18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Daj małpie palec
~REsadER • 2024-10-11, 14:36
to wiadomo, co się stanie...



ukryta treść
translator: "Policja w Atlancie opublikowała zdjęcia duetu, który według nich na początku października okradł kiosk z biżuterią o wartości 14 000 dolarów w Greenbriar Mall.

Na nowo opublikowanym nagraniu z monitoringu widać dwóch MURZYNÓW w kiosku Gold and Diamond Castle około godziny 18:30. 1 października. MURZYN w szarej bluzie z kapturem czekał, aż pracownik do niego podejdzie. Gdy tylko się zbliżyła, mężczyzna próbował wyrwać jej przedmiot z rąk.

Pracownik trzymał się tego przez kilka sekund, ale MURZYN w szarej bluzie ostatecznie udało się uciec, gdy drugi MURZYN w czarnej bluzie uciekł z nim."


Dopisek redakcji:
*słowa "mężczyzna; mężczyzn" zastąpione prawidłowym określeniem osobnika/osobników.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-11, 22:25
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Po pierwsze to mogła być np. żona/ córka wlaściciela. A druga sprawa ,,mężczyzna'' w szarej bluzie mógłby się oburzyć że rasizm i straszyć babkę policją jakby mu nie dała biżuterii do ręki, ponieważ potencjalny klient ma do tego prawo w takiej sytuacji.



Nie policzę ile razy kazałem cyganom wypierdalać ze sklepu gdy w nim pracowałem bo wiedziałem, że chcą mi coś zajebać. Też się odgrażali, że pójdą na policję itp, ale chuja zrobili.
Z małpami jest podobnie.
Od kiedy to sprzedawca ma obowiązek obsłużyć złodzieja?
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-10-12, 11:58
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie policzę ile razy kazałem cyganom wypierdalać ze sklepu gdy w nim pracowałem bo wiedziałem, że chcą mi coś zajebać. Też się odgrażali, że pójdą na policję itp, ale chuja zrobili.
Z małpami jest podobnie.
Od kiedy to sprzedawca ma obowiązek obsłużyć złodzieja?



Wiesz, to że ktoś ci wygląda na złodzieja wcale nie znaczy że nim jest, ja jak do sklepu wchodzę nawet do prostego sklepu typu biedronka itp, to ochroniarze też mają mnie na widoku cały czas bo mam taki ryj, mimo tego że nigdy nic w życiu nie zajebałem, aha no i najważniejsze , jestem białym polakiem
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-10-12, 13:03
Murzyn to na przykład Will Smith czy tam inny normalny nie kradnący i pracujący, a to zwykłe czarnuchy są.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-12, 15:15
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

aha no i najważniejsze , jestem białym polakiem



Trafiłeś w sedno. Polacy bywają złodziejami, ale w przeważającej części nie są. U cyganów proporcje są odwrotne. Sami sobie wyrobili taką renomę
Zgłoś