18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................t 2016-01-31, 2:53 39
Haha, wyjebał się na kartkę, jakby mu nogę upierdoliło Ciekaw jestem jak wyglądał jego ryj, jak dowiedział się, że to kolega spod prysznica

Swoją drogą, fajnie, jakby się trafił taki pojebany sędzia, który dałby dwa czerwa - jedno za brutalny faul, z drugi za udawanie, drużyna w dziewiątkę, mistrzowie suspensu
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2016-01-31, 7:34 31
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-01-31, 11:13 1
Super opis! Juz nie trzeba ogladac. IQ 70
Zgłoś
Avatar
Ant3k94 2016-01-31, 14:14
Sędzia przekupiony,nawet nie zagwizdał...
Zgłoś
Avatar
Eftar 2016-01-31, 14:16 1
Ale weź napisz normalnie: poślizgnął się i wyjebał kolegę z drużyny. A nie wślizg...
Zgłoś
Avatar
mojo90 2016-01-31, 16:26 1
To nie materiał na główną, ale skoro już się tu znalazł, to dodam, że po dośrodkowaniu tego ziomka z prawej strony do którego poszła piłka padł gol na 1-1.
Zgłoś
Avatar
Centrino89 2016-01-31, 16:36 6
Piłka nożna w ostatnich latach to śmiech na sali... Małe dziecko jak się niekiedy wypierdoli to bez problemu wstaje i leci dalej a Ci to się zachowują jak zwykłe cioty. Padł na mięciutką trawę i oj jak boli
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2016-01-31, 18:10 5
Dodam, że Coquelin - ten "faulowany" nie udawał, zszedł z boiska i wszedł na nie dopiero po interwencji lekarza. Jakbyście głupie pizdy oglądali piłkę nożną to byście wiedzieli, że akurat ten zawodnik nie udaje. A dodatkowo Wy głupie pizdy nie potraficie zrozumieć, że to nie udawanie a wymuszanie faulu na korzyść swojej drużyny?
Zgłoś
Avatar
patgaw 2016-01-31, 22:08
o kurwa tego typu akcje to jedyne dla czego warto ogladac pilke nozna
Zgłoś
Avatar
Krówka 2016-01-31, 22:08 2
EdmundKemper napisał/a:

Dodam, że Coquelin - ten "faulowany" nie udawał, zszedł z boiska i wszedł na nie dopiero po interwencji lekarza. Jakbyście głupie pizdy oglądali piłkę nożną to byście wiedzieli, że akurat ten zawodnik nie udaje. A dodatkowo Wy głupie pizdy nie potraficie zrozumieć, że to nie udawanie a wymuszanie faulu na korzyść swojej drużyny?



Faktycznie, bardzo sportowe zachowanie głupia pizdo udawanie bólu aby zyskać jakąś przewagę. Wkurwia mnie ostatnio ten cały FUTBOL, kurwa dotknąć nie można przeciwnika bo zaraz turlają się po murawie... Farmazony jebane
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-01-31, 22:38
co jak co chuj wam wszystkim w dupe za to ze hejtujecie piłkę, pewnie zal wam dupe sciska ze taki Lewy zarabia wiecej niz wszystkie wasze rodziny przez całe zycie
Zgłoś
Avatar
Bertckm 2016-01-31, 23:40 1
To były jego pierwsze minuty po kilkutygodniowej kontuzji. Kto gra ten wie że jak go napierdala kostka i ktoś mu w nią przyjebie wślizgiem to idzie się zesrać z bólu. Wszyscy kurwa wszystko wiecie, eksperci w każdej kategorii...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2016-02-01, 13:29
Krówka napisał/a:



Faktycznie, bardzo sportowe zachowanie głupia pizdo udawanie bólu aby zyskać jakąś przewagę. Wkurwia mnie ostatnio ten cały FUTBOL, kurwa dotknąć nie można przeciwnika bo zaraz turlają się po murawie... Farmazony jebane



Nie udawanie bólu, a wymuszanie faulu. Czytaj ze zrozumieniem chociaż. A jak Ci się nie podoba to idź oglądać rugby albo mma.
Zgłoś