18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
saves 2023-07-08, 23:55
W młodości miałem kumpla, który potrafił wrzucić pigułę śniegu na dach dziesięciopiętrowca. Pierdolony miał parę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-09, 0:04
saves napisał/a:

W młodości miałem kumpla, który potrafił wrzucić pigułę śniegu na dach dziesięciopiętrowca. Pierdolony miał parę.



Dziesięciopiętrowy budynek czyli na wysokość 11 kondygnacji w bloku posiadającym 12 kondygnacji. (yep.)
Zgłoś
Avatar
binladden 2023-07-09, 0:36
Dobrze, że trafił w ten pusty budeynk, a nie któryś obok
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2023-07-09, 0:53 15
saves napisał/a:

W młodości miałem kumpla, który potrafił wrzucić pigułę śniegu na dach dziesięciopiętrowca. Pierdolony miał parę.



A kopał tak, że przewracał tramwaje
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2023-07-09, 7:06
W telewizji leciał kiedyś program o wyburzaniu budynków. Pierdolili się z układaniem ładunków przez cały odcinek, a wystarczyło kamieniem rzucić.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-07-09, 9:05 1
saves napisał/a:

W młodości miałem kumpla, który potrafił wrzucić pigułę śniegu na dach dziesięciopiętrowca. Pierdolony miał parę.



A potem wyruchał smoka. Zacne dopalacze mieliście na dzielni.
Zgłoś
Avatar
Jebałwaspies 2023-07-09, 10:28
VeIture napisał/a:

Dziesięciopiętrowy budynek czyli na wysokość 11 kondygnacji w bloku posiadającym 12 kondygnacji. (yep.)



Ale ty jestes zjebany, żałosny kulawcu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-09, 11:25 2
Jebałwaspies napisał/a:

Ale ty jestes zjebany, żałosny kulawcu



Szanowny Panie/Pani,

Dziękujemy za przekazanie swojego komentarza. Jako przedstawiciel naszego portalu, jestem zobowiązany do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta i rozwiązania wszelkich problemów, z jakimi się Pan/Pani spotyka. Jednakże, muszę wyrazić swoje zdziwienie i rozczarowanie z powodu użytych przez Pana/Panią obraźliwych słów i nieodpowiedniego tonu w swoim komentarzu.

Pragnę podkreślić, że nasz portal kładzie ogromny nacisk na wzajemny szacunek, uprzejmość i profesjonalizm w komunikacji. Nieakceptowalne jest stosowanie wulgarnych zwrotów, które są obraźliwe dla naszych pracowników. Chciałbym zatem poprosić o zachowanie stosownego tonu w naszej dalszej korespondencji.

Rozumiem, że mogą istnieć sytuacje, w których użytkownik portalu czuje się niezadowolony lub ma jakieś obawy. Jesteśmy gotowi wysłuchać Pana/Pani i podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby rozwiązać problem. Jednakże, proszę o wyrażanie swoich uwag w sposób konstruktywny i z poszanowaniem zasad wzajemnego szacunku.

Działamy zgodnie z zasadą, że satysfakcja użytkowników naszego portalu jest dla nas najważniejsza. W związku z tym, jeśli Pan/Pani ma konkretne uwagi lub pytania, jesteśmy gotowi przyjąć je i podjąć odpowiednie działania, aby zapewnić rozwiązanie, które spełni Pana/Pani oczekiwania.

Zachęcam do kontynuacji naszej rozmowy w sposób profesjonalny i konstruktywny. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Pana/Pani satysfakcjonujące.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Oczekujemy kontynuacji naszej rozmowy.

Z poważaniem,
Zgłoś
Avatar
mango1 2023-07-09, 13:23
hmmm, a jest możliwość zaprosić pana do nas na wiejską ?
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-07-09, 20:59
Tureckie budownictwo?
Zgłoś
Avatar
Tiriritus 2023-07-10, 0:32
Widać na nagraniu jak wybuchają ładunki wybuchowe wystarczy się przyjrzeć.
Zgłoś