18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
stalowalowa 2014-11-27, 10:09 85
Wrzucone 8 dni temu, 0 piw i na głównej... Dno. Mentalne dno. Zróbcie tak samo jak z tym tematem o punkcie g i wpierdolcie go do sucharów. Ale swoją drogą rozumiem, z czegoś Sadola trzeba utrzymać.
Zgłoś
Avatar
Bifszti 2014-11-27, 10:20 20
Wypierdalać z tym MTB bo to dopiero jest bzdura - ten kanał na yt. Gówno dla plebsu, który lubi się dowartościowywać głupotą innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Viperal 2014-11-27, 10:25 3
0 piw i na głównej? ok.
Zgłoś
Avatar
kosti7 2014-11-27, 10:29
żal patrzeć....
Zgłoś
Avatar
rybax1 2014-11-27, 10:57
o kurwa poziom tej blondynki od układu miedzyplanetarnego i kolonizacji w Niemczech po prostu rozpierdala mózg ... ;x
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-11-27, 10:57 6
za każdym razem jak mtb z zeroma piwami jest na głównej, to musicie kurwa tutaj sapać, zamiast scrollować dalej?
Zgłoś
Avatar
defcon1 2014-11-27, 10:57
MTB skończyło się już dawno, jeden motyw nie może być wiecznie ciekawy i śmieszny... wypierdolcie do stąd.
Zgłoś
Avatar
Deoknife :) 2014-11-27, 12:10 4
Każdy kto żyje w Polsce chociaż raz otarł się o ten bardzo śmieszny program(naprawdę bardzo śmieszny..) I wie, że jak leci do Ciebie jakaś małpa z kamerą ubrana w koszulke matura to bzdura to żeby się nie ośmieszyć trzeba szybko spierdalać. Myślę, że nie tylko mnie się zdarzyło zachorować za czasów szkolnych i czegoś się nie dowiedziałem z lekcji albo jak w 99% przypadków miałem na to wyjebane bo nie interesują mnie tematy historyczne a wręcz przeciwnie interesuję mnie przyszłość i to kiedy Putin zapuka granatem do moich drzwi. "Ej weźmy książkę od histy zbierzmy parę informacji i się pytajmy o nie przechodniów, jak nie będą wiedzieli to wszystko nagramy i będzie beka, a jak będą wiedzieli to tego nie puścimy" Beka bardzo kurwa, naprawdę. Ciekawe czy jakby tego pedryla Kubusia tak na ulicy dorwać i wypytać czy by znał odpowiedzi na wszystkie pytania. A tak btw to dla mnie to jest wyreżyserowane jak TVN, nikt nie jest alfą i omegą i wszystkiego nie wie a zdaję sobie sprawę, że program żeruje na niewiedzy i tylko to wykorzystają. Więc ja się pytam po co Ci ludzie się tam pchają skoro wiedzą, że zrobią z siebie pośmiewisko?
Ludzie zacznijcie myśleć i nie śmiejcie się z czegoś co jest czystą komercją, już lepiej gracjana czy kobre oglądać, im przynajmniej gra spontan w duszy, Peace!
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-11-27, 12:26
Ale ma sucz tatsy

rybax1 napisał/a:

o kurwa poziom tej blondynki od układu miedzyplanetarnego i kolonizacji w Niemczech po prostu rozpierdala mózg ... ;x



Na pewno ma inne zalety
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-11-27, 12:35
to jest kurwa głupie i co ten autor chce kurwa pokazać że co edukacja jest hujowa zawsze byli co kurwa z tego jebana prowadząca i ta cała pierdolona otoczka , tacy kurwa mądży ci prowadzący jak bys icho o coś zapytał to też gowno
prwodukt pod gimbaze,ew liceum przed maturą

E patrzta nie jesteśmy tacy tempi są gorsi niżmy he he

Gdyby za kazdy kwant głupoty nastepowało wyładowanie atmosferyczte to byśmy pływali w ozonie
Zgłoś
Avatar
T................M 2014-11-27, 13:15 1
Nie ma jak oceniac inteligencje narodu na podstawie wypowiedzi kilku kretynow. Ja wiem, ze przecietny czlowiek nie jest zbyt wyksztalcony i inteligentny ale to co przedstawia ten program to margines spoleczenstwa!

Rownie dobrze mozna oceniac inteligencje ludzkosci na podstawie wypowiedzi garstki ludzi nalezacych do Mega Society(cos jak mensa tylko dla ludzi o IQ >170 czyli statystycznie jednej osoby na milion).
Zgłoś
Avatar
Shaman_ 2014-11-27, 13:34
I następna światowa Paniusia....Masakra. Chcesz księcia z bajki? Jedź sobie do "zachodniej europy". Tak się składa że mieszkałem jakiś czas w UK i bawi mnie jak jedna z drugą ledwo mówi po angielsku , ale trzyma na rękach czarnego bachora i chwali się piękną miłością na FB. Teksty , że Polacy to fatalni faceci itp itd. Drogie panie:

Chcecie to jedźcie wpizdu. Nikt za wami nie będzie tęsknił. Oczywiście to nie jest tak że każda kobieta to taka tempa dzida która rozkłada nogi jak widzi "kogoś innego" (czarny , lub trochę mniej czarny....).

Często Polskie kobiety mają o sobie niesamowicie duże mniemanie. Dużo łatwiej nawiązać fajny kontakt z kobietami za granicą niż z Polkami które żyją w przeświadczeniu że czeka na nie piękny świat....Masakra.

Tak jak wspominałem: jedź , zobacz jak to wygląda , weź udział w reprodukcji i mam nadzieje że ci się uda. Tylko miara sukcesu zależy od człowieka , bo większość tych idiotek myśli o tym żeby pochwalić się na fejsie że jest w związku z Brianem , Dannym , Georgem itp itd.....
Zgłoś
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2014-11-27, 13:53
Ale za to prowadząca zajebista.
Zgłoś
Avatar
A................i 2014-11-27, 14:06 1
przecież ten kanał to jest jeden wielki FAKE, ludzie są podstawieni albo robią z samych siebie kretynów bo wiedzą ze jak dadzą durną odpowiedź to ich pokażą w filmie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie