18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Czyli się da, wystarczy tylko chcieć
_................_ • 2021-12-20, 17:14
Czy bawi was bezradność policji wobec podejrzanych i kryminalistów?
W dodatku kobiety w mundurach, pewnie myślicie, że łapać to sobie one mogą co najwyżej naleśniki jak przerzucają go na drugą stronę na patelni.

Otóż nie tym razem. Tutaj panie pokazały w jaki sposób poradzić sobie z większym a i pewnie silniejszym przeciwnikiem.



ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Zenek88 2021-12-20, 20:42 1
przecież on sam się położył ...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-12-20, 20:42 1
Wkurwiona, rozemocjonowana baba, przejebane, gość nie miał szans
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-20, 20:44
Dziwna sprawa ten sam filmik był wrzucony już dziś był w poczekalni dlaczego jest nowy od nowego autora ? Admin o co kaman?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-20, 20:49
Brak/złe tagi. Brak opisu.
Zgłoś
Avatar
rzwawiec 2021-12-20, 20:53 2
Halynka !!! ale jaja pacz baba się za policjanta przebrała, no nie wyczymie!
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-12-20, 20:56 4
wertuqq napisał/a:

I bardzo dobrze zrobiła.
Skąd wiecie, że ten frajer nie chciał zgwałcić jakiegoś dziecka?



I karą miało być darcie mordy i przyłożenie pistoletu do głowy?
Normalny policjant powinien po cichutku go zawinąć na komendę i tam topić w kiblu przez 8 godzin
Zgłoś
Avatar
Namex 2021-12-20, 21:14 12
Koles doslownie sie poddal bez walki, a ta mu bron do glowy przyklada. Za takie cos jakby gosciu ten filmik dorwal, to juz ma od tak 100-200k odszkodowania od niej.
Ilosc wykroczen ktora ta kobita popelnila jest 2-3x wieksza od tego co ten koles zrobil.
No chyba, ze gosciu kogos zabil, ale na takiego by jakas wieksza akcja byla.
Sam mialem do czynienia nie raz z takimi spierdolinami zyciowymi nazywanymi "policjantki". Raz jak chcieli mi mandat wypisac za brak noszenia maski na ryju, kobietce odjebalo do tego stopnia, ze koles az mi mandat darowal i musial ja sila pociagnac, bo suka miala chyba cieczke i nie mogla zniesc tego wariata bez maski.
Jak wyczailem, ze mandat za to jest z automatu jest uniewinniany, a potem moge z tym do prokuratury isc i od lepka 10k dorwac odszkodowania. To po prostu chodzilem celowo bez tego gowna i z dowodem, by mi mandaty pisali.
Dorwalem dwoje psiarskich raz, oczywiscie jebnieta babka i totalnie obojetny koles. Spisalem ich imiona, nr odznaki i w ktorej psiarni siedza. A potem tylko z papierkami od sadu, ze niewinny. Do prokuratury, przy pomocy adwokata. Adwotak wzial 300zl za to, ja zgarnalem 19700zl. Bo prokuratura przyznala mi racje. Ach dobre czasy, poczatek tej plandemi to byl cyrk piekny.
Heh potem chyba mnie znali, bo jak tylko dowod widzieli, to juz nie chcieli mi mandatow pisac ;(. A juz mialem w planach tak cala lokalna policje oskubac.
Zgłoś
Avatar
Mr_Manowar 2021-12-20, 21:19 4
Blondyna chyba naoglądała się filmów Vegi, poczuła że to jej pięć minut. Ha tfu na nią za tą akcję.
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-12-20, 21:57 3
Trochę poniosła ją fantazja z tą bronią.
Zgłoś
Avatar
kzf 2021-12-20, 22:10 3
_RottenFetus_ napisał/a:

C[...]pewnie myślicie, że łapać to sobie one mogą co najwyżej naleśniki jak przerzucają go na drugą stronę na patelni.



Obecnie większość naszych "witaminek" nawet tego nie potrafi. FB, TikTok i Instagram zupełnie rozpierdoliły im ten poskręcany na odpierdol kłębek wici nerwowych, nazwany dla niepoznaki mózgiem. Ugotować nie, posprzątać też nie, bo nie jest kurą domową. No ok, to może coś męskiego? Posprawdzaj poziom płynów eksploatacyjnych w swoim samochodzie. A... no tak, samochód dobrze chodzi, nie ma co sprawdzać, a ty nie jesteś mechanikiem... Taak.
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2021-12-20, 22:50
przeklejka z czana
noo kolego, uruchamiam stalkmaszyne
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-12-20, 23:04 1
Skuteczny pościg z drugiej strony ktoś na tej skórwiałej komendzie powinien nauczyć sukę gdzie są plecy a gdzie brzuch, kopanie leżącego to też kurestwo w niej siedzi.
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-12-21, 0:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Powtórzę się. Policjant nie potrafiący zapanować nad emocjami nie powinien być policjantem.



Pierdolenie, właśnie udawanie nieobliczalnego wymusza szacunek i posłuszeństwo delikwenta. Laska zrobiła to wzorowo , gleba kurwa bo strzelam, zarty się kurwa skończyły.

Oddała ostzregawczy, następny regulaminowo w dupę, tors, nogi jeśli nie stosuje się do poleceń.

I to z was parówy, bo nie znacie prawa użycia broni.
Zgłoś
Avatar
robo72 2021-12-21, 9:22 1
Behemot napisał/a:

Pierdolenie, właśnie udawanie nieobliczalnego wymusza szacunek i posłuszeństwo delikwenta. Laska zrobiła to wzorowo , gleba kurwa bo strzelam, zarty się kurwa skończyły.
Oddała ostzregawczy, następny regulaminowo w dupę, tors, nogi jeśli nie stosuje się do poleceń.
I to z was parówy, bo nie znacie prawa użycia broni.



może lepiej wsłuchaj się w słowa swojej idolki cytuję na glebę kurwo, a to już jest po za paragrafem prawa użycia broni. Może w grach typu mafia masz inne prawo użycia ale tutaj jest kilka rażących wątków. Naj...rażący to przyłożenie broni do głowy..to nie Manaus gdzie prawo ma każdy wg swojego IQ
baw się dobrze
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-12-21, 9:34 1
Kurwa trzeźwy człowiek nie wiedziałby o co tej piździe chodzi. "Na plecy" - no kurwa jebana debilka...
Ja nie umiem nerwów na wodzy utrzymać, więc do psiarni się nie pcham.
W ogóle obraz naszego bycia fit. Grubas ucieka 10 km/h i grubasy go gonią...

wertuqq napisał/a:

I bardzo dobrze zrobiła.
Skąd wiecie, że ten frajer nie chciał zgwałcić jakiegoś dziecka?



a to nie wszystkie jego zalety.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie