18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Quaswerty 2012-08-12, 18:22 2
Jak się jest ślepym to nawet trójkąt nie pomoże...
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-08-12, 18:33 13
Idealnie. Rampa podniesiona na właściwą wysokość
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-12, 18:42
mógł jechać szybciej ale i tak chyba jego żywot dobiegł końca bo weszło jak w masło
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-08-12, 19:12 5
QUASWERTY napisał/a:

Jak się jest ślepym to nawet trójkąt nie pomoże...



gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie w jeździe autem, to wiedziałbyś że o takie coś nietrudno. kierowca patrzy nie tylko przed siebie tylko musi czaic wszystko wokół auta i myśleć za innych. niestety cięzko jest przewidzieć w którym miejscu na drodze 3 pasmowej będzie stała na środku leweta ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-13, 0:52
@up
no to swietnie musiał obserwować skoro nie zauważył migających pomarańczowych światełek... no ale na parkingu pod ikeą to wiadomo...
Zgłoś
Avatar
matylducha 2012-08-13, 16:47 1
murzyna zobaczył to chciał przycelować...
Zgłoś
Avatar
hudziel 2012-08-13, 20:16
Idealnie. Nowy klient. Dzwoń po Heńka
Zgłoś
Avatar
li53cz3k 2012-08-13, 20:18
@BMWswap

*laweta
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-08-13, 20:19 1
BMWswap napisał/a:



gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie w jeździe autem, to wiedziałbyś że o takie coś nietrudno. kierowca patrzy nie tylko przed siebie tylko musi czaic wszystko wokół auta i myśleć za innych. niestety cięzko jest przewidzieć w którym miejscu na drodze 3 pasmowej będzie stała na środku leweta ale co ja tam wiem



Dodatkowo, jako bonus w polskiej wersji dróg, trzeba zwracać uwagę na nasrane wszędzie dziury w jezdni, starać się je omijać (no, chyba że ktoś lubi często kupować nowe zawieszenie). Nie wspomnę już o pochowanych po różnych najbardziej skurwysyńskich miejscach fotoradarach albo niebieskich bandytach z suszarkami (nie mylić ich z prawdziwymi, pilnującymi porządku i bezpieczeństwa policjantami!). Na koniec dochodzi element ekstremalny - inni użyszkodnicy dróg. Gdyby w Polsce montowano kamerki w samochodach na taką skalę, co w Rosji, to dopiero byłoby materiałów na główną i harda.
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2012-08-13, 20:20
BMWswap napisał/a:



gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie w jeździe autem, to wiedziałbyś że o takie coś nietrudno. kierowca patrzy nie tylko przed siebie tylko musi czaic wszystko wokół auta i myśleć za innych. niestety cięzko jest przewidzieć w którym miejscu na drodze 3 pasmowej będzie stała na środku leweta ale co ja tam wiem


No dobra wszystko fajnie, tylko gdyby akurat w tym miejscu stała matka z dziećmi to chuj by wtedy obchodziło kogoś, że nie widział czy coś... Myślmy realnie, gość nawet nie hamował... a chuja uważał jeśli się wpierdolił, i jakoś myśleć za innych też nie potrafił jednak... Przynajmniej tego nie pokazał. Gdybyś miał jakiekolwiek doświadczenie mówisz, no jasne tylko Ty go masz, zapomniałem... Niestety z profilu nic wiele się nie dowiesz, także ocenianie mnie nie ma chyba jakiegokolwiek sensu tym bardziej, że jebie mi to co inni o mnie myślą... Szanujesz kogoś, ktoś szanuje Ciebie, proste czyli ktoś szanuje mnie ja szanuje Jego
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2012-08-13, 20:32
Trzeba było nazwac filmik "Czym grozi bycie ślepym idiotą"
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-08-13, 20:57
Przyjął to na klatę
Zgłoś
Avatar
303 2012-08-13, 21:11
To było celowe, od razu następny klient
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2012-08-13, 22:07
Grał w gta, myślał że zdąży wyskoczyć na rampie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie