18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne


Biedroń wychodzi na mównicę i mówi coś ohydnego, że tyłek go boli, więc było mu przyjemnie. To jest jakiś skandal to się w głowie nie mieści. Teraz to tyłek staje się nowym panem Bogiem - mówi prof. Pawłowicz.

Prof. Krystyna Pawłowicz wystąpiła w Zabrzu z referatem na temat zagrożeń związanych z ideologią gender. „Spotkałam się kiedyś w jednym z programów telewizyjnych z Kidawą-Błońską. I ona zaczęła opowiadać, że homoseksualistów należy wspierać, bo między nimi jest miłości. Odpowiedziałam - jaka miłość? Czy współżycie do odbytu to jest miłość?” - pytała posłanka PiS.

Prof. Pawłowicz nie szczędziła także gorzkich słów pod adresem rządu i niektórych polityków. Oberwało się na przykład parlamentarzyście Twojego Ruchu: „Biedroń wychodzi na mównicę i mówi coś ohydnego, że tyłek go boli, więc było mu przyjemnie. To jest jakiś skandal to się w głowie nie mieści. Teraz to tyłek staje się nowym panem Bogiem”.

Posłanka PiS krytycznie mówiła o hałaśliwości i agresywności środowisk homoseksualnych: „To są połączenia zaburzeń seksualnych z osobowością autorytarną. Nam się nakazuje, żebyśmy milczeli na ten temat. Żebyśmy zlikwidowali instytucję małżeństwa i nie reagowali na to, jak jest ona niszczona” - mówiła prof. Pawłowicz, podając przykład Niemiec, gdzie dziecko prawodopodobnie do 13. roku życia będzie mogło wybrać swoją płeć.

Prof. Pawłowicz skrytykowała także pomysł „Równościowego przedszkola” oraz pomysły prof. Magdaleny Środy i Anny Grodzkiej. „Niech oni sobie robią pod kołdrą co chcą, ale niech nie wynoszą do Sejmu, do ustaw” - apelowała.

Beb/Dziennik Zachodni

fronda.pl/a/prof-pawlowicz-w-odbyt-to-milosc,34125.html
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-03, 22:09 5
W tym temacie się z wariatami jak najbardziej zgadzam. Gorzej z manią nazywania wszystkich szkól, mostów, ulic, parków i i publicznych szaletów imieniem nic nie znaczącego polityka, który rozpierdolił się w samolocie
Zgłoś
Avatar
rexel 2014-02-03, 22:10 8
Nienawidzę tej spaczonej miotły ale w tym przypadku ma rację. To czy ktoś lubi sobie wtykać patyki w dupę nie oznacz, że musi się z tym afiszować pederasta pieprzony. Rżnijcie się w odbyty w domowych pieleszach! I jeszcze im się związków zachciewa nie mówiąc o dzieciach... Ku*wa świat oszalał... Oj przydałaby się wojna.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-02-03, 22:11 2
"Jeżdżą watahy i obmacują ludzi ze środków unijnych. Obmacują te wasze dzieci w tych przedszkolach".
Kurwa, kto jej dał ten tytuł naukowy?! O czym ona pierdoli!!!???

Liczę bardzo na to, że jak nam już ostatecznie da spokój, to po katolicku będzie się smażyć w piekle.
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2014-02-03, 22:12 1
To stosunek oralny czy waginalny jest już miłością? Burdele mają w takim razie więcej miłości niż wszystkie domy dla samotnych matek, domy zastępcze, domy rodzinne. Pawłowicz zaś nigdy nie zaznała... miłości. Nikt jej nie chciał tknąć. Biedactwo.
Zgłoś
Avatar
kemcia 2014-02-03, 22:24 4
I to jest właśnie najdurniejsza część Polskiej polityki - 50 letnia dziewica kłóci się ze skrajnie zboczonym dewiantem na temat miłości. To jak kłótnia ateisty i nihilisty o to czyj bóg jest lepszy...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-03, 22:34 3
Lewaczki-prostaczki i tak powiedzą że nie ma racji.

Bo to cofanie się do "ciemnogrodu"
Bo przecież trzeba być postępowym jak dżender nakazuje.

Przecież to takie normalne jak facet facetowi pcha fujarę do dupska!

Tyle że jebane lewaki-prostaki-postępowcy zapomnieli o jednym. Z gówna dzieciaka nie ulepią.

Zapędzili się w tej modzie na tolerowanie chorób że niedługo ich postulatem będzie promowanie pedofilii, zoofilii, itd.
Co w sumie już w nie których krajach ma miejsce.
Zgłoś
Avatar
dawiddb 2014-02-03, 22:36
Z całą antysympatią do pisu muszę przyznać jej rację. Pojebało się w głowach i to zdrowo. Jakieś patologie nam karzą tolerować. Tolerancja do wszystkich i wszystkiego. To, że jakieś 0,5-1,5 % narodu praktykuje dziwne zachowanie nie oznacza, że musimy to przyjmować za standard. Wszędzie w mediach pierdolą o "rozwoju cywilizacyjnym" a prawda jest taka, że upadamy. Nadzieja w KNP.
Zgłoś
Avatar
weynrob 2014-02-03, 22:52 1
na chuj wrzucasz jakies nagrania z psychiatryka ?
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-02-03, 23:00
Tyle razy wałkowane było, pewnie jeszcze wiele razy będzie. Eh, ah, ten tego w dupę a ta w ogóle a oni pięć razy. Całe to gadanie o homoseksualizmie, gender, wydaję mi się być tematem zastępczym. Z kwestii dotyczącej kilku procent społeczeństwa zrobił się główny temat narodowej dysputy, a czy to tak można, chłop chłopa w dupę? a czy warto? a gdzie mogą, gdzie nie mogą?
Wydaję mi się że mamy w tym kraju ważniejsze kwestie do rozwiązania niż regulacja życia seksualnego 1-2% społeczeństwa. ZUS, służba zdrowia, finanse publiczne, gospodarka, to tylko pierwsze z brzegu, z istotniejszych moim zdaniem, problemów wartych narodowej debaty. Osobiście, nie fascynuję mnie ten, jak się okazuje, istotny społecznie problem i szczerze się dziwię że tylu ludzi poświęca temu zagadnieniu tyle uwagi. Widać ludzi bardziej fascynuje gdzie chuja wkłada 2% Polaków niż własna, niepewna przyszłość.Co następne? Narodowa debata o hodowcach jedwabników? Dziwne czasy, dziwni ludzie, dziwne problemy.
Zgłoś
Avatar
hennesi 2014-02-03, 23:40
kemcia napisał/a:

I to jest właśnie najdurniejsza część Polskiej polityki - 50 letnia dziewica kłóci się ze skrajnie zboczonym dewiantem na temat miłości. To jak kłótnia ateisty i nihilisty o to czyj bóg jest lepszy...


Ok, Twoim zdaniem 50-letnia dziewica nie ma prawa sie wypowiadac na te tematy, więc Ty miałeś huja w dupie skoro uważasz ze pedalstwo jest ble? No chyba że uważasz, że jest cacy, więc też można wnioskować że byłeś zbolcowany. Dziwne myślenie, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2014-02-03, 23:54 1
Zróbmy zrzutę pasuje wynająć trzech rosłych murzynów... niech zabiorą panią poseł do wiejskiego motelu i przez całąąąą noc niech piją z panią poseł kawkę... :p może sie coś w tej pisowskiej głowie zmieni twuuuu
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-02-04, 0:20
jak zawsze ta kobieta pierdoli tak tutaj ma rację.
autorowi piwo a lewakom jak najszybszego wprowadzenia w Polsce kapitalizmu !
Zgłoś
Avatar
Izura 2014-02-04, 0:29
A ja zawsze myślałam, że jak się na czymś nie znam to siedzę cicho w kuchni. Nie wiem jak złożyć prom to o tym nie prawie jako znawca, Krysia nawet raz nie została dobrze przeruchana a o przyjemnosciach prawi. Niech sobie mają zwiazki, nie boli mnie to- żyją razem, sypialnie niech zostawią w domu i jest ok, dzięki związkowi mogliby dziedziczyć czy w razie wypadku lekarz udzieli im informacjio stanie drugiego. Dzieci nie dawać bo maluchy by miały piekło w szkole.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-04, 0:45
rexel napisał/a:

Nienawidzę tej spaczonej miotły ale w tym przypadku ma rację. To czy ktoś lubi sobie wtykać patyki w dupę nie oznacz, że musi się z tym afiszować pederasta pieprzony. Rżnijcie się w odbyty w domowych pieleszach! I jeszcze im się związków zachciewa nie mówiąc o dzieciach... Ku*wa świat oszalał... Oj przydałaby się wojna.



Dobrze prawisz, ale obawiam się, że pedały spierdoliłyby do bunkrów razem z kobietami i dziećmi (twierdząc, że są tej samej płci). W taki sposób jeszcze więcej tego ścierwa pozostałoby po zakończeniu. Prędzej jakaś mała eksterminacja, żeby kontrolować pogłowie...

PS. Na księży nalatują o molestowanie, a tutaj przed kamerami i na oczach wszystkich mówią dziecku żeby się z kolegą jajkami bawił... Kurwa mać... Jeśli się dowiem, że ktoś mojemu dzieciakowi cos podobnego kazałby robić to najzwyczajniej w świecie zatłukę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie