18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Czy ludzie wierzą w teorie spiskowe? Jak się okazuję tak, jednak w niektóre w większym lub mniejszym stopniu
Ps. Macierewicz nie brał udziału w badaniach, z wiadomych względów

____________________________________________________________
Globalne ocieplenie to oszustwo?

Tak - 37%, Nie - 51%, Nie wiem - 12%.
____________________________________________________________

Osama Bin Laden żyje?

Tak - 6%, Nie - 83%, Nie wiem - 11%.
____________________________________________________________

UFO rozbiło się w Roswell?

Tak - 21%, Nie - 47%, Nie wiem - 32%.
____________________________________________________________

CIA maczała palce w epidemii kokainy w latach 80. w USA?

Tak - 14%, Nie - 55%, Nie wiem - 30%.
____________________________________________________________
Reszta materiału w komentarzach
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-06-25, 18:13 2
Świadomi ludzie... Nazwij się wolne/niezależne bla bla media, wrzuć na początek kilka z dupy wziętych teorii spiskowych i już możesz "świadomym" ludziom wcisnąć, że 2+2 to tak naprawdę 5.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2013-06-25, 18:19 1


Zgłoś
Avatar
Stalovy 2013-06-25, 18:33 4
Samoloty rozpylają chemię... chyba nad polami z rzepakiem, a i wtedy jak mocniej zawieje, to nie ma pewności że oprysk spadnie tylko na to pole nad którym był rozpylany. Przypominam, że wysokość przelotu podczas oprysku to niecałe 10 m nad ziemią. Pasażerski samolot kursowy leci na wysokości około 10 km - gdyby, kurwa, GDYBY coś rozpylał, to po pierwsze opadałoby to na ziemię przez lata (no chyba że byłyby to kulki ołowiane), po drugie NIKT KURWA NA ŚWIECIE nie potrafi określić gdzie taki oprysk opadnie, a po trzecie - jeżeli chemtrails są trujące, to ja kurwa gratuluję pomysłu temu, który je przeprowadza, chyba że żyje na innej planecie.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-25, 18:36 5
Jak ja lubię się pośmiać z wierzących czerwonej propagandzie nt. oszustwa księżycowego.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-25, 18:51
HAHAHA,ufo istnieje.Ciekawe co jeszcze ciekawego przeczytam
Zgłoś
Avatar
p................r 2013-06-25, 19:19 2
Próbki z księżyca pewnie same do nas przyleciały?
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-06-25, 19:35 2
W Chemtrails się tu wierzy, a ja miałem Polaków za mądrzejszych. Jak myślicie, że coś rozpylają to się powieście, zróbcie tą przysługę Polsce i światu.

" Globalne ocieplenie to oszustwo?
NIE, jednak działalność człowieka nie ma z tym nic wspólnego - jest to naturalne zjawisko (udowodnione przez wielu NIE-amerykańskich naukowców dzieki badaniom lodowców i skamieniałości)"

Tylko co mają skamieniałości do antropogenicznych czynników na środowisko? Pod lodowcami są jakieś cywilizacje to zanieczyszczały i nic się nie stało? Puknij się w łeb RockyWood i naucz się interpretacji danych. Jak czytam te bzdury to mnie szlag trafia. Najlepiej się zakopcie pod ziemię walczyć z jaszczuro-ludźmi razem ze swoimi brukowymi "wolnymi" mediami, które ciągle to samo gdaczą. Pseudo intelektualny bełkot hipisów.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2013-06-25, 20:33 1
Samoloty rozpylają amelinium! Samochody rozpylają diwodorek tlenu w postaci gazu! Brzoza wydziela sok powodujący wybuch po dodaniu trotylu!

Kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-06-25, 20:59 2
Jak Was czytam to rozpylam nad Polską siarczyste bąki ze śmiechu.

Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-06-25, 21:39 2
Mentorstajl napisał/a:

HAHAHA,ufo istnieje.Ciekawe co jeszcze ciekawego przeczytam



UFO = unidentifiet flying object.

czyli takim czyms moze byc nawet samolot ktorego radar nie rozpoznal geniuszu.
UFO istnieje na 10000000% i nie musza byc nim kosmici.
UFO i Kosmici maja tyle wspolnego co hot dog z moim jajkiem w garnku kurwa.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-06-25, 22:47
@RockyWood nie wiem stary jak te piwa zgarnales ale polowe tych bredni to chyba w tvnie uslyszales, ladowanie na ksiezycu bylo i zostawili tam jednego astronaute zeby filmowal start z powierzchni ksiezyca lololo pooglodaj filmy na ten temat glupi zobaczy ze nawet swiatlo inaczej powinno padac na ksiezycu, to chyba mi sie najbardziej w oczy rzucilo a o nowy porzadek swiata zapytaj dziadka on ci powie jak to teraz wyglada
Zgłoś
Avatar
Inżynier321 2013-06-26, 12:33
Ufo i wielkie stopy i inne pierdolły....... litości;)
Ale co do lądowania na księżycu, to gdyby rzeczywiście one miało miejsce, to w dzisiejszych czasach już byśmy tam regularnie latali.....
Rządowi USA potrzebny był sukces w czasie zimnej wojny bo ruscy polecieli pierwsi w kosmos. Zatem jak czegoś nie można osiągnąć to można to sfabrykować, po prostu
Zgłoś
Avatar
marcin3991 2013-06-26, 16:20
A lustra na księżycu rozłożyły się same? Fluorki czego są dodawane? Nie istnieje flourek, o tak sobie sam. Musi być fluorkiem czegoś. Rozpylanie milionów ton aluminium, pewnie dlatego jest takie drogie...(Kto wie jak się je rafinuje nie musi się martwić smugami hehe). Bzdury i nic więcej.
Zgłoś