18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
miedziak 2009-11-23, 14:08
"mógł bym pisać teksty dla cool kids of death" rozjebało to mnie
Zgłoś
Avatar
grauper 2009-11-23, 16:17 2
Gdybym rozumiał tylko te 2 trudne słowa na początku i miał "specyficzne poczucie humoru" leżał bym pod stołem. Niestety nie rozumiem i nie mam tego poczucia humoru.
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-11-23, 16:22
ja z tych dwoch znam tylko hedonizm
Zgłoś
Avatar
foad69 2009-11-23, 16:43 1
grauper, piwo ode mnie. Uwielbiam ludzi, którzy z podnieceniem piszą posta o tym, że mają luki w edukacji i nie rozumieją humoru innego, niż powodujący "leżenie pod stołem". Uświadom sobie tylko, że mało kogo obchodzi, że czegoś nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
P................g 2009-11-23, 17:18
mnie jakoś to tez nie śmieszy
jakoś też nie rozumiem tych słów na początku - czy znaczy to że jestem debilem, idiotą bez wykształcenia ?
i nie dziw się że nie znalazłeś tego na sadisticu bo tutaj wrzuca się po prostu inne rzeczy ;P
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2009-11-23, 17:28 1
Faktycznie specyficzne, śmieszne i wcale nie takie trudne do zrozumienia. Czy coś co jest mądre odrazu musi być chujowe bo trzeba pomyśleć żeby sie pośmiać?
Zgłoś
Avatar
foad69 2009-11-23, 17:34 1
"jakoś też nie rozumiem tych słów na początku - czy znaczy to że jestem debilem, idiotą bez wykształcenia ? " Ja pierdole Ale czy to moja wina, że czegoś nie rozumiesz? Wpisanie jakiejś frazy w googlach, chyba nie przerasta twoich możliwości? Szczególnie, że są to pojęcia znane już dzieciom w gimnazjum. I nie nad interpretuj tego co napisałem. Nie wiem jakim trzeba iść tokiem myślowym, żeby na stwierdzenie "masz luki w edukacji" obruszać się, że ktoś nazywa cię debilem i idiotą bez wykształcenia.

"i nie dziw się że nie znalazłeś tego na sadisticu bo tutaj wrzuca się po prostu inne rzeczy ;P" ROTFL, mam ci podać 83468985 linków do tematów, które nie mają nic wspólnego z nazwą portalu?
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-11-23, 17:40
Tak bo jakiekolwiek refleksyjne nastawienie do życia jest potępiane z góry.
Wiesz stary takie podejście nie jest dobre nie ze względu na to że to błędne myślenie.
Tylko samym pierdoleniem że życie jest do bani nie nadamy mu sensu ani nie zmienimy jego biegu.
Nihilizm jest dobry tylko w połączeniu z dekadencją.
Moim zdaniem nie powinniśmy się skupiać na braku sensu życia po prostu trzeba zacząć żyć pijąc ile wlezie pobrać troche dragów (trzeba wszystkiego spróbować)
i najwięcej czasu spędzać na seksie i taka ma opinia.
Do tego jesteśmy stworzeni a jeśli chcecie zycie spędzić jak każdy na tym jebanym świecie bez dreszczyka emocji i BSD albo po prostu gadać jak to jest bez sensu to wasza sprawa.
Dekadencja 4life
Zgłoś
Avatar
Kov 2009-11-23, 17:51
konio167 napisał/a:

Tak bo jakiekolwiek refleksyjne nastawienie do życia jest potępiane z góry.
Wiesz stary takie podejście nie jest dobre nie ze względu na to że to błędne myślenie.
Tylko samym pierdoleniem że życie jest do bani nie nadamy mu sensu ani nie zmienimy jego biegu.
Nihilizm jest dobry tylko w połączeniu z dekadencją.
Moim zdaniem nie powinniśmy się skupiać na braku sensu życia po prostu trzeba zacząć żyć pijąc ile wlezie pobrać troche dragów (trzeba wszystkiego spróbować)
i najwięcej czasu spędzać na seksie i taka ma opinia.
Do tego jesteśmy stworzeni a jeśli chcecie zycie spędzić jak każdy na tym jebanym świecie bez dreszczyka emocji i BSD albo po prostu gadać jak to jest bez sensu to wasza sprawa.
Dekadencja 4life


Nie pierdol
Zgłoś
Avatar
foad69 2009-11-23, 18:05 2
Może się z tego całkiem ciekawa dyskusja wywiązać
Im jestem starszy tym mniej widzę celowości w tym wszystkim, nawet w pierdoleniu jakie to życie jest chujowe;> Wszystkie górnolotne wartości naprawdę są chuja warte, a ich użyteczność w życiu człowieka opiera się jedynie na jego zdolności do oszukiwania samego siebie. Podnoszona do rangi ideału miłość to czysta chemia, która zazwyczaj nie jest stanie przetrwać w opozycji do rzeczywistości i tego, jaka 'ukochana' osoba jest naprawdę, buk to mrzonki dla naiwnych i przestraszonych, a patriotyzm to jeden z głupszych powodów za które można oddać życie. Oczywiście życie hedonisty jest najbardziej oczywistą odpowiedzią na to zderzenie ze ścianą z napisem "Ale o chuj tu w ogóle chodzi?". Samodestrukcja jest fajna, ale ostatecznie każda przyjemność może zostać przedawkowana. Już mi się nawet pić nie chcę za bardzo, bo na następny dzień mam czasami jakieś stany lękowe, lub wracam z miasta z rozjebanym ryjem. Ruchanie na potęge wydaje się najlepszym rozwiązaniem, do momentu, aż załapiesz jakiegoś syfa;p
Zgłoś
Avatar
AgareS 2009-11-23, 20:30
Pier0g napisał/a:

czy znaczy to że jestem debilem

Tak
Zgłoś