18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dymion 2012-09-24, 0:53 2
lie napisał/a:

Chyba coś ze mną nie tak, bo dopiero po przeczytaniu całości uzmysłowiłem sobie, że 1wszy obrazek przedstawia peta...
Byłem pewien, że jest to wypinająca się kobieta...



wtedy byłby opis z drugiego obrazka...
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-09-24, 1:45
Dimitrij napisał/a:

Technikum ? To takie miejsce gdzie idą ci głupsi ?



Od kogo? W sensie - gdzie idą w takim razie mądrzejsi?
Zgłoś
Avatar
czebit 2012-09-24, 6:59
@up

Pewnie do zawodówki
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-24, 7:05 2
HAL-9000 napisał/a:



Od kogo? W sensie - gdzie idą w takim razie mądrzejsi?



Chyba chodziło mu o liceum...

A ten plakat to tak nisko powieszony dla tych co już nadziei dla nich nie ma i do pedagoga przychodzą na czworaka
Zgłoś
Avatar
wariatSND 2012-09-24, 7:32 1
Widzę Żywnego Technikum
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-24, 12:15
Dimitrij napisał/a:

Technikum ? To takie miejsce gdzie idą ci głupsi ?


A Ty pewnie po ogólniaku, co?
Wielki Inteligencie
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2012-09-24, 12:58 1
Gości się naćpał i zabił Super news.
To niech mi powie ilu gości pijanych/naćpanych lub pijanych i przy okazji naćpanych, ginie w wypadkach samochodowych samemu?
Bo mnie się wydaję, że śmierć poprzez uderzenie w słup/drzewo to ułamek.
W większości takich wypadków giną piesi i przypadkowi kierowcy.

A teraz taka sytuacja jedzie sobie gościu po maryśce a przeważnie jeszcze po drinku.
Jednak sobie jedzie i zachce mu się wyprzedzać i co widzi w oddali dwa światełka.
Idiota zawsze robi potem myśli tyle, że używki jeszcze mu wydłużą czas reakcji.
Bilans jest taki:
Z powodu czołowego zderzenia ginie jeden idiota i czerto osobowa rodzina.

Jeśli jakiś idiota co krzyczy za legalizować powie mi, że na trzeźwo ludzie też powodują wypadki.
To niech się jebnie w cep bo to, że na drodze są idioci nie oznacza, że mamy dokładać kolejnych odurzonych debili.

"Zalegalizować" wszystko kurwa fajnie do puki taki zjeb nie zabije ci kogoś z rodziny.
Taki wykształcony naród mamy? Bo większość to kurwa nie wie, że po % się nie siada za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2012-09-24, 15:10 1
SyntholMan napisał/a:

mam pytanie do autora, to jest bydgoski mechanik?



nieee, warszawski elektronik na ul. Żywnego

KuroNoTenshi92 napisał/a:

Gości się naćpał i zabił Super news.
To niech mi powie ilu gości pijanych/naćpanych lub pijanych i przy okazji naćpanych, ginie w wypadkach samochodowych samemu?
Bo mnie się wydaję, że śmierć poprzez uderzenie w słup/drzewo to ułamek.
W większości takich wypadków giną piesi i przypadkowi kierowcy.

A teraz taka sytuacja jedzie sobie gościu po maryśce a przeważnie jeszcze po drinku.
Jednak sobie jedzie i zachce mu się wyprzedzać i co widzi w oddali dwa światełka.
Idiota zawsze robi potem myśli tyle, że używki jeszcze mu wydłużą czas reakcji.
Bilans jest taki:
Z powodu czołowego zderzenia ginie jeden idiota i czerto osobowa rodzina.

Jeśli jakiś idiota co krzyczy za legalizować powie mi, że na trzeźwo ludzie też powodują wypadki.
To niech się jebnie w cep bo to, że na drodze są idioci nie oznacza, że mamy dokładać kolejnych odurzonych debili.

"Zalegalizować" wszystko kurwa fajnie do puki taki zjeb nie zabije ci kogoś z rodziny.
Taki wykształcony naród mamy? Bo większość to kurwa nie wie, że po % się nie siada za kółkiem.



dlatego zanim zalegalizuje się cokolwiek powinno się zaostrzyć przepisy na brzytwę, aby taki skurwiel jeden z drugim najpierw zastanowił się nad konsekwencjami jazdy pod wpływem.. dla mnie nawet kara śmierci! przynajmniej więzienie. .Myślę, że wtedy dałoby to do myślenia. Niech dragi działają na tego co je bierze, a nie na innych w koło.
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2012-09-24, 16:20 1
PiesKracy napisał/a:



nieee, warszawski elektronik na ul. Żywnego

dlatego zanim zalegalizuje się cokolwiek powinno się zaostrzyć przepisy na brzytwę, aby taki skurwiel jeden z drugim najpierw zastanowił się nad konsekwencjami jazdy pod wpływem.. dla mnie nawet kara śmierci! przynajmniej więzienie. .Myślę, że wtedy dałoby to do myślenia. Niech dragi działają na tego co je bierze, a nie na innych w koło.



Osoby odurzone nie myślą o konsekwencjach.
Dlatego zaostrzenie przepisów nie będzie profilaktyką.
Chodź jak taki debil przeżyje to trzeba go przed sąd i na stryczek doprowadzić.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2012-09-24, 16:23
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Osoby odurzone nie myślą o konsekwencjach.
Dlatego zaostrzenie przepisów nie będzie profilaktyką.
Chodź jak taki debil przeżyje to trzeba go przed sąd i na stryczek doprowadzić.



to zależy od konsekwencji dlatego prawo musi być ostre
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2012-09-24, 17:00
Szczerze to mnie przekonali do tej wódki
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2012-09-24, 17:08
PiesKracy napisał/a:



to zależy od konsekwencji dlatego prawo musi być ostre



Nie zależy bo jak gościu się tak nawali, że nie odróżnia prawej od lewej ręki albo żyje w przekonaniu, że ma 3.
Taki delikwent ma problem z przedstawieniem się a to ty mi tu gadasz o przepisach prawnych.

No ile było takich sytuacji, że jak policjant pytał się o godność to delikwent tylko mordę wykrzywiał.
Codziennie taka jest w Polsce.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2012-09-24, 17:47
KuroNoTenshi92 napisał/a:



Nie zależy bo jak gościu się tak nawali, że nie odróżnia prawej od lewej ręki albo żyje w przekonaniu, że ma 3.
Taki delikwent ma problem z przedstawieniem się a to ty mi tu gadasz o przepisach prawnych.

No ile było takich sytuacji, że jak policjant pytał się o godność to delikwent tylko mordę wykrzywiał.
Codziennie taka jest w Polsce.



w tym wypadku delikwent ma jeszcze do pokonania zamek od drzwi, stacyjkę, sprzęgło, gaz, hamulec, 5 biegów i wsteczny, 3 lusterka i wez tu kurwa jedź samochodem chodzi mi o profilaktykę zapobiegawczą czyli jak sobie taki delikwent usiądzie przed tv (na trzeźwo)i zobaczy spot mówiący o konsekwencjach wynikających z jazdy pod wpływem itp to moze go ruszy moze nie. nie mamy wpływu na wszystkich zawsze znajdzie jakaś czarna owca co ma to w dupie, ale na pewno większość to będzie respektować. po 2 przez takich jak ty takie prawo nie ma prawa bytu, bo z góry zakładasz, ze to niewypał. no chyba ze jestes jasnowidzem i już wszystko wiesz. Codziennie jeżdżę rowerem i znam wielu co poruszają sie rowerami czasami po piwie czy dwóch , ale jak wprowadzili ostre kary za jazde pod wpływem to zaden z nas nie wsiadał po bronku. Pewnego razu podczas kontroli zapytałem się czy często łapią najebańców na rowerach, policjant stwierdził znaczny spadek.
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-24, 20:26
-Pijesz ?
-nie
-Palisz ?
-nie
-narkotyki ?
-nie
-a może Harry Potter ?
-Tak, przeczytałem go całego !!
Zgłoś