18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Snaku 2013-09-06, 21:49 13
jak tylko widzę "wasz ulubiony" to mnie szlag trafia. Chuj w dupy wszystkim, którzy to piszą.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-09-06, 21:54 178
zjeb parodiuje innego zjeba
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-06, 22:08 2
Znowu ten zjeb...
@up
Coś w tym jest, że pierwsze słowo jakie mi przyszło do głowy na jego widok to właśnie "zjeb", otwieram komentarze, a tu już ktoś to zauważył
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-06, 22:30 11
Czuję się jakimś ostatnim dinozaurem, bo nie nagrywam vlogów, pranków i śmiesznych filmików, których treść jest zerowa....

Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-09-06, 23:37
widziałem tego kutaska w ztm kilka razy, jaki on jest fajny pulpecik:) ja jestem gruby, bo przy 172 cm mam 96 kg
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-09-07, 0:58 2
tłusty wieprz. wiem, że to czytasz. jesteś brzydki i smutny
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-09-07, 2:47
lubiłem piątek ale kiedy obejrzałem o tym że broni żydów, ciapatych i żeby polska była tolerancyjna dla przyjezdnych to chój mu w dupe!
popieram polską gościnę chętnie moge przyjezdnym opowiedzieć co nie co o moim mieście ciekawostki, powstanie i historię czy ważne rzeczy na skalę dziejów narodu ale kurwa bez jaj żeby ktoś zajebał mi miejsce w pracy czy wykupił i rozjebał firmę albo żebał lub się wysadzał na ulicach
Zgłoś
Avatar
sowik66 2013-09-07, 9:21
co za gówno...
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2013-09-07, 9:32 1
BongMan napisał/a:

Znowu ten zjeb...
@up
Coś w tym jest, że pierwsze słowo jakie mi przyszło do głowy na jego widok to właśnie "zjeb", otwieram komentarze, a tu już ktoś to zauważył



A jak czytam Twoje kawały, dowcipy itp. to też sobie myślę co za zjeb. A to nie wszystko, bo zaczynam czytać komentarze, a tu już ktoś to zauważył .
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-07, 15:40 11
Różnica jest taka, że ja nie kręcę filmików, w których robię z siebie debila dla kasy. Piątek był zajebisty, bo został nakręcony z czystej zajawki, że tak powiem. Ale jego następne "dzieła", chujowe maksymalnie, widać że są robione na siłę, bo typek zwietrzył sposób na łatwy hajs i zdobycie jako-takiej sławy. Też bym mógł nagrywać takie filmiki. Mało tego - zrobiłbym to na pewno lepiej niż on. Mógłbym, ale nie chcę, nie czuję takiej potrzeby.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-09-07, 15:55 6
BongMan napisał/a:

Różnica jest taka, że ja nie kręcę filmików, w których robię z siebie debila dla kasy. Piątek był zajebisty, bo został nakręcony z czystej zajawki, że tak powiem. Ale jego następne "dzieła", chujowe maksymalnie, widać że są robione na siłę, bo typek zwietrzył sposób na łatwy hajs i zdobycie jako-takiej sławy. Też bym mógł nagrywać takie filmiki. Mało tego - zrobiłbym to na pewno lepiej niż on. Mógłbym, ale nie chcę, nie czuję takiej potrzeby.


BongMan nie pierdol tylko nakurwiaj filmiki które rozpoczynałbyś swoimi sucharami
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-09-07, 17:30
Wolę niekrytego niż dakana pedała...
Zgłoś
Avatar
Skuteczny 2013-09-07, 17:30 5
Wasz ulubiony?

Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2013-09-07, 17:32 5
Nie lubię dakana, ale podoba mi się, że tak fajnie podsumował tego niekrytego cwela, ktorym jarają się tylko pedały albo gimbusy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie