18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
siwy_oscar 2009-11-01, 22:08
Mamy alternatywny sposób transportu lotniczego....
Zgłoś
Avatar
p 2009-11-01, 22:21 9
pierwsze co mi sie skojarzylo
Zgłoś
Avatar
blacksider 2009-11-01, 23:24
haha fake ale jaki ciekawy musieli sie chyba niezle najarac zeby na takie cos wpasc xD
Zgłoś
Avatar
sCATman 2009-11-01, 23:44 2
czytam wasze wypowiedzi to filmików, do zdjęć i już mi się che jak widzę co drugi post " to przecież fake"
nosz qrwa nie znacie innych wyrazów ??
nauczcie się najpierw po polsku pisać a później zacznijcie z obcym językiem
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2009-11-01, 23:49 1
sCATman >> tak wiec to jest MYSTYFYKACJKA !!!
Zgłoś
Avatar
blacksider 2009-11-01, 23:51
fake jest krocej to tak piszemy ;] jak chcesz moze byc cos w polowie drogi....fejk xDD
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-02, 0:18
Pomijajac fakt ze znow zaczynaja sie teksty o tym czy cos jest 'fake' czy nie to teraz juz sie nawet spieracie o pisownie
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2009-11-02, 0:35
mistyfikacja rodem z paintu,
Zgłoś
Avatar
niebieski 2009-11-02, 0:39
blacksider napisał/a:

fake jest krocej to tak piszemy ;] jak chcesz moze byc cos w polowie drogi....fejk xDD



brawo zaoszczedziles 2 sekundy swojego zycia !
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-11-02, 7:08
No i co z tego że "fake" ??!! Zróbcie cos podobnego na takim samym poziomie i wtedy.
Zgłoś
Avatar
blacksider 2009-11-02, 8:28 1
niebieski napisał/a:



brawo zaoszczedziles 2 sekundy swojego zycia !



dzieki, też jestem z siebie dumny. pojde do nastepnej edycji mam talent jako Oszczędzacz Czasu ;] już widze te koszulki z moimi podobiznami i dziewczyny krzyczące moje imie....;]
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-11-02, 10:26
Powiedzcie mi miśki kochane, kogo kurwa obchodzi, że coś Waszym zdaniem jest "fake"iem?
W RL nikt nie zauważa Waszej wątpliwej błyskotliwości, więc postanawiacie zaszpanować nią na forum?
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-11-02, 10:28
blacksider napisał/a:

dzieki, też jestem z siebie dumny. pojde do nastepnej edycji mam talent jako Oszczędzacz Czasu ;] już widze te koszulki z moimi podobiznami i dziewczyny krzyczące moje imie....;]


jak na razie to tylko Ty jestes z siebie dumny i zamiast koszulek z Twoja podobizna za chwile dorobisz sie ostrzezenia
Jestes tu nowy widze i jak narazie to jedyne co pokazales to to ze nie zrozumiales regulaminu pisania postow/tematow
Zgłoś
Avatar
blacksider 2009-11-02, 10:46 1
BueR_MadasS napisał/a:


jak na razie to tylko Ty jestes z siebie dumny i zamiast koszulek z Twoja podobizna za chwile dorobisz sie ostrzezenia
Jestes tu nowy widze i jak narazie to jedyne co pokazales to to ze nie zrozumiales regulaminu pisania postow/tematow



ah rozumiem czyli kpić ze mnie, robić sobie jaja i obrażać to można, ale ja juz nie moge napisać nic sarkastycznego?
moja wypowiedz to nie bylo tylko "fake", ale Wy sie jakos tylko na tym potrafiliście skupić. Wyluzujcie troche.

regulamin? prosze bardzo:
"6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny rasizm objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum."

Ja napisałem tylko komentarz dotyczący filmiku, to inni zaczeli dyskutowac na temat slowa "fake" i wrecz zaczynali mnie obrażąć. Ja agresywny nie byłem, nikogo nie obrażałem i tylko odpowiadalem na posty innych. Czemu więc ja dostałem upomnienie a inni nic?

dziekuje za uwage.

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-02, 23:00 ]
alez prosze
tylko nie zrozumiales ze chodzilo mi bardziej o ktory najbardziej napedzales
od teraz posty nie w temacie zostaja kasowane i pojawiaja sie ostrzeżenia
koniec
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie