslimy chcialem powiedziec. To juz teraz nawet czarnego nie mozna miec na wlasnosc? cough..
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-06-08, 9:07 1
@Mika93 Jesteś pojebana, bo wrzucasz wszystkich do jednego wora...

Te dwa ostatnie meczety to zabytkowe budowle w dwóch ostatnich tatarskich wsiach w granicach polski po 1945 roku. Czytałem kiedyś, że w WP we wrzesniu 1939 roku, walczył czambuł tatarski (w sile batalionu). Wysławił sie ucinanymi i zbieranymi małżowinami Niemców. Nie chce nic mówić, ale kiedy Twój daleki przodek chlapał sie w błocie i bydlęcym gównie, Tatarzy nazywani wtedy litewskimi posiadali tytuły szlacheckie, byli wolnymi rolnikami (tzw. Tatarzy-kozacy) i kupcami w niektórych mistach znajdujacych się na terenie dzisiejszej Białorusi.

Wiec kurwa tepa dzido, zanim coś nastepnym razem z siebie wyrzucisz najpierw to przemyśl tak ze cztery razy.

Jest różnica miedzy ciapackim ekspansywnym gównem które napływa do Europy z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu, a Tatarami którzy w chwili obecnej sa bardziej polscy niż niejeden z nas tu obecnych.
Zgłoś