18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czy teraz kolej na Polskę?
O................p • 2013-06-07, 23:15
Ekspansja islamu ma się bardzo, nie tylko na zachodzie, ale i w Polsce. Czy wiedzieliście, że w naszym pięknym kraju jest 5 czynnych meczetów (owszem niektóre to zabytki, jednakże wciąż pełnią pierwotną funkcje)?

Meczet w Gdańsku:


Meczet w Poznaniu:


Meczet w Warszawie:

Meczet w Bohonikach:


Meczet w Kruszynianach:


Mało? Wciąż trwa budowa kolejngo meczetu w Warszawie. Oczywiście protesty mieszkańców władza ma daleko gdzieś (poniższy filmik o tym). Warto zwrócić uwagę na słowa: "11 tysięcy warszawskich muzułmanów".



W ostatnim filmiku nie ma za specjalnie nic ciekawego, ale pokazuje stosunek mediów i całego państwa do sprawy. Rzygać mi się chcę z pierdolenia marnego dziennikarzyny o tolerancji.

(Filmik ktoś już wcześniej wstawił na sadistic'a, więc daje link do tematu, może nie wszyscy widzieli)

sadistic.pl/muzulmanie-w-polsce-vt201494.htm2169241

Ciekaw jestem czy "dziennikarz" dalej by mówił, że Islam nie stwarza zagrożenia, gdyby grupa muzułmanów napadła gdzieś jego córkę lub żonę.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-06-07, 23:20 4
Skoro władze warszawy mają w dupie opinie ludzi. To czemu warszawiacy nie interweniują ? Jeden świński łebek i będzie pomeczetowane.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-06-07, 23:25 17
Jeden z zamachowców w Bostonie studiował medycynę. Miał kasę choćby ze stypendiów, świetlaną przyszłość jako lekarz, jednak choroba zwana islamem jest silniejsza. Przypominam, że w Polsce na uczelniach medycznych i nie tylko studiuje kilkanaście tysięcy ciapatych. Nie respektują oni naszych zasad, potrafią rozkładać dywaniki na korytarzach uczelni by modlić się. Były już przypadki pobicia przez nich polskich studentów. Polska nigdy nie była krajem związanym z islamem. Obecność zabytkowego meczetu w naszym kraju to wynik najazdów. Również hejnał w Krakowie grany jest na pamiątkę najazdu muzułmanów na nasz kraj. Po ujawnieniu przez lewackie media rzekomych więzień CIA w Polsce nie warto już pytać czy, ale kiedy padniemy ofiarą ataku terrorystycznego. Prawdopodobnie zamachowiec jest już w kraju. Gratuluję lewakom, krew zabitych splami wasze szczekające pyski.
Zgłoś
Avatar
nimportequi 2013-06-07, 23:26 8
Załadunek materiałów na budowę w Warszawie idzie pełną parą.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-07, 23:31 1
takie zabytkowe meczety to okej...histria i w ogole. Moze ale to moze przebole jakies male meczety taki 100m2....haha zartowalem rozjebac wszystkie! no oprczo zabytkow wsumie czy ktos w ogole wie ze w arabi saudyjskiej czy gdzies inndziej wysadzono 3 pomniki buddysty?!?!?!? no kurwa! to bylo chyba kilkalat temu a ja dopiero teraz o tym sie dowiaduje! jebac! jebac ! le to wszystkich bekonem! bekon w kazda ciapawksa cipke!

czuje ban milordzie
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-06-07, 23:32 4
O Kurwa! A ja tyle razy tam obok przechodziłem idąc do BlueCity i zastanawiałem się, co to za pokurwiony budynek w dziwnych kształtach.

Bez żartów, trzeba będzie tam wrzucić świński łeb.
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2013-06-07, 23:32 4
Tak trudno jest zorganizować świński łeb?
Zgłoś
Avatar
salv 2013-06-07, 23:35 1
@ NieWiemZeWiem
Zatrudnię sztab specjalistów, żeby przetłumaczyć to co chciałeś nam przekazać.
Rozumiem że można walnąc byka, dwa ... TRZY, ale pałka się przegła.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-07, 23:45
"Czy teraz kolej na Polskę?"

Już od dawna jest kolej na Polskę, a my im kolejne domki "religii pokoju" stawiamy i to w naszej stolicy...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-06-07, 23:57 2
w tym fragmencie panoramy było coś że Arabia Saudyjska sponsoruje budowę:

Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-08, 0:05 3
A miejscowi kibole co na to?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-08, 0:30 2
@up

Od tatarów to się odstosunkować. To porządni ludzie są.
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-06-08, 0:42 2
Łódź pięknie zrobiła w chuja muzumanów. Dali pozwolenie na budowę, ci zaczęli budować swój meczet aż tu nagle miasto coś cofnęło i chuj meczet nie może tam być dzienniklodzki.pl/artykul/381638,lodz-meczet-ktorego-nie-ma,id,t.html A grupa osób która napaliła się na akcje wjebania tam świni itp. z jednej strony była szczęśliwa a z drugiej wkurwiona bo miała cały plan już obmyślony xD
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-08, 1:01 3
od Tatarów to się odpierdolcie - są z nami od dawna - to nasi.
i mają zajebisty sos
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-08, 1:12 3
Te drewniane burdele z kozami zajebiście się będą palić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie