18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Czyli się da, wystarczy tylko chcieć
_................_ • 2021-12-20, 17:14
Czy bawi was bezradność policji wobec podejrzanych i kryminalistów?
W dodatku kobiety w mundurach, pewnie myślicie, że łapać to sobie one mogą co najwyżej naleśniki jak przerzucają go na drugą stronę na patelni.

Otóż nie tym razem. Tutaj panie pokazały w jaki sposób poradzić sobie z większym a i pewnie silniejszym przeciwnikiem.



ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Ghost39 2021-12-21, 10:44 1
Czy wy naprawdę przypieprzacie się o "Kurwo?" xD Jprd to jest sadistic. Jak w Ameryce odpieprzają uciekającego same uchachane mordy, a tu nagle gdy Policja zachowuje się jak Policja bo ktoś ucieka to macie ból dupy. Policjantka wzorowo zrobiła robotę. Strzał ostrzegawczy, agresja mająca na celu skłonienie osoby uciekającej do poddania się.

Trzymała patusa na muszce do momentu jego skucia. Procedura jak najbardziej legitna.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-12-21, 12:05 2
Ghost39 napisał/a:

Czy wy naprawdę przypieprzacie się o "Kurwo?" xD Jprd to jest sadistic. Jak w Ameryce odpieprzają uciekającego same uchachane mordy, a tu nagle gdy Policja zachowuje się jak Policja bo ktoś ucieka to macie ból dupy. Policjantka wzorowo zrobiła robotę. Strzał ostrzegawczy, agresja mająca na celu skłonienie osoby uciekającej do poddania się.
Trzymała patusa na muszce do momentu jego skucia. Procedura jak najbardziej legitna.



Jesteś pierdolnięty. Ta baba wyleci za to z roboty...
Gnata wyciągasz jak jest zagrożenie twojego życia a nie jak ćpun spierdala przed tobą.
A jak by wystrzelił? Co by powiedziała? Że chciała skłonić ćpuna do poddania się ale go zabiła?

Jestem za utylizacją wszystkich ćpunów, ale tej baby nie widzę w roli policjanta - nie nadaje się.
Zgłoś
Avatar
Muszken55 2021-12-21, 12:13
W amerykańskich urywkach z interwencji policyjnych ciagle słyszymy "motherfucker shut the fuck up fuck you son of a bitch" a jakoś nikt nie robi z tego ambarasu. Wole taką drącą morde niż pizde która na widok samej chęci niepodporządkowania się dzwoni po kolegów na komendzie.
Zgłoś
Avatar
Tomekw 2021-12-21, 13:58
No i wyjebali ja z roboty za przekroczenie uprawnień dzisiaj było w telewizji
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2021-12-21, 15:02
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Powtórzę się. Policjant nie potrafiący zapanować nad emocjami nie powinien być policjantem.



Ale jak nie zapanowała nad emocjami. Nie widziałem, żeby go odjebala, albo chociaż taserem dziabnęła. Nawet buta porządnego w ryj nie zarobił.
Poza tym powinien wiedzieć, gdzie jego miejsce i co grozi za spierdalanie przed policją.

Przemeczko123 napisał/a:

coś sie jej pojebało... na brzuch , a nie na plecy.



Pomyliło jej się z drugą pracą i chciała go ujeżdżać.

Namex napisał/a:

Koles doslownie sie poddal bez walki, a ta mu bron do glowy przyklada. Za takie cos jakby gosciu ten filmik dorwal, to juz ma od tak 100-200k odszkodowania od niej.
Ilosc wykroczen ktora ta kobita popelnila jest 2-3x wieksza od tego co ten koles zrobil.
No chyba, ze gosciu kogos zabil, ale na takiego by jakas wieksza akcja byla.
Sam mialem do czynienia nie raz z takimi spierdolinami zyciowymi nazywanymi "policjantki". Raz jak chcieli mi mandat wypisac za brak noszenia maski na ryju, kobietce odjebalo do tego stopnia, ze koles az mi mandat darowal i musial ja sila pociagnac, bo suka miala chyba cieczke i nie mogla zniesc tego wariata bez maski.
Jak wyczailem, ze mandat za to jest z automatu jest uniewinniany, a potem moge z tym do prokuratury isc i od lepka 10k dorwac odszkodowania. To po prostu chodzilem celowo bez tego gowna i z dowodem, by mi mandaty pisali.
Dorwalem dwoje psiarskich raz, oczywiscie jebnieta babka i totalnie obojetny koles. Spisalem ich imiona, nr odznaki i w ktorej psiarni siedza. A potem tylko z papierkami od sadu, ze niewinny. Do prokuratury, przy pomocy adwokata. Adwotak wzial 300zl za to, ja zgarnalem 19700zl. Bo prokuratura przyznala mi racje. Ach dobre czasy, poczatek tej plandemi to byl cyrk piekny.
Heh potem chyba mnie znali, bo jak tylko dowod widzieli, to juz nie chcieli mi mandatow pisac ;(. A juz mialem w planach tak cala lokalna policje oskubac.



Poddał się bez walki? To dlaczego biegali?
Zgłoś
Avatar
Lukkwa 2021-12-21, 15:59
Afera już się nakręciła, pewnie filmik niedługo stąd zniknie...
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2021-12-21, 16:01
Torba jest już zawieszona i ma postępowanie dyscyplinarne:)
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-12-21, 18:31
A tam pierdolicie w większosci tutaj. Nie wiadomo co typ odjebał i kim jest a wy sie przypierdalacie ze za ostro, ze za nerwowo. A moze to gość poszukiwany lisyem gończym jak ten typ co go do dzisiaj nie znaleźli co odjebal całą rodzine pare miesiecy temu. Chuj wie jaki byl powód a wy sie sracie że baba wkurwiona bo wkurwiona ale w sumie dopadła go, i chuj z tym że go kopie, ze śmieciami tak sie postępuje, chuj z tego ze celowała w glowe jak nie strzelila. Co wy pierdolicie o jakiś odszkodowaniach . Też nie popieram kobiet na takim stanowisku, ale tu przynajmniej dala se jakos rade.
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-12-21, 20:00 1
Dno nie policja. Jestem przerażony, że tacy ludzie mają nas niby chronić. Powinni ją wylać z roboty.
Zgłoś
Avatar
wusi77 2021-12-21, 21:36
Chuja wiesz i w dupie byłeś, mówię to jako policjant z wieloletnim stażem
Lepiej dalej wal konia przy filmikach z sadola ekspercie od policji
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Powtórzę się. Policjant nie potrafiący zapanować nad emocjami nie powinien być policjantem.


Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-12-21, 23:52
wusi77 napisał/a:

Chuja wiesz i w dupie byłeś, mówię to jako policjant z wieloletnim stażem
Lepiej dalej wal konia przy filmikach z sadola ekspercie od policji



Ojojoj odezwał się kurwa amator wcześniejszej emerytury...

Tak kurwa powinna go zabić, bo przed nią uciekał, ty jej będziesz medal wręczał?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-22, 11:02
wusi77 napisał/a:

Chuja wiesz i w dupie byłeś, mówię to jako policjant z wieloletnim stażem
Lepiej dalej wal konia przy filmikach z sadola ekspercie od policji



Też przystawiasz ludziom broń do głowy???
Kurwa was jest więcej?
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2021-12-22, 21:29
Jak on biegł jakby był mocno najebany/naćpany, jak usłyszał strzał to coś tam ostatnia działająca szara komórka w głowie się odezwała zatrzymał się chciał podnieść ręce a machał nimi bez ładu i składu a potem na tej podłodze to wije się jak po jakiś mocnych narkotykach więc raczej to obstawiam...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-12-23, 12:40 1
JednorękiBandyta napisał/a:

Jak on biegł jakby był mocno najebany/naćpany, jak usłyszał strzał to coś tam ostatnia działająca szara komórka w głowie się odezwała zatrzymał się chciał podnieść ręce a machał nimi bez ładu i składu a potem na tej podłodze to wije się jak po jakiś mocnych narkotykach więc raczej to obstawiam...



Możesz jeszcze raz to opisać, bo nie ogarnąłem?
Zgłoś
Avatar
XayetunoU 2021-12-24, 21:12
"na plecy" gdzie chlop mial sie polozyc na brzuchu. plus przykladanie klamki do lba obezwladnionemu typowi? no ja nie rozumiem kompletnie o co chodzi temu babsztylowi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie