18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
willoo 2020-11-24, 0:12 7
nie zajarał , to nerwowy
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-24, 0:19 4
Ten co dostał kulkę to taki typowy palacz cudzesów, nigdy kurwa nie ma swoich, zawsze na krzywy ryj, w akademiku mnie tacy wkurwiali jak nie masz na fajki to nie pal albo idź zamiatać ulice
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-11-24, 0:59 1
i jest nagranie idealnie pokazujące morderstwo dlaczego takiej osobie szykuje się sąd obrona itp. a potem dożywotnio ktoś go będzie utrzymywać ... Zabić bandziorów morderców pedofilów itp. oni się nie boją kary ... Kara śmierci powinna wrócić w wielu krajach , mogę być katem 24h/ 7dni
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-24, 1:23 11
Asuritta napisał/a:

i jest nagranie idealnie pokazujące morderstwo dlaczego takiej osobie szykuje się sąd obrona itp. a potem dożywotnio ktoś go będzie utrzymywać ... Zabić bandziorów morderców pedofilów itp. oni się nie boją kary ... Kara śmierci powinna wrócić w wielu krajach , mogę być katem 24h/ 7dni



Nie chce ci robić pod górkę ale katem powinna być osoba zdrowa i zrównoważona psychicznie....
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-11-24, 2:53 1
Palenie zabija...

Zgłoś
Avatar
zdun 2020-11-24, 7:39
może to tylko na kapiszony?
Zgłoś
Avatar
plnlbrt 2020-11-24, 8:56
jakis pan nerwowy
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2020-11-24, 8:59 2
Asuritta napisał/a:

i jest nagranie idealnie pokazujące morderstwo dlaczego takiej osobie szykuje się sąd obrona itp. a potem dożywotnio ktoś go będzie utrzymywać ... Zabić bandziorów morderców pedofilów itp. oni się nie boją kary ... Kara śmierci powinna wrócić w wielu krajach , mogę być katem 24h/ 7dni



A wiesz moze co ten zabity koles zrobił? Nie sądzę, ze za nic go zabil. Moze byl "bandziorem, mordercą, pedofilem" i go ukaral? Za nic to mozesz dostać wpierdol od zwykłych szarych ludzi, ale cie nie zabiją. Mowie tu oczywiście o ludziach w miare cywilizowanych, a nie o krajach w których w ten sposób robią obiad.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-24, 10:21 2
Kurwa,zrobił to z takim spokojem,jakby powiedział zwykła - Spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-11-24, 11:00
Za niewinności na bank nie dostał kulki i na bank kurwa wisiał kase..
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-11-25, 2:23
Pralpunkt napisał/a:

Nie chce ci robić pod górkę ale katem powinna być osoba zdrowa i zrównoważona psychicznie....



Nie chcę ci robić pod górkę ale człowiek zdrowy i zrównoważony raczej katem nie zostaje...musi mieć coś z socjopaty...
Zgłoś